poster

Zúčtování v zóně 51

 • USA

  Showdown at Area 51

 • Slovensko

  Zúčtovanie v Zóne 51

Sci-Fi / Akční / Thriller

USA, 2007, 96 min

Režie:

C. Roma

Scénář:

Brook Durham

Kamera:

Chris Benson

Hudba:

John Dickson
 • mosnak
  odpad!

  :-) dobrý, fakt dost dobrý :-)(22.10.2011)

 • Gimli
  odpad!

  Mimořádně zábavná kravina, která dá vzpomenout na klasiky žánru typu Robot Monster!(11.1.2011)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 4/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 8/10/// +na to že to moc nestálo jsou ty efekty celem vidět, zajímavá zápletka, některé souboje a akční začátek -dialogy mezi postavamy, v pozdějí fázi filmu se začala dostavovat nuda a nesmysli, střelba na auta (WTF?)/// Tak nízké hodnocení bych filmu nepřisuzoval. Je sice na první pohled patrné, že se jedná o scénáristický brak. Jenže berte v potaz, že to je sci-fi a tak si tvůrci mohou vymyslet cokoliv. Mě to celkem sedlo. Snad je až škoda, že film neměl vetší ambice, protože já takové soboje ve stylu Alien vs. Predátor mohu. Ještě mít k dispozici lepší herce, méně stupidních dialogů a trochu víc krve a vlastně pěnez taky (oblečení bojovníků=tepláky, kůže, dýchací trubice a hadry) bylo by to za slušné 4*. I tak ale docela zábava./// Celkem 59%///(2.3.2010)

 • haushinkaa
  odpad!

  WTF?!(11.1.2011)

 • ecceHOMMO
  **

  B-čkovosť srší z každého záberu, letecký UFO súboj v úvode jak vyšitý z dákej PC hry ( vyznieva to až príliš počítačovo-animovane ), niektoré scény pritiahnuté riadne za vlasy, iné sú zase nadpriemerné...zbrane to je ďalšie negatívum - nič výnimočné, nič originálne...s využitím starej školy....A aby som to zhrnul: sci-fi to nie je zlé akurát to všetkým možným budí dojem filmu 80-90 rokov ( keby som nevidel že film je vyrobený v 2007 tak neuverím....). Ale najväčším sklamaním pre mňa samotného bol záverečný súboj dvoch príslušníkov iných rás, ktorý vyznel neuveriteľne lacno a nemal patričný náboj. */**(4.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace