Kauzy podle Kate (TV seriál)

• Česko

Paličatá Kate

Fairly Legal

Komedie / Drama

USA, 2011, 23x44 min

Jan Nash, Jamie Pachino

Mateo Messina

Sarah Shahi, Michael Trucco, Virginia Williams, Paul Anthony, Ethan Embry, Chelah Horsdal, Ken Howard, Richard Dean Anderson, Kelli Shane, Carrie Ruscheinsky, Elfina Luk, Sean Rogerson, David Richmond-Peck, Scott Holroyd, Philip Granger, Brian Markinson, Jessica Parker Kennedy, Camille Sullivan, Geoff Gustafson, Ryan Johnson, Peter MacNicol, John Ashton, Chris Ellis, Khary Payton, Anne-Marie Johnson, Brittany Ishibashi, Colin Lawrence, Laci J Mailey, Susan Hogan, Travis Turner, Don Knodel, Luke Camilleri, Eric Keenleyside, Olivia Steele-Falconer, Conner Dwelly, Ted Whittall, Robert Moloney, John Brotherton, Olivia Cheng, Mark Ghanimé, Baron Vaughn, John Aylward, Andrea Brooks, David Alpay, Lucia Walters, Sachin Sahel, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Rob LaBelle, Larisa Oleynik, Michael Benyaer, Elizabeth Weinstein, Alison Araya, Belita Moreno, Laura Regan, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Dariush Asad Zadeh, Chris Vance, Steve Belford, Lipe Viana, James Martinez, Jill Teed, Michael Adamthwaite, Lini Evans, Nick Hunnings, Chris Payne Gilbert, Robyn Ross, Jeffrey Bowyer-Chapman, Barry Nerling, Evans Johnson, Primo Allon, Mig Macario, Darren Dolynski, Tristan Jensen, Osmond L. Bramble, Jim Shield, Noah Beggs, Ryan Jefferson Booth, Jennifer Cheon, Giacomo Baessato, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Aaron Hill, Aaron Craven, Terence Kelly, Laura Soltis, Rebecca Staab

Robert Ivison
  • 6thSun

Ally McBealové to nesahá ani po kotníky. A to byla hodně malá!(21.8.2011)

Z charakteru hlavnej hrdinky mám pocit, že Sarah hrá samu seba. Ak nie, tak jej to žeriem. Väčšina ostatných postáv je pre mňa nezaujímavá, až na Katinho asistenta, ktorý by veľmi pekne zapasoval do seriálu Big Bang Theory.(12.6.2012)

Nic nového pod sluncem, ovšem ten spád a vtipnost by tomu mohl závidět skoro každý druhý současný seriál. Chci další řadu!!!(26.5.2011)

Kate mě baví. Je tak nějak praštěná, naprosté tornádo. Co jí na kráse vůbec neubírá - kupodivu - je český dabing.(12.11.2012)

• Shakeus

Sarah Shani je bezpochyby krásná a sympatická a čekal bych, že se zvládnu koukat na všechno, v čem bude hrát. Ovšem Fairly Legal je jak Ally Mcbeal (jen s tím rozdílem, že C. Flockhart mě osobně přijde hrozná), všichni jsou podivní, hlavní postavy nudný a protivný (i ty kladný), případy jsou ujetý a my jsme neustále moralizováni hromadou žvástů, který každý zná, ovšem v seriálu je slyší všichni poprvé. I proto je děj vždy tak předvídatelný.(10.7.2011)