Kauzy podle Kate (TV seriál)

• Česko

Paličatá Kate

Fairly Legal

Komedie / Drama

USA, 2011, 23x44 min

Jan Nash, Jamie Pachino

Mateo Messina

Sarah Shahi, Michael Trucco, Virginia Williams, Paul Anthony, Ethan Embry, Chelah Horsdal, Ken Howard, Richard Dean Anderson, Kelli Shane, Carrie Ruscheinsky, Elfina Luk, Sean Rogerson, David Richmond-Peck, Scott Holroyd, Philip Granger, Brian Markinson, Jessica Parker Kennedy, Camille Sullivan, Geoff Gustafson, Ryan Johnson, Peter MacNicol, John Ashton, Chris Ellis, Khary Payton, Anne-Marie Johnson, Brittany Ishibashi, Colin Lawrence, Laci J Mailey, Susan Hogan, Travis Turner, Don Knodel, Luke Camilleri, Eric Keenleyside, Olivia Steele-Falconer, Conner Dwelly, Ted Whittall, Robert Moloney, John Brotherton, Olivia Cheng, Mark Ghanimé, Baron Vaughn, John Aylward, Andrea Brooks, David Alpay, Lucia Walters, Sachin Sahel, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Rob LaBelle, Larisa Oleynik, Michael Benyaer, Elizabeth Weinstein, Alison Araya, Belita Moreno, Laura Regan, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Dariush Asad Zadeh, Chris Vance, Steve Belford, Lipe Viana, James Martinez, Jill Teed, Michael Adamthwaite, Lini Evans, Nick Hunnings, Chris Payne Gilbert, Robyn Ross, Jeffrey Bowyer-Chapman, Barry Nerling, Evans Johnson, Primo Allon, Mig Macario, Darren Dolynski, Tristan Jensen, Osmond L. Bramble, Jim Shield, Noah Beggs, Ryan Jefferson Booth, Jennifer Cheon, Giacomo Baessato, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Aaron Hill, Aaron Craven, Terence Kelly, Laura Soltis, Rebecca Staab

Postava Kate Reed je hezky vymyšlená, navíc její představitelka je sexy, sympaťačka a trochu svéhlavá (slušňačky nejsou v kurzu) - připomíná mi Sandru Bullock ve Slečně drsňák. I ostatní herci se pro své role hodí. Je to seriál z trochu jiného právnického prostředí, než známe, ale spíš to je o lidech, každopádně je prostředí originální. Má vtip a je pohodnový. Soudě podle 1. dílu. Zařazuju do seznamu pravidelně sledovaných. Po 5 dílech jsem přihodil 5. hvězdičku a těším se na další řadu.(22.4.2011)

Sexy mediátorka s vtipným asistentem, otravnou macechou, mizerným osobním životem, smyslem pro humor a nevídaným talentem pro to, co dělá. Tohle všechno je Kate Reed. 1. série je za mnou a 2. se doufám natáčí. Doporučuji!(21.3.2011)

• 6thSun

Ally McBealové to nesahá ani po kotníky. A to byla hodně malá!(21.8.2011)

Kate mě baví. Je tak nějak praštěná, naprosté tornádo. Co jí na kráse vůbec neubírá - kupodivu - je český dabing.(12.11.2012)

• Paity

Když už dojdou právníci a právnické firmy, skočí Hollywood po něčem, co alespoň na první pohled nesmrdí právničinou, ale ejhle.(10.7.2013)