Kauzy podle Kate (TV seriál)

• Česko

Paličatá Kate

Fairly Legal

Komedie / Drama

USA, 2011, 23x44 min

Mateo Messina

Sarah Shahi, Michael Trucco, Virginia Williams, Paul Anthony, Ethan Embry, Chelah Horsdal, Ken Howard, Richard Dean Anderson, Kelli Shane, Carrie Ruscheinsky, Elfina Luk, Sean Rogerson, David Richmond-Peck, Scott Holroyd, Philip Granger, Brian Markinson, Jessica Parker Kennedy, Camille Sullivan, Geoff Gustafson, Ryan Johnson, Peter MacNicol, John Ashton, Chris Ellis, Khary Payton, Anne-Marie Johnson, Brittany Ishibashi, Colin Lawrence, Laci J Mailey, Susan Hogan, Travis Turner, Don Knodel, Luke Camilleri, Eric Keenleyside, Olivia Steele-Falconer, Conner Dwelly, Ted Whittall, Robert Moloney, John Brotherton, Olivia Cheng, Mark Ghanimé, Baron Vaughn, John Aylward, Andrea Brooks, David Alpay, Lucia Walters, Sachin Sahel, Kevin Weisman, Timothy V. Murphy, Rob LaBelle, Larisa Oleynik, Michael Benyaer, Elizabeth Weinstein, Alison Araya, Belita Moreno, Laura Regan, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Dariush Asad Zadeh, Chris Vance, Steve Belford, Lipe Viana, James Martinez, Jill Teed, Michael Adamthwaite, Lini Evans, Nick Hunnings, Chris Payne Gilbert, Robyn Ross, Jeffrey Bowyer-Chapman, Barry Nerling, Evans Johnson, Primo Allon, Mig Macario, Darren Dolynski, Tristan Jensen, Osmond L. Bramble, Jim Shield, Noah Beggs, Ryan Jefferson Booth, Jennifer Cheon, Giacomo Baessato, Donna Yamamoto, Brenda Crichlow, Aaron Hill, Aaron Craven, Terence Kelly, Laura Soltis, Rebecca Staab, Sarayu Blue, Malcolm Stewart, Rukiya Bernard, David Barrera, Gigi Jackman, Zahf Paroo, Mark Acheson

Nic nového pod sluncem, ovšem ten spád a vtipnost by tomu mohl závidět skoro každý druhý současný seriál. Chci další řadu!!!(26.5.2011)

• Paity

Když už dojdou právníci a právnické firmy, skočí Hollywood po něčem, co alespoň na první pohled nesmrdí právničinou, ale ejhle.(10.7.2013)

S2: No, byt takato prva seria, asi to dalej nepozeram. //S1: Svižný, zaujímavý a vtipný seriál o tom, ako sa pre každého dá nájsť ten správný medík na namazanie okolo pusy. :) S postavavami, s ktorými si divák vie ľahko vybudovať pozitívny vzťah. Ak by bola s2, určite pozerám ďalej.(26.2.2011)

Vcelku vtipný seriál z právnického prostředí, kdy hlavní hrdinka mi připomíná mé dvě oblíbené herečky - Sandru Bullock a Anne Hathaway. Nicméně už po pátém díle mi začínají všechny díly připadat stejné a bez nápadů...když se budu hodně nudit, možná to i dokoukam.(26.4.2011)

• 6thSun

Ally McBealové to nesahá ani po kotníky. A to byla hodně malá!(21.8.2011)