Epizody(6)

BlackDemon

Na naše pomery veľmi dobre urobené. Linda Rybová výborná , Rašilov fajn, Fialová už menej. Pozerateľná krimi, ktorej potenciál televízia absolútne nevyužila. Toľko zvučných hereckých mien pohromade a nič z toho... Pritom by sa to mohlo stať televíznou klasikou. Stačí vysielať v dobrom čase a patrične spropagovať - to sa dosť výrazne zanedbalo. ()

Autogram

V druhej sérii tvorcovia zmenili štýl zo samostatných príbehov na jeden príbeh na pokračovanie a urobili dobre. Dostalo to lepšie grády, je čas na prejavenie všetkých postáv a opakované zamotávanie a rozmotávanie situácie. Nie všetky herecké výkony oslnia, ale Fialová je štandardne dobrá, staršia generácia tiež. Škoda len neúčasti Pauhofovej, jej náhrada Linda Rybová ma nepresvedčila herecky ani svojou akčnosťou, keď zvalí a spúta stokilového chlapa jednou rukou. So Starým mestom to už veľa spoločného nemá, skôr sa pendluje medzi Prahou a Bratislavou. (21.11.2013) –– Záverečné akčné obraty ako trojnásobné salto mortale boli akoby nasilu a mierne nezvládnuté, ale to nič nemení na fakte, že celá druhá séria kriminálky je vysoko nadpriemerná a stojí za pozretie. (28.11.2013) ()

Kosir

Celkem dobře natahované, aby se to v posledním díle infantilně vyjasnilo monology Kňažka a Suché řepy. Že ho Kňažko odpráskne, stejně jako Rybovka jeho bylo hned jasný. Co mě zoufale lezlo na nervy bylo jak Rašilov a ostatní poldové se plížili s pistolema v natažených rukách i když šli na záchod nebo si koupit sváču.Když měli opravdu vystřelit, tak se netrefili. Napětí zvyšovaly taky situace, kdy při hledání zločinců hledali jejich úkryt za dveřmi s řetězem a zámkem, který byl zvenčí. ()