Zúčtování v zóně 51

• Česko Vetřelec vs. Vetřelec (více)

V roce 1947 přistál USA neznámý létající objekt. Informace o jeho posádce i nákladu byly zkreslené a z větší části utajované. Nyní se ale ukazuje, že důsledky této události mají být pro lidstvo fatální, neboť výbuch objektu, který zde návštěvníci z vesmíru zanechali, má v nejbližších hodinách zničit celou planetu. Bývalý voják Jake se vydává do zakázané oblasti hledat svého bratra Alexe. Namísto něj však narazí na Juda, který se snaží výbuchu zabránit. Jake neví, zda mu může věřit, nicméně se spolu vydávají za Monikou, bývalou Jakeovou přítelkyní, s žádostí o pomoc. Do cesty jim vstupují nejen pozemští ozbrojenci, kteří by nejraději celou oblast „vyčistili“ a zbavili se všech svědků i všech důkazů, ale i příslušníci jiných - nepozemských - ras, kteří chtějí zajistit, aby zničení Země proběhlo hladce. Na deaktivaci nálože zbývá jen málo času a do poslední chvíle není jasné, komu lze důvěřovat a s kým je nutné bojovat. (oficiální text distributora)

rodier odpad!

Ja jsem narozdil od odstatnich uzivatelu CSFD zvyklej na cokoliv a dost casto davam 3* u neceho co ma odpad, ale tohle? Obavam se, ze z tohohle se budu hruzou budit jeste hodne dlouho... Pokud si nechcete znicit vase vlastni scifi city, nedivejte se na to. Fakt ne. ()

Puppy odpad!

Nizkonakladova edice Predatora, akorat chudak neumi byt neviditelny. Pozor "cil je nepratelsky !". Velmi zabavne cecko. ()

brasek odpad!

Neskutočne primitívny snímok. Fakt je záhadou kto sponzoruje takéto mega-blbiny a ešte keď toto sa objaví na televíznej obrazovke tak koniec sveta je na obzore! Toto nie je béčko - toto je humus! ()

Ali-eN

Area 51 v nazvu to ma jen z duvodu atraktivity, jinak tam v celem filmu o ni ani nezavadi, krome narazky na S4, ale to zase pochopi jen zainteresovani co znaji B.Lazara. Nektere triky v tom filmu byly povedene a kdyby mi bylo 12, tak bych se u toho narame pobavil. Ceho si posledni dobou vsimam, ze uz se v tech levnych filmech ze zbrani skutecne nestrili, jen s ni herci trepou a digitalne se tam pak dodelaji zablesky z hlavne. Jinak CGI je uz i u takoveho braku na slusne urovni. Kdyz jsem se nedavno dival na Terminatora 2, tak jsem si vzpomel, jak natocili hodinu a pul dlouhy dokument jenom o tech CGI efektech, ktere jsou v dnesni dobe spis horsi prumer. :) ()

Beawish

Myslím, že jsem našel svou novou hvězdu béčkových filmů... Viděl jsem pár dobrých filmů s neherci v hlavních rolích - na tomto díle se ovšem podílel i nescenárista, nerežisér a nekameraman. Velmi chudý produkční v rámci úsporných opatření vykradl grafiku z Atari a hlavního emzáka oblékl do kostýmu z tepláků, síťky na vlasy a zahradní hadice. Postavy zmateně pobíhají po scéně a střílejí na vše kolem, leč vše kolem je neprůstřelné. Snaha o dialogy chaos jen prohlubuje. A korunu tomu nasadil nestřihač, kterému se nepovedlo ani jednou navázat plynulý pohyb při pohledu ze dvou úhlů. ()

Alhazred odpad!

Blbosť na entú, slabota, klišé, mizéria. Vždy sa čudujem, kde dokážu režiséri zobrať na niečo podobné peniaze... ()

TylerD.

Na tři to určitě není ale myslím, že na méně než dvě taky ne. Ani chvíli jsem se nenudil, což je u filmu s 19 % velmi neobvyklé. Efekty byly taky supr, vzhled návštěvníků budiž a námět stejně tak, na podobné béčko to bohatě stačí. Největší slabinu bych viděl v některých nesmyslných bojových scénách a pak obecně některé scény, hlavně na začátku vypadaly jako z amaterského filmu. 40 % ()