M.i.k.e

na Skyline sem se po několikerém shlédnutí traileru hodně těšil a nakonec sem docela zklamán.Řemeslně a trikově je sice zvládnuto dobře,ovšem jinak nepřináší na poli sci-fi nic nového a nabízí nám pouze kopii již viděného (Den Nezávisosti,Cloverfield,Válka Světů,Matrix,...).Výsledný dojem nakonec kazí i nepříliš sympatické herecké obsazení,i fakt,že se ve filmu spíš ječí než mluví.Na jedno podívání relativně slušné,ale víckrát skyline asi chtít vidět nebudu...60% ()

rakovnik

Příliš dlouhý úvodník pro další pokračování, jak hned vysvětlím. Otevřený konec je slibný a mrzí mě, že taková zápletka nepřišla mnohem dříve a film mohl vrcholit mnohem akčněji a zábavněji. Ale pokud bude pokračování filmu, rozbíhá se slibně. Monstra jsou sice působivá, ale zdlouhavé pasáže v domě spíše nudí, než napínají a připravují k další akci. Snad je to způsobeno nízkým rozpočtem, což je rozhodně škoda. ()

kaposlav

Berem to ako nepodarený pokus. Dej akosi nedomysleli. Reakcie ludi su neprirodzené. Strih je pod úroveň. Snaď vizuálne efekty su od The Asylum nezvykle dobre. Otázka - Prečo v Los Angeles behaju ludia v noci po vonku v tričkach a tielkach (pochopitelne je teplo) a v krbe strašne kúria? Kto v noci priklada? 1* za vizuálny dojem. ()

Chen

Rozhodně to nebyla žádná hrůza, ale viděl bych to spíše na pilot sci-fi seriálu, než něco, co by mělo zamířit do kin. Ovšem musí se nechat, že za 10 milionů byly triky slušné. ()

Martin741

Nezmyselna a nelogicka kravina, ktora vykrada vsetky mozne filmy. Ktore? Staci si precitat komentar kolegu T2. Ja uz len dodam : suchoparna nuda. 15 % ()

Wiikii

Už je to víc jak rok co jsem to viděl, a musím dodat i s odstupem času, že to je DOBRÁ (za tři) podívaná, když to neberete nějak vážně a u konce to vezmete s jedním zavřeným a druhým přimhouřeným okem, tak budete i souhlasit s HODNOCENÍM: 55% vzhůru se opravdu nedívejte (3*) ()

Figu

Klasický béčko s béčkovými herci na béčkovým podnose! Takže béčková podívaná, ovšem po jednom pokoukáníčku letí do košíku... Nicméně Eric Balfour se snaží a chce být hercem, ale stále u něj stojí velké písmeno B! Béčko za 40 % ()

Rocky88

Epic fail. Jediné, co stojí za zmínku, je design příšer, zbytek je opravdu hrůza. Přeblbé postavy, retardované dialogy, a korunu tomu nasazuje vyložený neum obou bratrů režisérů. Opravdu trestuhodně nezvládnutý koncept, který bych pouštěl na filmových školách jako příklad toho, jak se to nemá dělat. ()

O´Neill

Podobný styl jako Válka světů, ale rozhodně ne tak dobré. Herci hráli výtečně, ale celý příběh byl velice protahovaný. Efekty byli parádní, ale ani ty film nedělají. Největší problém byl zkrátka v příběhu, který nebyl dobře napsán...Doufám, že Battle: Los Angeles bude lepší. ()

Pugo

Jeden z mnohých filmov roku 2010, ktoré ma nalákali skrz vynikajúci trailer. O to väčšie sklamanie sa dostavilo po zhliadnutí filmu. Hudba síce bola celkom pekná, klasický RCP, záver trošku dojímavý, ale zvyšok aj tej kratučkej stopáže odohrávajúcej sa v jednom hoteli to nevyrovná... Pre mňa osobne sklamanie roka 2011. ()

WoWoW

Další pochoutka žánru sci-fi. Kdyby všechny postavy ve filmu na začátku vyskákali z oken, udělali by líp. Pak už tam mohli jen běhat ufouni, střilet se ze stíhačkama a bylo by to mnohonásobně zajímavější a zábavnější. ()

Sinn

Skyline aneb vyprávění o vesmírných pochvičkách fungujících na lidský mozek. To teda byla podívaná! Jen škoda, že se autoři nedrželi konceptu posledních 5ti minut, mohla by to být docela vtipná parodie na emzáky dobývající lidstvo. A toho Terminátora, toho jsem se nedočkala. ()

Flaxik

Pěkňoučká meziplanetární invazívní mozková chirurgie. Mraky výbuchů, sežraných lidí, modře svítících mozků a nadpozemsky obrovských nesmyslných tvarů s antigravitačními schopnostmi jsou sice zábavné, kompenzace freudovských komplexů tvůrců do vetřelčí všepožírající vaginy dentata je vtipná, škoda jen, že přítomní neherci raději nedrželi huby. Veškeré dialogy zjevně vybral scénárista z odpadkových košů SyFY a Asylumu a v okamžiku, kdy nikdo nemluvil, docházelo ke skokovému zvýšení kvality filmu. Tohle a brutálně nesympatický kozlí ksicht Eric Balfour brání udělení více, než tří slabých hvězd. ()

Amroth666

Film si po celou dobu jenom zlepšuje svojí spackanou pozici u diváka. Snaží se všechno napravovat. No. Začlo to hodně vlažně a hodně špatně. Prakticky trailer obsahoval všechno dobré. Tak to ale u podobných filmů bývá. Do traileru se nasere všechno dobrý, zbytek nechají do filmu a jestli to divák spatří, je ámen. S postupem času a s přibývající obtížností triků si mně film trochu získal. Vždycky nemám rád přehnané Americké a trapné hrdiny a jejich keci " Fuck, Shit", to mi tady hodně pilo krev. Ty triky si hodně vyvíjely a dosáhly podle mně dobrého výkonu. Další věc dobrá na filmu byla perfektní hudba. Ještě k ději. Když jsem uviděl na začátku filmu - "o patnáct hodin později", myslel jsem, že mně odvezou. Tohle totálně nenávidím. Když film srovnávám s excelentím District 9 nebo s výborným Cloverfieldem, vychází mi, že tohle je z těch tří to nejslabší. Ještě jedna věc, která mně zase trochu potěšila byla vmíchání do problému s mimozemšťany vojáci. Vždycky se mi tohle hodně libí. Celkově zaokrouhluji na tři hvězdy, protože to na víc ani na míň nemá. ____ OST 5/5 ____ ()

TomikZlesa

Naprostá paráda, něco takovýho sem dlouho potřeboval, mohl bych začít vypisovat filmy, či dokonce hry ze kterejch tenhle film vysává mozek, ale to bych asi popsal několik stránek. Prostě a jednoduše tohle je jeden z tech rozporuplnejch filmů který sou pro jednoho odpad a pro druhýho poklad. Asi nejlepší přirovnání bude War of the Worlds a dost dobře nechápu v čem je takovej rozdíl ? nojo holt tam není krasavec Kruis a nerežiruje to Spílberg z kterýho sou všichni na větvi (ne že já bych nebyl). Snad jediná věc co mi tu nasrala, stejně jako ve zminovane válce světů či Dnu nezávislosti atd... proč sakra zase tak nabušený alieni, nešlo by to doprdele jednou trošku vyrovnat a udělat vyrovnáný bitky ?? Doufám že Battle Los Angels bude ve stejným duchu, akorát díky rozpočtu ještě o pár stupínku lepší. Velkej dík za konec ! ()

bourec

Tak sem si připomněl film bráchů Strausovic, a nadšen jsem z něj ještě méně než těsně po vzniku. Levná zpatlanina, opírající se o profi pecku Válku světů mistra Stevena. Herecky taky mizérie. A v neposlední řadě chci poukázat na českej dabing. Jedni ho vynášejí do nebes, a bez něj na filmy ani nekoukaj. Někteří, včetně mě už se naučili používat titulky. Tady ovšem dabing jako skoro vždy v podobném žánru na mizerné úrovni. ÚÚÚÚÁÁ Bože! ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÁÁÁÁÁÁÁ. Panebože. Děs. Už sem si všimnul, že herci ten dabing šroubujou v podobnejch filmech až do absurdna. Trochu jako kdyby si z toho dělali legraci.  Všechno tohle, a i ten dutej konec zajistí filmu mizerný dvě hvězdy. 30%. ()

humanbeing

Mně teda Skyline sednul, a to tak, že opravdu moc. Skyline je velmi akční ukázka, jak by asi vypadalo přežívání malé skupinky lidí ve výškové budově, která by byla v centru útoku mimozemšťanů. Abych se přiznal, prvních dvacet minut jsem o Skyline neměl moc valné mínění - naprosto příšerný děj, velice slabí herci a z invaze se tam ukazovalo jen pár světýlek za oknem. Jenže od scény v garáži (která by zapadla i do nějakého super kultovního sci-fi) to nabere takovej sešup a mimozemšťané se opravdu začnou předvádět snad jako nikdy předtím, až se mi tenhle film dostal na bodovací stupnici hodně vysoko. Triky jsem tipoval tak na 100 milionový a ne na 10 milionový rozpočet. Není to sice moc chytré sci-fi, ale zato velmi strhující a plné výborných akčních scén. ()

Pitam

Naprosto zbytečný a opravdu BLBÝ film, a to i pro mě, coby velkého fandu sci-fi... Kde se vzala tu se vzala, invaze emzáků okopírovaných ze starších osvědčených zdrojů (např. ti létající jakoby z oka vypadli sentinelům z Matrixu - pravda, v Matrixu to nebyli emzáci), naprosto žádný děj a tupější bandu "hlavních hrdinů" jsem už dlouho neviděl... Nezachránily to ani vcelku kvalitní triky. Takže kdyby jste se na to někdo chtěli podívat, dobře si to rozmyslete :) Nuda.. nuda.. nuda.. ()

C0r0ner

Béčko jako vyšité se všemi klišé, nesmysly, nelogičnostmi, stupiditami, debilním chováním hrdinů a dalšími typickými atributy. Je to ale tak parádní výplachový nářez s brutálními emzáky a neskutečnou destrukcí, že jsem prostě vypnul mozek a jenom se kochal tou jednoduchou zábavou. Taková civilnější Světová invaze s pořádnými monstry. Krásná demence. 80% ()