Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

stekan

Ztráta času, od začátku do konce, chabý herecký výkon,o vtažení do děje nemůže být ani řeč, příběh, který jsme viděli stokrát, těžká nuda :( ()

s.u.g.e.r.

Skvělá hlavní hrdinka, zajimavý děj a zároveň obrovsky nevyužitý potenciál. Strasná škoda, mohli jsme mít dalšího Jasona Bournea. ()

Jindra_S

Příjemná změna v natočení a podání ačních scén - vypadají citelně jinak, než v jiných filmech podobného ražení. Tohle, společně s neznámou tváří hlavní hrdinky a ne zcela předvídatelným dějem celému filmu dodává na reálnosti a umožňuje se o hlavní postavu trošku obávat. Navíc děj samotný je druhořadý. Kdo očekává plný akční thriller ve stylu 96 hodin nebo Dlouhý polibek na dobrou noc, ten bude zklamán. ()

Montmorency

Zdá se mi, že Soderbergh nějak tápe - po nepovedené Nákaze je tu další odvar podle stejného schématu: obrovský rozpočet, který zajistí i do sebemenší vedlejší role megastar a bezdějovost.....Pan režisér si tentokrát asi prošel fitcentra a obsadil místo herečky vnadnou bojovnici s vizáží rumunské vzpěračky, která bojuje se všemi a proti všem neb se samozdřejmě všichni proti ní spikli:-)...takže to mlátička Mallory řeže hlava nehlava a jinak se nic neděje........(Nevím proč, ale Fassbender jako elitní zabiják mi přišel prostě k smíchu:-) ()

Jops

jako jedine plus bych dal agentce.... dve bojove sceny celkem dobre, ale jinak me to nebavilo. Dokoukal jsem to, protoze jsem byl zvedavej jak zpraska Banderase a k tomu nedoslo... takze NUDAAAaaaaa ()

xPepsa

Tenhle film mel byt spis v kategorii parodie. Chvilema (dost casto) jsem nevěděl jestli to ten Soderbergh mysli vazne. Jestli jo, tak tomu nazev filmu odpovida.. ()

RonnieR

Ťažko hodnotiť! Asi takúto béčkovitú zhovadilú debilnosť s hviezdami a Bourneom s prsiami Soderbergh natočil schválne! Nahánka v zasneženom lese - bomb! 58%. ()

tomuleee

Jednoduše řečeno mě film neurazil ale ani nevynesl do nějakých závratných výšin blaha. Akce hodně jednoduchá a minimalistická ale vzhledem k obsazení je jasné že mnoho peněz nezůstalo. Bavil jsem se a nebyl to promarněný čas. 80% ()

mitush

Akčné a bojové scény sú výborné. Nádherné súboje žena vs. muž, ktoré vyzerajú ako muž vs. muž. Ale to ostatné medzi tým je akesí vláčne, fádne a sterilné. Veľa veľkých mien a málo hereckého výkonu. ()

JohnDean

Bože, to je koc! Po dlouhé době pořádná ženská akční hrdinka. Veškeré souboje jsou uvěřitelné. Aby ne, když Gina válí MMA! Když spadne ze střechy, tak ji to fakt bolí. Do toho reklama na Octavii, Fasssbender. Prostě dobrá akce. ()

Mahonney

Film a akce nejsou vůbec špatné, ale sekvence bez mluvení a jen se stupidní hudbou film a zážitek z něj sráží dolů. Gina má potenciál stát se Schwarzeneggerem v sukni. ()

dinoaa1

po nákaze ďalši Soderberhov film obsadený skvelými hercami a pre mňa aj ďalšie sklamanie,nie je to zle no rozhodne sa s toho dalo dostať viac... ()

Mazi23

Říkal jsme si, že si musím koukat i na špatné filmy, abych poznal ty dobré, a utvrdil se v těch špatných. Hodnocení ČSFD nelže, né že by nikdy nelhalo, ale v tomto případě nelže. Tenhle film už jste všichni viděli, je to totiž mix všeho možného i nemožného. Je tady trochu Kill Billa, je tady Bourne a je tady spousta dalších špionážních filmů. Problém je, že všechno je to v tomto filmu minimálně o třídu horší. Hlavní hrdinka ošklivá, nesympatická, McŘehoř s nejdebilnějším trendy účesem současnosti. Douglas bez prostoru k hraní, Banderas byl dobrej naposledy v Desperadu, tady už si jenom hladí kníra. Jedinej kdo mě nezklamal byl Fassbender, ne že by to byl oslňující výkon, ale mezi ostatníma vynikal. Tatum je snad vtip na herce ne? Samotný film skáče z místa na místo, je nelogický, je nepřehledný, ani to tempo není kdo ví jaké. Jediné plus je stopáž, která je tak kraťounká, že to naštěstí nestihne moc nudit. 2* za příběh, který měl potenciál a za pěkný dům otce hlavní představitelky. ()

psi_tlapa

Jsem fanynka Ewana a na film jsem se koukla kvůli němu. Ale nebyl to jeho výkon co mě překvapil. Záporáky on prostě hrát umí. Gina Carano hrála fakt dobře, na drsňačku se podle mě hodí. Ale nejvíc mě ohromil Channing Tatum. Dokázal že nepatří jen do škatulky teenage filmů kde hraje "vysněné hochy" . Hrál tak neotřele a lhostejně. Fakt se mi to líbilo. Ty bojové scény ve filmu mi přišli jiné. Není k tomu drsná hudba. Jenom slyšíte jak ti herci hýkají aby dali najevo že je to má bolet. Proti technice nic nemám ale občas mi to přišlo trochu přehnané. Zasloužené **** :) ()

Verilla

Tak tohle mě nudilo už od začátku a to mám špionážní filmy ráda. Nejde tak ani o děj, který měl stokrát ohranou zápletku o podvedeném špionovi, který se mstí, ale celkově mi film přišel o ničem. Je pravda, že režisér vytvořil naturalistické scény a vytvořil naprostý odstup diváka od postav, ale tím skončil a nic víc filmu nedodal. Naprosto zbytečný snímek. ()

Recoba

totalna jeba, žialbohu tento film má hodnotenie aké má, aneb lecos vipovída o ..., a pritom ide o kvalitnejšieho Bourna, vážne. klobúk dole pán Soderbergh ()

Traktorista

Konečně pořádnej akční film bez absolutně debilních střihů a příkras. Moc se mi líbily dlouhé scény beze střihu, akčni sekvence konečně vypadaly reálně - zvukovej doprovod minimální jen podtrhnul realičnost - staré akční filmy kdy při každém máchnutí rukou se ozvalo hžžd je za námi .) Film je totálně nabitej hvězdama všeho druhu, ale osobně si myslím, že se s tím Gina porvala velice dobře. Parádní jízda! ()

kellys2

Nuda, nuda, nuda. 90 promarněných minut. Skvělá herecká obsada ale akční scény jsou tak šíleně nevěrohodné. V první půlce filmu jsem čekal kdy se objeví cílová rovinka s šachovnicovým praporkem a bude tomu běžeckému maratonu hlavní hrdinky konec! Pokud hlavní hrdina-hrdinka drží pistoli jako Žižka telefon a mává s ní jako s mávátkem na 1.máje, tak mu nemůžete věřit žádnou akční scénu, a že jich tady je. Fightové scény, to bylo něco jiného, to nemělo chybu. Ale po polovině jsem se začal nudit. Navíc ty dlouhé nudné dialogy, o ničem. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)