Henry (Adam Sandler) žije záviděníhodným životem v havajském ráji, kde každý večer prožívá románek s krásnou turistkou. Sladký život bez závazků však skončí, když potká Lucy (Drew Barrymoreová). Okamžitě si padnou do oka, ale Lucy se další den chová, jako by ho neznala. Že by snad Henryho konečně dohnala jeho karma? Ve skutečnosti však Lucy trpí ztrátou krátkodobé paměti a přes noc vždycky zapomene, co se předchozího dne stalo. Zamilovaný muž ale udělá všechno pro to, aby dívku svých snů získal, i kdyby to znamenalo bojovat o její srdce každý den znovu až do konce života... (HBO GO)

Trailer

Isherwood

Memento romanticko – komediálně. S přihlédnutím k faktu, že Adam Sandler se svým „hereckým talentem“ nemá na to, aby utáhnul celý film, že mu k tomu sekunduje dlouholetý kamarád Rob Schneider, a že o hereckých kvalitách Drew Barrymore by se dalo dlouhodobě přít, se tak míra nějakých očekávání blíží nule, které však výsledek v mnohém předčí. Nemalou zásluhu na tom má rozhodně režisér Peter Segal, který dokázal oba „komiky“ umírnit na snesitelnou hranici a hlavně většinu vtipů nechal jít jaksi mimo ně. Takže nejzábavnější se nakonec stává mroží samec (ve všech možných významech tohoto slova) či malý tučňák, kteří mají naprosto fantastické výstupy, za což patří velké uznání jejich chovatelům a cvičencům. Škoda jenom poněkud zmateného a nelogického děje, kterému naštěstí ztracený dech dokáže ve správnou chvíli dodat právě režisér. Takže bez vulgarit a trapností, které byly nahrazeny jednoduchostí a hravostí, si říkám, že tři hvězdičky jsou velmi solidním hodnocením. ()

Radyo

O dost lepší, než cokoliv z toho, co dosud Adam Sandler nebo Rob Schneider "vypotili", přesto stále jen na 3 hvězdičky (no, možná s přivřením obou očí na tři a půl). Musím každopádně přiznat, že některé scénky z tohoto spektáklu mě navýsost pobavily, na druhou stranu se i zde vyskytovaly hluché body. Za zmínku z těch povedenějších scén stojí (překvapivě) asi tak polovina z těch, v nichž vystupuje Rob Schneider, pak i některé "balicí" se Sandlerem (třeba tučňák na silnici, nebo smluvené přepadení), nebo některé scénky s mrožem. Ale tu úvodní "mroží", tedy její zakončení si pro změnu tvůrci odpustit mohli. Jinak se přiznávám dobrovolně a bez mučení, že Seana Astina, alias Samvěda Křepelku jsem poznal až podle závěrečných titulků. ()

Matty

Hollywoodské romantické komedie jsou jednou za čas potřeba, člověk si uvědomí, v jak krásném a zidealizovaném světě nikdy nebude žít. Nechá se dojmout samoúčelnými patetickými scénami, bude zatajovat dech, když hlavní hrdina začne ztrácet objekt své touhy a tak dále a tak vůbec. 50 x a stále poprvé je vzorovou americkou romancí, nabízí přesně to, co se od ní očekává plus Roba Schneidera a zvracejícího mrože jako nadstandardní bonus (příště bych prosil bez něj). Sandler má snad podobné role zakódované v DNA, zvládá je s přehledem a zatím se neopakuje do té míry, aby to příliš prudilo. Drew Barrymore možná není úplně nejideálnější kráskou, ale pokud fungují i scény se silnějším emotivním nábojem, pak hlavně její zásluhou. Ústřední premisa filmu je originální pouze tím, jak moc se snaží nepodobat Na Hromnice o den více, scénárista ji nedokázal vytěžit až do samého dna, ale takové sledování Šestého smyslu nebo videokazeta shrnující nejdůležitější události jsou nápady když už ne skvělými, tak přinejmenším milými. Všechno v tomto filmu je podobně milé, od prvních minut neuvěřitelně příjemné a nutící nás zůstat sedět a koukat i během minut následujících. Jak by taky ne, když je děj situován na Havaj, vystupují tam legrační tučňáci, hraje fajn hudba a všechno je tak nezdravě přeslazené… a já sladké rád. A z cukrovky strach nemám, jestli to přijít má, tak to stejně přijde a do té doby si budu dopřávat co mi hrdlo ráčí. Tak málo stačí někdy ke štěstí, hned má člověk lepší náladu, hned se ta kupa pracovních povinností jeví jako podstatně menší, hned jsou vyhlídky na zítřejší brzké ranní vstávání příjemnější a tak dále a tak vůbec. :-) 70% Zajímavé komentáře: Malarkey, Le_Chuck, jerry12, gudaulin, hiczech ()

Lima

Lehce zapomenutelná sračička s prvotním nápadem (něco na způsob časové smyčky), který o mnoho vtipněji a promyšleněji zpracoval Ramis v NA HROMNICE O DEN VÍCE. Na Sandlera překvapivě málo trapné, záhadně snesitelný je tu také král trapnosti Rob Schneider (až na pár uhozených fórku). Základním předpokladem užít si tuto komedii je ale ZA ŽÁDNOU CENU nerozmýšlet nad fatálními nelogičnostmi a naprostou uhozeností celé zápletky. Pro mně to byl skoro neřešitelný úkol. ()

golfista

V žánru komedie je Adam Sandler čím dál lépe použitelný. Už to nejsou jenom grimasy, takže vážné role po "Opilí láskou" budou určitě následovat. S Drew Barrymore jim to tady navíc docela sedlo... Takže - výborný nápad, ze kterého asi šlo vytěžit něco navíc, ale já se fakt pobavil. Hlavně při každé "steroidové hlášce" Seana Astina :) .... Je to asi trošku moc hvězdiček, ale nebýt těch několika "vtípků", které balancování na hraně vkusu nezvládly a spadly do trapnosti, bylo by to vážně za čtyři. Takhle je to 70%. ()

• Celosvětová premiéra proběhla 3. února 2004 ve Westwoodu v Kalifornii. (Varan)
  • Součástí filmového CD Love Songs je i píseň Slave to Love Elana Atiase a Gwen Stefani. (NinadeL)