Zúčtování v zóně 51

C. Roma

Brook Durham

Chris Benson

John Dickson

TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 8/10/// +na to že to moc nestálo jsou ty efekty celem vidět, zajímavá zápletka, některé souboje a akční začátek -dialogy mezi postavamy, v pozdějí fázi filmu se začala dostavovat nuda a nesmysli, střelba na auta (WTF?)/// Tak nízké hodnocení bych filmu nepřisuzoval. Je sice na první pohled patrné, že se jedná o scénáristický brak. Jenže berte v potaz, že to je sci-fi a tak si tvůrci mohou vymyslet cokoliv. Mě to celkem sedlo. Snad je až škoda, že film neměl vetší ambice, protože já takové soboje ve stylu Alien vs. Predátor mohu. Ještě mít k dispozici lepší herce, méně stupidních dialogů a trochu víc krve a vlastně pěnez taky (oblečení bojovníků=tepláky, kůže, dýchací trubice a hadry) bylo by to za slušné 4*. I tak ale docela zábava./// Celkem 59%///(2.3.2010)

• paascha

Jasně, je to sračka, já vím, ale bavilo mě to víc, než taková Kvaska toho (vy víte) blbečka, a navíc tlustoprd socka verze padoušího terminátora v gumokombinéze a plynové masce byla taky dost dobrá. Počítám, že toto je možnost, kterou by leckterý mistr bojových kopů a zaražených prdů - o jednom velmistrovi řádu zkyslého hovna Ordo lempli lulan bych věděl - jako způsob sebeprezentace, a samozřejmě sebechvály, bral všemi deseti.(11.1.2011)

• kagemush

Neuvěřitelná záležitost!! -Mám rád divný filmy,-když je film dost divnej na to,aby mě bavil alespoň svou jinakostí, humorem(třeba i nechtěným),experimentováním,odvahou autorů,apod.,-pak je mi celkem fuk,že režisér nepřišel,scénarista šňupe,producent už zase nesehnal žádný peníze,přehrávající neherci, i mnohdy existence neexistujícího děje.Ale tady to?Prázdná nádoba.Nic. (snad jen ten neskutečný dres zlouna mě dostal,ty vytahaný tepláky mám totiž doma taky!)(11.1.2011)

• haushinkaa

WTF?!(11.1.2011)

[5/10] Zúčtovanie v zóne 51 je úplne priemerný sci-fi film. Príbeh je takisto priemerný, príliš nezaujme ani jeho spracovanie. Efekty filmu boli až priveľmi počítačové, slabo natočené a v konečnôm dôsledku nezaujmú. Ale nájde sa tu pár dobrých efektov, ktoré potešia aspoň tým, že pekne vyzerajú no po technickej stránke zapadajú do akcie nevhodne. Akcia sa tu objaví, aj nejaké tie sci-fi prestrelky tu sú, ale vyzerajú len priemerne a ostatná akcia takisto len priemerne. Prostredie filmu vyzerá dosť nezaujímavo. Herecké obsadenie ničím neoslní, ide tu o B film takže je to vidieť na hercov. Ale hlavný hrdina je dosť dobrý. Ostatné postavy nezaujímavé, bez štipky charakteru a kilami železa na sebe. Aby som nekrivdil, mimozemštania boli ako hlavný hrdina, t.j. celkom dobrý. Réžia filmu, ťažký priemer, nováčik režisér, takže nieje o čom hovoriť. A škoda dosť neprehľadného strihu v niektorých pasážach. Hudba chcela zlepšiť film, ale nie. Ako celok sa film snaží fungovať, aj sa mu to darí. Priemerný snímok, ktorý ničím extra nezaujme, ale aspoň nič extra nepokazí..(9.4.2012)