Poté, co ochránkyně hadů zachrání několik škrtičů z místní stanice, pustí je do přírody. Nevědomky tak vystavuje město velkému nebezpečí. Hadi se brzy adaptují, abnormálně rostou a pořád mají hlad. Když začne lidských obětí přibývat, vezme řešení na svá bedra místní policistka. Aby zachovala ekosystém, nakrmí aligátory kuřaty napíchanými steroidy, aby byli silnější a s hady si poradili. Jenže aligátoři rostou a rostou. Hadi poté, co sežerou jejich vajíčka také, a město se tak dostává do smrtelné pasti. Ochránkyně hadů a policistka musí spojit síly, aby město zachránily. (Prochy38)

beso74

Mega python nie je bohužiaľ Monty Pathon, nasmiať sa tu síce dá, ale len na úkor tvorcov, ktorí sa pri práci riadili jediným heslom, čím väčšie, tým lepšie... A všetko, aj to najkrajšie, má mieru, po prekročení ktorej, to už akosi nie je ono... V tomto prípade bola miera dobrého vkusu prekročená minimálne niekoľko stonásobne... Ale istú logiku to má, na zmutovaného hada treba poslať zmutovaného aligátora, len čo potom s ním??? Anedá mi nevysloviť ešte jednu poznámku, väčšina postáv by si za svoje jednanie zaslúžila minimálne nomináciu na Darwinovú cenu, samozrejme in memorial... ()

darkrobyk

-Je na živu! -Jsem na živu! Jsem na živu...uááá!- Když spojí síly Syfy a The Asylum, vznikne místo filmového klenotu laciná bižuterie. Základním střetem je souboj doktorky Rileyové, ochránkyně zvířat, a místní policistky O´Haraové, ochránkyně zákona. A pak jsou tu děsivě pixeloví přerostlí hadi a aligátoři. Když se policistka rozhodne vytloukat klín klínem, tedy nakrmit aligátory steroidy, aby řádně zmohutněli a skoncovali s hady, netuší, že krajty sežerou vejce nedopovaných aligátorů a vyrostou rovněž. Za pochvalu stojí především kalifornské bažiny, tamější vodní lesy jsou nádherné. Ohledně zápasů je nejlepší ženský, kdy se obě rivalky do sebe pustí na slavnosti. Jakmile na slavnost dorazí plazi, vypukne masakr! Návštěvníkům ani příliš nepomůže to, že každý má svoji zbraň, anžto pistolky na obludy moc nezabírají. Obří krajty se nespokojí jen s lidmi, takový had klidně stáhne vzducholoď nebo pozře celý vlak... Z větší části komedie, kdy nesmysly typu - had rozkouše člověka na kusy - jsou tím nejmenším. A jedno z mnoha ponaučení - pokud máte nad sebou hada na větvi, tak se ho nepokoušejte sestřelit. V rámci podobné béčkové produkce je to hodně mizerné a nepomáhá ani jméno kdysi schopné režisérky... ()

mirec88

Ďalší kúsok z produkcie megašialeností alebo megasračiek - záleží z akého uhla pohľadu sa na to pozriem - ma zaujal ešte viac ako Megapiraňa. Dať 5 hviezd by bolo ale nemysliteľné, tak ostávam pri zemi a dávam 4. Proste takú šialenú kombináciu komédie, ženského wrestlingu, megapríšer, prapodivného príbehu a nelogického chovania neuvidíte hockde. Proste horšie to už nemohlo byť, ale ja som sa šialene bavil. ()

walkingdead

Varování! Obsahuje spoilery! Fanatická ekoaktivistka vypustí do volné přírody pár hadů. Hadi trochu vyrostou a začnou žrát aligátory. A taky - jo, lidi. Místní poněkud nekompetentní rangerka vydá lovcům povolení k odstřelu hadů. Lovci jsou postupně loveni a zabíjeni hady a aligátory. Pak rangerka nadopuje aligátory steroidy, aby rostli a mohli konkurovat obřím hadům. Taky je povolán expert z indiánské rezervace (A Martinez, hvězda takových skvostů jako Santa Barbara nebo Terminátoři), kterému pak ale stejně nikdo nevěří (a samozřejmě si to odserou). Hadi a aligátoři se žerou navzájem a pořád rostou. Je tam i pár geniálních a logických nápadů, jako třeba utíkat před aligátorem do vody. Bláznivější film o zvířecích monstrech jsem snad neviděl, nejsem si úplně jistý (:-), jestli bylo záměrem vytvořit crazy komedii, ale povedlo se. Hvězda navíc za krásnou přírodu. ()

curunir

,,JE TO MOJA CHYBA." ,,NIE, JE TO MOJA CHYBA. ... POČKAJ, ČO TÝM MYSLÍŠ?" ,,AKO TO MYSLÍŠ, ČO TÝM MYSLÍM?" __ Ja mám rád tieto rôzne versusy, hlavne keď to točí Asylum, no tu som mal pred pozretím mierne obavy či už nejde o únavu materiálu. Chvalabohu sa tak nestalo a táto snímka sa tak vydáva svojím vlastným ,,neošúchaným" smerom. Osobne vidím úspech filmu v syntéze všetkých prirodzených atribútov štúdia, ktoré však samozrejme nie každému voňajú a práve preto ostávajú tieto klenoty kinematografie zatiaľ u širšej (konzervatívnej) diváckej obce nepochopené. Isté novum je teda obsadenie dvoch ku*iev (u Asylum žiadna novinka), ako hlavných predstaviteliek, ktoré aj vlastne za všetko môžu a náležite sa tomu prispôsobí aj záver. Veľký palec hore! Ešte väčším plusom je však to, že spomínanú háveď z názvu netvoria len dvaja jedinci, ale celý zástup tohto druhu živočíšstva časom ťahajúci za jeden povraz, čím sa prirodzene odprosťujú od zdanlivej ,,nesmrteľnosti" a prispievajú tak k väčšej zábave či pozerateľnosti. Dve už spomínané ženské si tu dajú dobrý fight, hostia na večierku vrátane čašníkov majú so sebou solídny arzenál, had tu zožerie vlak, má to epickú šírku (dej sa odohráva rok a pol) a Deborah Gibson tu naspievala fajn song Snake Charmer. Film tak splnil všetky moje divácke očakávania. Netrvá však 110 minút ale 87. (94. hodnotenie, 22. komentár k filmu) ()

• Asylum se nestydí za svou podporu prezidenta Baracka Obamy a v každém jejich filmu je aspoň jedna jeho fotka. Zde je to jeho fotografie na stěně kanceláře policistky. (PRobin)