Zkrat

• USA Haywire (více)

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře jí někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, jenž ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou – a nebezpečnou – léčku. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

waldstein

tolik skvělých herců a snad i zajímavé téma, ale jako by film nevěděl kam směřuje...možná jsem se ale před Vánoci nesoustředil a čekal jsem úplně jinej film a pointu a ta léčka byla na mě až moc? ()

JesseJames37

Velice ucházející záležitost. Tento film nemá s čím překvapit, ale ani s čím urazit. Je to stále ten průměr akčních filmů. Já ho tedy pro ostatní bohužel žeru a i když ostatní na filmu nic nevidí já se neskutečně bavil a to je přece u filmu důležité néé ? No příjemný průměr 65 % ()

The Count odpad!

Moc nevim za co dát aspoň jednu hvězdičku. Akční scény nuda!!! Nejdebilnější ze všech ta na pláži. Jak je tohle možný?! ()

Profík

Od Soderbergha jsem čekal víc. Je to trochu moc přeplácané a zmatené a nemá to nic moc navíc, co bych od takového tvůrce čekal. Je to velmi hustě obsazené, ale role jsou často velmi malé. Ale má to slušnou až velmi slušnou akci a fakt výbornou Ginu Carano v hlavní roli, která nejen, že umí akci, ale je velmi sexy. a tak hlavně za ni dávám ty čtyři, jinak je to tak na hraně za 70%. ()

Cyklistka

Kdyby nebylo Giny Carano, jejích bitek s kýmkoli a čímkoli, a Fassbendera, na jehož entré jsem čekala, tak snad film vypnu po prvních dvaceti minutách. Ale Gina, to je kost a taky velice dobře hraje! ()

Free_Rainer

Větší mrhání herci se zatím asi nikomu natočit nepodařilo. Na akčnák moc pomalé, na spy-game moc primitivní... takže z toho je primitivní pomalý a nudný mix (ne)chutí, co se snaží tvářit sofistikovaně. Soderbergh asi nikdy neviděl Nikitu, jinak by to nemohl natočit tak blbě. Z toho plyne rada - podívejte se radši na Nikitu, a to vlastně na jakoukoliv, vechny jsou lepší než toto. ()

lenticer

Vydařená, ale na mě až moc překombinovaná hra nájemných agentů, se kterými jejich "zaměstnavatelé" zachází asi jako Brežněv s Gagarinem. Sympatická a hlavně v bojových scénách opravdu uvěřitelná hlavní hrdinka. Nepřekvapilo mě, když jsem si o ní pak přečetla, že je to profesionální "fighterka". Kam se hrabe Lara Croft! Chytá mě tik do pravýho oka, když vidím rachitickou Angelinu, která v ruce udrží s bídou cigaretu, jak mlátí dvakrát těžší chlapy. Víc Giny Carano na filmovém plátně! Navíc velký plus za pořádný, dlouhý, neroztřesený a chaoticky nesestříhaný záběry. ()

Keiniku

Napřed budu trochu povrchní, když dovolíte. Gina Carano je naprosto nádherná a nazdar. Prostě jo. Bavil mě každej její pohyb a ta rvačka (s FASSYM, to prostě chceš) je podle mě vrcholem filmu. Ňam. Klidně by tam mohla lítat jenom ve sportovní šprndě, kdyby bylo po mým. Plus je tam tuna fešných chlapců. No, ten zbytek. Jasně, není to nejzáživnější akčňák na světě a má to v sobě to soderberghovské narativní tentonoc, takže místy tomu člověk neví hlavu patu. Je to jako češtinářská vývrtka. S tím se prostě musíme smířit, koukáme-li na tohoto pána. Ale plejáda známých ksichtíků mě udržela v obraze, nenudila jsem se a dokonce jsem se i chytala, když došlo na restrospektivy a všechny tyhle srandy. A ten upřímný Banderas na závěr, to bylo roztomilé. Já jsem spokojená. Thumbs up. ()

Filmyx

Bojový scény choreograficky dobrý, ale to, ze zenská dostane několikrát za sebou pěstí po hubě, zatřepe hlavou a je ok, a pak napálí chlapovi jednu a ten je skoro mrtvej, mi přišlo strašně přehnaný. Kdyby to byl chlap, tak snad, ale tohle jsem nějak nemohla překousnout:) To bylo ale asi tak vše, co mě na tomto filmu zaujalo. Jinak byl nudný a nezajímavý. I ten Fassbender zde nestál za nic. ()

CSGoddess

Bylo to horší než sem čekala, tolik známých herců a stejně to byla nuda. Pořádně ani nevím o čem to bylo což se mi u filmů moc nestává. Akční filmy mám ráda ale tady chyběl humor, hlášky, i postavy kterým by šlo fandit. Navíc hlavní ženská postava je sympatická asi jako vidina další menstruace v měsíci. A otevřený konec je na hovno. Za mě ne. ()

Dstar

Chybí jen krok a režije může natočit supermanku...realita pokulhává...herecké výkony nic moc..režije jakš takš...za mne 33.3% :-)  shrnu to...takové lepší béčko....takový večerníček pro poberťáky , ale i akční nadšence středního věku ;-) ()

Milonak

Stokrát viděná věc s ničím mimořádným, snad kromě ne tak moc "hollywoodského" pojetí. Lehký podprůměr a na tu relativně krátkou stopáž i celkem nuda. ()

milos.bradik

Nejsem velký příznivec akčních filmů a možná právě proto se mi to docela líbilo. Bylo zábavné jak dokázala těm chlapům vytřít zrak, tedy nejen zrak, a jak to občas bylo proleženo vtipnou hláškou (Bože můj! V autě je jelen!). Zpočátku to bylo trochu zamotané, ale na konci se to docela rozmotalo. ()

PORTER44

Průměrná akční podívaná o podrazu na agentku kterou se rozhodnou zlikvidovat ale ona si to nenechá líbít,na hlavní hrdince je vidět že se umí ohánět a není to žádná chudinka,chybí tam svižnější tempo jak v akci tak v hereckých výkonech na to jaké tam bylo obsazení se nic moc nepředvedli. ()

Gina Carano jako anděl pomsty

Gina Carano jako anděl pomsty

21.07.2013

A to doslova. Drsná holka z MMA („mixed martial arts") se úspěšně přesunula na plátna kin díky Zkratu a letošnímu Rychle a zběsile 6. Další role? Anděl. Ale takový, který z vás svým mečem a sadou… (více)

Drsné holky pro Expendables v sukních

Drsné holky pro Expendables v sukních

09.10.2012

Zpočátku zněly plány studia Lionsgate natočit jakési „ženské Expendables“ jen jako součást kampaně před uvedením druhé mise legendárních vysloužilců. Všechno ale nasvědčuje tomu, že se filmu opravdu… (více)

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

Posádka pro rychlou a zběsilou jízdu číslo šest

05.05.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)