Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Honzulik odpad!

TITANIC 2 - Tak u tohoto filmu musím uznat jediné, nápad tvůrců, pojmenovat "film" Titanic II. Tímto názvem se naprosto podařilo oblbnout diváka! Co už po tom, že ti diváci odcházeli z kina znechuceni...Důležité je přece vydělat nějaké peníze a na diváka se pan Shane Van Dyke může přece klidně vykašlat! Titanic II je prostě filmová "sračka" a nechápu proč vůbec někdo něco takového točí! A ještě si myslím, že Bruce Davison je celkem kvalitní herec a pdílet se na takových "sračkách" nemá určitě zapotřebí... ()

MFZB

Neviem, čo majú všetci proti tomuto, filmu, ale môžem povedať, že až taký des to zase nebol. Možno je to aj tým, že som nikdy nevidel prvý diel a preto si to neviem nejak posúdiť, ale tak vcelku ma to bavilo a nebyť tých jebnutých asyláckych efektov, tak by som išiel s hodnotením aj vyššie. Dovolím si tvrdiť, že ide o jeden z tých lepších počinov The Asylum. 40% ()

Lister21 odpad!

Klasický katastrofický americký "film" plný chyb.Jsem znechucen dialogy převzatými a jen lehce upravenými z filmu z roku 1997.Hrozná kamera, nelogické scény, ta americká "odvaha" a spousta dalších věcí dělá tento "film" ODPADEM. ()

Strelkyne1

Film samotný by mi tak nevadil. Ale efekty byly hodně vidět jak jsou počítačové, bylo to hodně umělé. A pak byl tento film strašně odtažitý, člověk se nestačil vžít do postav a tak nějak mě pak nebralo, že se jim něco přihodilo na konci - bylo to příliš neosobní. ()

MFJD odpad!

Toto akože čo malo byť!!!!!!!!!!!!!!!! To už niektorí nevedia čo zo sebou a ako tažiť na niečom a urobiť z toho brak. Mám dosť.Hnus ()

lepo odpad!

Ach bože môj. Ak niekomu jeb...o v hlave, tak Van Dykovi určite. O čo sa pokúšal, to vie len on. Ale Titanic 2? Už len ten názov musel predpovedať katastrofu - v tomto prípade doslova aj filmovú. Bleee.. ()

brasek odpad!

Horšie ako Odpad! The Asylum nesklamal! Ďalší retardovaný snímok z ich produkcie. Dúfam, že kríza skončí lebo ak bude pokračovať tak aj filmové trháky budú takejto kvality. ()

klapqua

Nemôžem dať odpad, lebo ešte furt mi to príde lepšie, reálnejšie a schopnejšie zahrané ako 90% SR seriálov a filmov (česť výnimkám)! No aj napriek tej jednej * mi stále uniká odpoveď na otázku "Vo co tu komu ku*va gou"! Autori sa asi raz po prefetovanej noci s ešte zahmleným mozgom zobudili, zapli tv a tam zrovna reprízovali Tajtenik...ako tak rozdrapovali oči, zívali, a dolievali tekutiny do dehydrovaných tiel, preblysol im hlavou ppč nápad... natočiť si vlastný sequel! Hallelujah! O sračku naviac na filmovom poli! Najsmutnejšie na tom ale je, že som sa ani nebavila ako napr. pri The Room, alebo Šeherezáde a asi po štvrťke filmu nastal u mňa blackout.... už ani ten odpadový matroš neni čo býval.... ()

FILMOVKA

Takových prazvláštních filmů patvarů tady už bylo hodně. Tenhle si možná vysloužil větší pozornost díky názvu a tudíž očekávání bylo veliké. ()