Predátor X

• USA Xtinction (více)

Když se Laura po dvaceti letech vrací do rodného města, zjistí, že nic není tak, jak jsi to pamatovala. Její otec dluží bance velkou částku pěnez, její bývalý přítel je místním šerifem a její bývalý mažel, který byl světoznámý profesor přišel o práci kvůli nelegálním genetickým pokusům. Laura ve snaze zachránit rodinný podnik začne pořádat výlety do bažiny, jenže už je to dávno co tu byla naposledy, a tak se jim během výletu stane nehoda a uvíznou v bažinách. Jako kdyby to nestačilo, zjistí že v bažinách nejsou sami, společnost jim bude dělat zmutovaný prehistorický aligátor, který se před ničím nezastaví. (topr harley)

Tolli odpad!

Nevydržel sem koukat ani 15 min. Tohle je opravdu příšerné a i po pár minutách se bojíte že to bude pokračovat... Strach bohužel není z atmosféry, ale z toho jak je film hrozný. ()

animario

Kdyby z filmu vystříhali všechny záběry s herci a gumoidním pliosaurem, byl by to celkem pěknej dokument z podzimních floridských bažin, ta krajina je úchvatná. Závěr filmu je jedna z nejvíc LOL scén v dějinách monster braku. "Ta hnusná věc mi ukousla ruku, tak jsem si sehnala dynamit.", tomu říkám vyvrcholení :D ()

AxelWers odpad!

Najstrašnejšie na tomto horore bol ten aligátor. Resp. tá digitálna animácia čo mala znázorňovať aligátora. Prečo vôbec točia takéto filmy? ()

Armin82 odpad!

Pokud chcete aby film, jehož děj vymyslí během hodiny i děcko na zvláštní škole, dokoukal divák až do konce, stačí do něj obsadit jednu krásnou herečku, která vám alespoň pánské publikum udrží při smyslech. Zbytek týhle ptákoviny nestojí ani za 5 minut! Z rozpočtu tohohle filmu, by se najedlo jedno městečko v Africe a já bych aspoň zbytečně nepromarnil hodinu a půl života. Absolutní zbytečnost--->10% ()

beso74 odpad!

Louisiana a jej bažiny sú tu opäť. A samozrejme, aj s nejakým novým obyvateľom s dlhým telom, šupinatou pokožkou a papuľou plnou ostrých zubov. Akurát, že ta potvora je nechutne digitálne spotvorená, herci nechutne nesympatickí a film nepozerateľný. Jeden z najhorších filmov o krokodíloch, aký som kedy videl pozostávajúci z celej haldy klišé, ktoré do seba často ani nezapadnú, len sú na seba ponadväzované bez ladu a sklad. Vrcholom je uvedomelý darebák, ktorý j tak uvedomelý, že uznajúc si svoju chybu, nedá sa zachrániť z horiaceho auta a radšej tam uhorí.. ()

Pitryx odpad!

Další z trapáren, které netřeba vidět. Devadesát pět minut filmu se prožvaní a pak lze nám zříti uboze natrikovaného aligátora. 201401120000/0000 ()

tsatsiki

Tak tohle bylo fakt špatný. Nuda, nuda, nuda. Jedinné, co vypadalo dobře byl predátor. Jinak herci špatní, totálně nesympatičtí. Scénárista s režisérem by měli dostat doživotní zákaz točit.Kamera horší než na tv film. Takže v podstatě dávám hvězdičku s milosti. ()

Nobunaga

Asi takhle: Chvílemi jsem nevěděl, jestli se mám smát, nebo brečet. Nad scénářem, chováním postav, dialogy, nad hereckými výkony, nad triky. Je to ten typ filmu, kde šerif vytáhl z pouzdra pistoli, kterou chvíli před tím odhodil na zem a podobně. Typické céčko, jakými nás zahrnuje barrandov, cool a spol. ve večerních hodinách tucty do týdne. Normálně by to byl jasný odpad, ALE... Za finální scénu s dynamitem a mamku hláškující "Ukousnul mi ruku, tak jsem si sehnala dynamit!" tu hvězdu dám. To bylo entrée hodné Jacksonova Dereka či Lionela, případně Raimiho Ashe ;-) Takže za * ()

Solinek

Můj tříletý syn miluje tyhle kravinky (trapné herecké výkony a otřesně animované monstrum). Za mě odpad, za syna 5*, tak ** . ()

Johannez odpad!

Krásná ukázka toho, jak NEmají vypadat filmové dialogy. "Světoznámý profesor" z Battlestar Galacticy a Lochlyn Munro nám uvařili pořádný kýbl hov**. Za neuvěřitelný konec uděluji 2% ()

Lucky001

Dle komentářů a hodnocení jsem se těšil na ne béčkový, ale tak géčkový film a byl jsem překvapen, že to taková tragédie nebyla. Dinosaurus celkem slušně naanimovaný, scénáristicky podprůměr. Hodně úsměvný je "remake" skoku ze Zachraňte Willyho :-) ()