Scénář: George Wing .. Co to? Adam Sandler, Rob Schneider (dva trapáci) a Drew Barrymore (dříve dost oplácaná a upřímně nemam ji rád) v jednom filmu. Mám se bát to pustit? Očekával jsem fekální a trapný odpad, ale byl jsem mile překvapen. Nápad s časovou smyčkou sice poskytoval větší prostor pro vtipy, ale bez humoru to rozhodně není! Nejzábavnější postavu si střihnul "kulturista“ Sean Austin. Jen konec jsem si přál jiný! Sice není nijak zvláště přeslazený, ale to o čem jsem si myslel, že už je konec by bylo ještě lepší.(18.4.2005)

Tohle me fakt mile prekvapilo. Prvni hodinka filmu je totiz zamerena spis na komedii, takze se porad deje neco vtipnyho a Sandler vymejsli fakt neskutecny vochcavky na sbaleni Drew, skoro celou dobu jsem se smal. Pak bohuzel pride zaverecna pulhodinka, kde se dej preklopi vic do romantiky, takze ubyde vtipu a dej se zacne drobet tahnout a kuli tomu nemuzu dat pet hvezdicek. Jinak Drew to tady fakt sekne a hraje dobre, Sandler se vetsinou nijak nekreni a hraje taky skvele a pak tu mame tradicne uchylnyho Schneidera, kterej ale taky pobavi, jen mi prislo, ze nejak pribral. No a posledni zasadni herec je fakt chutovka. Sean Astin, neustale se starajici o svy telo a zerouci steroidy je strasne vostrej, skoda, ze nedostal vic prostoru. Perfektni komedie s originalnim napadem, kterej tvurci skvele vyuzily a zajimave ukoncily.(15.3.2008)

Jedna z nejlepších romantických komedií posledních let, pro mě nejlepší sandlerovka, ke které se rád vracím. Celá ta atmosféra hawaie, mořská zvířata a roztomilá Drew Berrymore namíchali v rámci žánru téměř dokonalý koktejl. Je to ten tip filmu, který vám přivodí trvalý úsměv na tváři a sem tam se od srdce zasmějete povedeným gagům (hláška kolik vám je? 100 let? mě dostala:)(24.7.2007)

Sandlera fakt nemám rád a aj tu mi občas privodil blbý pocit v žalúdku, ale film našťastie funguje na základe romantiky, a jeho nechutný humor je minimalizovaný. Vďaka tomu, že Adam sa snaží o rodinný romantický film s posolstvom, dá sa na to pozerať a dá sa na tom zasmiať (hlavne na jeho vajcovitej hlave :)). PIESEŇ PRE NEVESTU sa mi tiež celkom páčila, no tu to má (aj napriek účasti Roba Schneidera) trochu poctivejší podtón...(19.2.2007)

Perfektní komedie s Adamem Sandlerem a Drew Barrymore. Drew přišla po automobilové nehodě o krátkodobou paměť. Takže už celý rok prožívá ten samý den. A protože bydlí na Hawai, tak to ani nepozná. Sandler se ji pokusí sbalit, ale nemá to lehké. Zase má výhodu v tom, že má pokusů, kolik chce. A nakonec se mu to samozřejmě podaří, i když paměť se jí nevrátí...(23.2.2013)

• - V závěru filmu zní píseň "Somewhere Over The Rainbow" od zpěváka jménem Israel Kamakawiwo´ole, zkráceně IZ. Píseň se stala v ČR populární až na konci roku 2010. Původní píseň je ale mnohem starší. Objevila se ve filmovém muzikálu Čaroděj ze země Oz z roku 1939, kde ji zpívá Judy Garland. (blackrain)

• - Ve filmu je prozrazen konec filmu Šestý smysl (1999), což dost naštvalo několik diváků. (natt27)

• - Původně se měl film odehrávat v Seattle, rodném městě scenáristy George Winga. (Cappuccino)