Diktátor

Petyas

Prostě výborný film. Cohen je brilantní, geniTální, neuvěřitelný. Jak krásně rýpe a děla si srandu z američanů, prostě bomba. Ta hromada gagů, skvělé hlášky a neuvěřitelné scénky fungují pospolu úplně geniálně. A řekl bych, že tohle je nejlepší Cohenův film. ()

Stíba

Dost rozpačité. Cohen mě od začátku svými obscéními, slaboduchými vtípky přesvědčoval, že film se ponese v naprosto stejném duchu jako pro mě nestravitelný Brüno, ale najednou z ničeho nic se začnou objevovat i ty průměrné a postupně i lepší hlášky a gagy, perfektně pasující k tématu diktátorství. Můj vkus to ale po většinu času nebyl a ten začátek byl z mého pohledu vážně na přesdržku a těch posléze poměrně dost povedených míst, které díky tomu že postupně narůstají směrem k závěru a trochu mi tak matou celkový dojem z filmu, to prostě výš nevytáhnou ani náhodou. ()

kluzo

Borata rád nemám a je podle mne trapný, ale tohle se mi líbilo. Dobrá satira dnešní amerikanizované společnosti. Nejlepší byla řeč na závěr, která vychvalovala skvělý diktátorský režim USA. Pardon diktátorský režim ve Wadiyi. ()

aR3Zz

Přesně takový film, jaký bychom od Sashi Cohena čekali, jen trošku více komerční, tedy pro americké publikum. To ale neznamená, že to Diktátorovi uškodilo, pro běžného diváka spíše naopak. Většina scén není dotažena do absolutní absurdity a film se tak dá sledovat téměř nepřetržitě. Snad jen ten "porod"... Nicméně jsem se parádně bavil a vůbec se za to nestydím. 75% ()

anitae

Tak tohle je přesně typ filmu kde po vtipné scéně následuje úplně trapná...asi to nedokážu patřičně ocenit 2,5* ()

studo

Film 0 bodov ale vtipy, narážky a nekorektnosť za 5. Plus prehovor o rozdiele medzi diktatúrou a "demokraciou" v USA bola jedna z najvtipnejších scénok roka :) ()

Ivo

První půle byla veselá ... pak se to ale zase zvrhlo do tak zbytečných a odporných nechutností (podobně jako Borat), že to bylo až trapně nepříjemné ... má Cohen tyhle zvrácenosti vždycky zapotřebí ? ()

LadyEsik

Na tento film jsem viděla poprvé ukázky v kině a do kina jsem se na něj šla i podívat. Chtěla jsem totiž zažít ty salvy smíchu s dalšíma lidma, protože to je na komediích skvělé. Obávala jsem se, že nejlepší a nosné scény budou právě jen ty, které jsem viděla v kině – bývá to tak velmi často. Ale naštěstí mé obavy nebyly naplněny, naopak mi film Diktátor vytřel zrak. Nenašla jsem tam ani jedno hluché místo, bavila jsem se od začátku do konce. Vtipy byly velmi různorodé, celkově je film parodií na diktaturu, což je také jistý způsob, jak na tuto problematiku ukázat. Nedala jsem mu 5, ale 4*, přesto je to skvělá parodie. Opět něco nového v tom sběru parodií na filmy Můžu doporučit. Myslím, že se však film dá užít i doma před obrazovkou než v kině. ()

dalziel

Pár veľmí vtipných momentov,perverzností našťastie už pomenej ,takže v celku u mňa ,čo sa Sachy Barona Cohena týka prekvapivo pozerateľný film.Dodatok : Vďaka reprízam na HBO predsa ešte jednu * pridám ,takže 4*. ()

dakarin

... za celkovou vtipnost, nápaditost a um bych dal 100%, však za přílišnou zbytečnou vulgaritu tak u 2-3 scén zase 10% - výsledných 60% je tedy kompromis mírně nahoru. Poctivá nekorektnost mě spíše pobavila, ale samoúčelná oplzlost u mě budí spíše odpor - jsem proti úplnému zboření všech hranic. ()

Gixian

Pár vtipů je povedených, známé šlágry přespívané do (pseudo)arabšitny pobaví, a převážně nekorektní kritika všeho od Ameriky a feminismu až po ropné šejky a džihád jsou osvěžující, přecijen je ale hodně scének natolik trapných, že jsou pro mně těžko akceptovatelné. S těma třema hvězdama asi trochu nadhodnocuju, ale v rámci možností mě to zabavilo. ()

ortoncz

Kontroverzní komedie od Cohena (tak jak jsem si už zvykli). Tentokrát se podíváme do vymyšlené zemi a na jejího vůdce Aladeena. Film naplěný zradou, láskou. Ale hlavně bizarností. Prostě klasické dílo od S.B.Cohena. Ale tentokrát je to lepší jak Bruno. Film má velmi dobré pasáže, ale stále je to pořád to samé dokola. 80% ()

1Legend1

"I am America's number one douche." S čistým svědomím můžu říct, že jsem se tam u komedie dlouho nepobavil. Kromě jedné nevýrazné pasáže vtipné od začátku do konce. 80% ()

Hpatrik

Jsem zklamán. Velmi zajímavý námět dává filmu velký potenciál, je bohužel až trestuhodně nevyužit. Většina nejlepších gagů a hlášek byly už v trailerech, takže ve filmu postrádají moment překvapení, jsou nezábavné až trapné. Všechny kontroverzní postavy z jeho předchozí produkce jsou v rámci možností uvěřitelné a realistické, což tady funguje do té chvíle, než se ho pokusí zabít a on je odkázán sám na sebe. Jako celek to ale zabavilo. ()