Titanic II

• Česko Titanic - historie se opakuje (více)

Představte si, že o 100 let později po havárii slavného Titanicu vyplouvá jeho přímá kopie a co dramatického jej čeká? Bude to stejný osud? Opravdu nelze zabránit tomu, aby se historie opakovala? (ČSFD)

Yelush odpad!

Pozrel som si to iba preto, lebo som neveril, že tak dobrý nápad a námet sa dá natočiť až tak zle, ako tvrdili kritiky. A dá sa. Tak otrasný scenár, dialógy, efekty, hercov, proste celý film, som hádam ešte ani nevidel. Toto by mala byť vyučovacia pomôcka pre tvorcov, ako film nemá vyzerať. Odporúčam každému, kto má možnosť si to pozrieť, aby obetoval 90min svojho života a pozrel si to, lebo slovami sa tento prúser ani nedá opísať... ()

Vaso odpad!

nemá to děj, nemá to žádnou atmosféru natož ždibíček napětí. připadá mi to poslepované z fragmentů jiných filmů (nebo spíše z fragmentů námětů). přistihnul jsem se, jak se těším na blok reklam :-( ()

Sagitt62 odpad!

Vydržel jsem na tuhle zrůdnost koukat celých 45 minut v domnění,že se alespoń nějaké trapnosti zasměju. Pak mi podvědomí začalo našeptávat něco o urážce obětí a braní jména Titanic nadarmo... Radši jsem bednu vypnul a varuju tímto před i jen myšlenkou tuhle hloupost zhlédnout dokonce...! ()

andydufrsn odpad!

tak takovouhle sračku sem už dlouhou neviděl, myslím si, že i chovanci ústavu pro duševně choré z oddělení nejtěžších případů by zvládli lepší věc bez, základní logice a fyzikálním zákonům, odporujících chyb a totálních hovadin! za natočení takového filmu by měl být někdo trestně odpovědný! ()

zabacek8 odpad!

Včera jsem (omylem) shlédnul na TV barrandov a nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo plakat. Tento "film" je i zadarmo drahý. Absolutní sračka. To si nás (diváky) testovali, co všechno jako vydržíme koukat? ()

Dzejar odpad!

Režisér Shane Van Dyk More mohl klidně natočit tento " skvělý film " v Ostravě-Přívoze naní tam sice Atlantský oceán ale zato je tam skvělý výhled snad z každého okna na Černé More . . . ()

onden85 odpad!

S vypětím všech sil jsem vydržel cca půl hodiny, víc fakt nešlo! hodnocení 5* a odpad je skutečně nedostatečné. ()

mp5991

9% si to opravdu nezaslouží :-) Jistě už jen podle názvu se dá předpokládat, že to bude buď kopie nebo kravina, takže že je to kravina, je vlastně ta lepší varianta. Jakkoliv je příčina potopení lodi (Já vím, spoiler, ale to jste museli čekat ne?) absurdní, alespoň se snaží odlišit. Děj má sice dost logických nedostatkům, ale rozhodně nenudí. Kromě toho velké plus oproti slavnějšímu kolegovi, že tohle nemá 3 hodiny. ()

pt93 odpad!

Ne, opravdu nemá tento film nic společného se skvélým Titanicem Jamese Camerona. Nejedná se o žádné pokračování. Asylum opět dokázalo, že umí natočit "film", za který by se nestyděl možná tak žák sedmé třídy, který si hraje na režiséra. Člověk se až stydí sám za sebe, že si tuhle zhovadilost pustil. Tak ubohé počítačové efekty snad nemohou být ani brány v potaz, protože je pravděpodobně vytvářelo dítě základní školy v programu Malování od Microsoftu. Herecké obsazení taky stojí za vyližpiču, protože nikdo z těch vocasů neumí hrát, ale hlavně, že mezi sebou vedou dialogy o hovně (dle vážných výrazů ve tváři pravděpodobně o důležitém hovně), a vypadají, jak kdyby rejža našel bandu šupáků na ulici a nabídnul jim pětikilo za to, že se veřejně poníží v téhle zavhrnutímhodné šílenosti. Nedoporučuji ()

olivertris odpad!

Titanic 2 - Shane Van Dyke - Tohle je snad vtip, ne? "Nepřipadá vám zvláštní, že film o velké lodi vyhrál několikrát cenu Akademie a vydělal hodně peněz? To musí být námětem, tak ho legálně vykradem, uděláme neofficiální sequel a oblklíčíme trh, budem Milionáři !!!" Prakticky se jedná o jednoduše vykradený, špatně napsaný film, na který člověk po shlédnutí zapomene, a nikdy si na něj ani vzpomenout chtít nebude. Teď, když někdo řekne "Titanic je jeden z nejlepších filmů, který jsem viděl" tak budu 3 minuty koukat do nikam, protože si budu prožívat "audiovizuální PTSD". Proto velice děkuji za tento film, na ČSFD žebříčcích je usazen na své právoplatné místo. PS: Pro toho člověka, koho napadl název "Titanic - historie se opakuje". Přeji zánět močových cest. ()

Zrzavakocka odpad!

čekal jsem víc, ale to co jsem viděl nebyla jen tragedie to byl odpad, ubohost ubohost  to co dokázal Cameron je jedna věc, ale to co bylo trikově zde tak to byla síla ;( ()

Maysha odpad!

Říká těmto individuálům něco fyzika? Já jen, že při tak silném větru ani lak na vlasy nepomůže tomu, aby na ně nepůsobila síla větru. "Motory ještě nejsou zaběhnuté." To tu loď stavěli "inženýři" z Afriky, ne? A co teprve chybějící profesionální personál na lodi? Ale tak hlavně, že tam týpek má nafrněné zlatokopky. Odpad. ()

megacik odpad!

Len dva krát škoda.  Škoda, že tých komparzistov(aj s režisérom), nenaložili na skutočnú loď a neposlali ku dnu, ideálne aj bez slov, len na jeden záber, a nemuseli by to ani strihať....určite by to bolo omnoho záživnejšie, a tí komparzisti si to za ten "výkon" aj zaslúžili.  A škoda, že to nemalo 3 hodiny, možno by tento film mal ešte horšie hodnotenie, a určite by potom dostal Oscara za najhorší film v histórii....ale v prvej desiatke najhorších filmov aspoň podľa csfd je, takže aspoň aký-taký úspech. ()

vlcekmirek odpad!

No prostě Asylum, co dodat? Nemá smysl vypočítávat všechny přešlapy, nesrovnalosti a nelogičnosti tohoto filmu, protože by z toho byla slohovka jak u maturity. Oni to v tom Asylum snad dělají schválně. Asi vyhlásili soutěž o nejblbější film století, jinak není možné, že něco takového mohl někdo myslet vážně. Ale když v hlavičce přepíšete kategorii z Dobrodružný a Katastrofický na KOMEDIE,  pak bude vše v pořádku. (Katastrofa to sice je, ale ne tak, jak si tvůrci představovali) ()