Největší pěvecká show opět přichází! TV Nova opět se slovenskou TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Na začátku příštího roku začnou vysílat novou ČESKO SLOVENSKOU SUPERSTAR!
Další ročník úspěšného pěveckého projektu slibuje nevšední zážitky. Už jen složení poroty je více než zajímavé. Za porotcovskou lavicí zasednou úplní nováčci ve světě SuperStar, ne však ve světě hudebním, tam mají svou cestu už dávno vyšlapanou – Helena Zeťová a Rytmus. Dvojici doplní už otřelý Palo Habera a Gábina Osvaldová.
Moderátory soutěže se stali půvabná slovenská zpěvačka Tina a Leoš Mareš, kterého není nutné dlouze představovat.  Vítěz si odnese výhru v hodnotě 100 000 eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí. (oficiální text distributora)

Paity odpad!

Naprostá hloupost, blbost, zbytečnost, co víc ještě dodat. Pořad ve kterém figuruje Rytmus, už to je samo o sobě "vizitka" Česko Slovenské SuperStar. ()

Ledkodlaq odpad!

Vzhledem k tomu, že od každé série zhlédnu z nudy jen kousek několika dílů, přesto hodnotím, abych vyjádřil svůj odpor k takovému byznysu. (Jak se to sakra může pořád držet?? To je ten náš národek fakt tak tupý??) ()

iampatrik odpad!

Nedívám se na to, viděl jsem ani ne 5 minut. Přesto mi to stačilo, už jen proto, že nechápu jak v porotě může sedět Rytmus, který o zpěvu ví asi tak jako pětileté dítě o periodické soustavě prvků.. Další z kroků "kvalitní" stanice TV Nova, kterým se snaží pozvednout už tak špatnou sledovanost.. ()

Schuldiner odpad!

Viděl jsem jen jeden set, ale samozřejmě vím o co jde. Pozměnil bych název na ´´Česko Slovensko hledá další odpad, aby tím byl naprosto a úplně zaplaven veškerý zábavně-mediální prostor´´! Bohužel, tak trochu přišli s křížkem po funuse! Normálně uvažující lidé mají naštěstí to štěstí, že nejsme nutně odkázáni na žádná konkrétní média bez možnosti alternativy.. jako tomu bylo dříve.. ()

Ještěřák

Po světě lazí určitá skupina lidí, kterýma si soukromě myslim, že bude prolezlá i CSFD. Věci jako Superstar nenávidí. Jsou totiž zkurveně alternativní. Filmy jako Black Swan, Mulholland Drive nebo Donnie Darko jim přijdou náramně úžasný, ale proč, to už vám neřeknou. Možná to někde četli. Možná se to od nich očekává. Jsou přece zkurveně alternativní, intelektuální, meta-člověčí a nadupaný. V zahraničí nepřežijou, jejich sloh je oproti mýmu pěkně na hovno, na zkoušce se červenaj a při referátu artikulujou jak Lassie. Fakt lidský těstíčko k zalowískování se. A protože jsem tady celkem dost hojně utrácel hvězdičkama, asi je dost jasný, že spíš fandim lidem, co fandí druhým lidem, co si i v tomhletom dovedou najít upřímný, lidský, pozitivní a mladicky naivně teplý emoce, a mnohem raději zajdu někam s týpkem, který možná nikdy neviděl Černou labuť, prdí na Mulholland, netrápí ho, že nešel na Donnieho Darka, ale tu Superstar si naživo zkusil, nebál se položit gule na špalek, a chce ho ošukat celá obora. Zřejmě měknu, jednoduším a nezdechnu mladej. ()

Piškotka

Tohle si snad ani nezaslouží hodnocení. Porota mnohdy ujíždí na zjevu či nevyvedeném outfitu účastníka soutěže, jen Pavol se drží v objektivnější linii a orientuje se obvykle na hlasové proporce (zlatý Edoušek Klezla). Zpěváci a zpěvačky jsou ještě dětmi, co i za slůvka jasného ponížení poděkují. Takže vše kolem doslova žerou tak, že je samotná soutěž sžírá zevnitř. Ale jsou těmi, co mohou říct: "byl jsem v superstar a lidičky tam byli fakt suproví". Kdo to asi vyhraje? Kluci nepochybně hrajou prim. ()

Foxhound#1 odpad!

Omleté, nudné, trapné, Rytmus je kokot a vůbec celé je to sračka co mi akorát otravuje nedělní večer a po těch rádobyzpěvácích stejně za půl roku neštěkne ani Blesk. ()

J*A*M*A*L

Hrůza někdy mě už přijde že nás tímto nemají rádi.Dobře pár lidí chce být profi zpěvák, ale musejí to pořád dokola opakovat?Už opravdu mám dost!!!1% ()

Angie91

Tož děcká, co blbnetééé?? Vždyť jde hlavně o srandůů nie? Já byla nejvíc zvědavá na našeho diamantového čava Rytmuse a jeho příběhovou "girl - friend" Tinu... a lidi, oni to úplně zabili :DDD ()

záplata odpad!

Show sama o sobě by jednu * zasluhovala, ale Rytmus v porotě? sorry, to už v příští řadě mohu dělat porotce já. ()

Martin_W

Minulý rok to bylo mnohem lepší. Rytmusovu muziku nepovažuju za úplný odpad, ale co v Superstar předvádí je prostě hnus. Namyšlený kokot. Dále Osvaldová je o stupeň lepší, ale některé své grimasy mohla už na "kastinzích" vynechat. Haberu nemusím vůbec, ale je to aspoň z těch co hodnotit umí a hodnotí dobře. Nakonec z poroty krásná Zeťová, ktera mi z celé poroty vadí nejméně. Moderátoři taky nejsou nejhorší. Asi to bude tím, že už není v moderátorské dvojici Banášová, a že se Mareš už nepředvádí jak jsme mnozí zvyklí. Sečteno potrženo - Dá se na to dívat. 50% ()

Oyer

Hvězdičku dávám za sebe, protože mě to nudí, je jasné, že kdo se na tento pořad dívat chce, a koho toto baví, bude potěšen. Najde tu jistě co chce. Jsem mimojiné toho názoru, že kvalita této soutěže (nemyslím teď stránku pěveckou) jde rok co rok dolů. Určitě oproti prvním ročníkům. ()

Cement73

pozerám to, a to už je na aspoň dve hviezdy --- favoriti sú jasní - a tí asi nevyhrajú - tí čo vyhrajú - ich CD si asi nikdy nekúpim. Rytmus bol na začiatku cool, teraz o ničom. Halo Pabera :) sa štylizuje do role znalého a dokonalého speváka ktorí si nikoho nechce pohnevať... Tá mladá česká hviezdička v porote vyzerá síce skvele ale na tom asi končíme... a Gabriela Osvaldová je nudná a nevýrazná až to bolí. Howk. ()

Vejrrr

Přečetl jsem si svuj 2 roky starý komentář k první serii ..................... asi má logický smysl ho sem přidat : Nemám důvod dát jedinou hvězdičku, ale hned vysvětlím proč! Nehodnotím ušlechtilou myšlenku dát lidem šanci - tu naopak chválím a podporuji. Nehodnotím to, že třeba mám své favority, kterým držím palce (což je príma a dává to divákovi smysl se dívat). Hodnotím ten režisérskej blivajs, kterej nám každej tejden dávaj na talíř a vlastně celou tu zmršenou, dementní a ubohou formu. Nejhorší byly první 4 díly konkursů, kde trapnost střídala trapnost ať už od nechutných výroků poroty až po nechutné sestřihy cicmajících se párů či podobných hovadin. V pokročilejší fázi soutěže mohu vypíchnout třeba nějaký cácory, který při rockovým kole poskakovali ve vzduchu na motorkách jako zasažený elektrickým proudem nebo nehumorné medailonky typu "detektor lži". Za to prostě může režie a celý tým a hanba jim (nezahrnuji sem moderátory - ti OBA jsou dobří - resp. dělají co musejí). Zkrátka celé by to šlo udělat mnohem důstojněji. ........................... A proč jsou nyní nad komentářem 3 hvězdičky značící nadprůměr? Kdybych byl na pokraji naivity a paranoi, tak si myslím, že ten můj komentář snad někdo z tvůrců četl :) Ona důstojnost a minimalizace estrádnosti - se dostavily.. A trapnost z velké části ustoupila. Co jsem viděl se mi líbilo - samozřejmě stále hodnotím formu, v jaké to po režijní stránce šlo ven. Ovšem největší negativum.... !!! Příšená osoba porotce "Rytmuse". Proč? Protože má bý kontrverzní ??? Nejen, že ten člověk neměl dost inteligence na takovou soutěž, ale to co přdváděl se mnohem víc než kontroverzi - podobalo ryzí trapnosti. ()

Pompaj

Co člověk, to názor. Mně se tento ročník líbil, ale mám pocit, že toto byl "vrchol". A teď zbývá říct bye.... ()