Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

klima777

Nenechejte se pobláznit. Scénář je samé klišé. Colin Farrell je nepřesvědčivý. Bla, bla, bla.... Christopher Walken zase jednou skvělý (z jiného světa?). A bílý králík zachraňuje zbytek. ;-D Je to pěkný film. A vlastně dobrý. Rozjívená šaškárna s dotekem jemné (hluboko zasuté) melancholie. Takový milý karneval meta-humoru a zběsilosti občas nezaškodí. ()

Marrdaa

Ten z filmů který vás baví po celou dobu, ale v posledních minutách, kdy se má ukázat něco nekonvečního, vlastně nepřijde vůbec nic...škoda. 50% ()

D28

Colinovi úloha hrdinu-nehrdinu neuveriteľne svedčí a celej partičke psychopatov závidím natáčanie, pretože sa museli zabávať minimálne tak dobre ako ja pri zlatom klinci - prestrelke na cintoríne. ()

Ichabod

První polovina je poměrně zábavná, bohužel časem se začne celý koncept vyprávění rychle bortit v základech a dostaví se nuda a i zábavné scény se začnou rychle vytrácet. Takhle hloupý film bohužel ani sebelepší herci nezachrání. Škoda promrhaného času, s takovou hereckou elitou bych čekal, že film nemůže dopadnout tak nudné. ()

Puyi

No já nevím, mě tento film přišel víceméně bezchybný. Skupina herců byla naprosto úžasná, jen mě mrzí, že to neklaplo s Mickey Rourkem, ovšem nutno říct, že Woody ho dokázal nahradit výborně. Spousta vtipu a akce... Tento film se mi snad ani nemohl nelíbit, hodně jsem si ho užil. Když se nad ním zamyslím ještě zpětně, tak opravdu není moc dodat, skvělý film, nebýt Podfucku, který je o něco málo lepší, tak jsou psychopati v TOPce! ()

J-o-k-e-r

Strašně ulítlý film, ale mě se prostě líbil. Skvadra skvělých xichtů v čele s C. Farrellem nebo S. Rockwellem nám servíruje opravdu nečekanou a hlavně absurdní jízdu. Jeden magor vedle druhého, každý se svým vlastním příběhem. Až do doby než je ukraden pes zřejmě toho největšího... ()

mandlova

WhatTheFuckingHellWasThat??? Aneb "must see again", tahle bláznivina si to žádá, obzvlášť kvůli mým oblíbeným šíleným hercům (Rockwell a Walken). Zatím tříhvězdičkové hodnocení, na půli cesty. ()

vyfuk

V Bruggách mě přivedlo na takovou tu myšlenku, že McDonagh je scenárista a a režisér s potencionálem a talentem. Akorát byli Bruggy trochu ponurejší a vážnější. Což byl tento film asi taky, ale ani jsem si to trochu nevšiml. Tyto filmy miluji. Akční směs humoru, spletitosti a několika dějových linií - extáze. Neviděl jsem ani prvních deset minut a už jsem byl unešen a nadšen z toho díla. Sedm psychopatů možná vskutku není pro každého něco úžasného každopádně, já se bavil každou minutou a děkoval jsem, že jsem se mohl kouknout na tento film, který podle mne je opravdu něco výjimečného oproti jiným dílům, které jsem v posledních dnech viděl. Doufám, že McDonagh zůstane u svého živobytí a ve stejném žánru, abych se mohl dočkat ještě lepšího díla, které by už opravdu bylo špicí onoho žánru v posledních několika mnoha letech. ()

mkubalikova

Někdo to tady už napsal: originální píčovina, kterou si budete pamatovat. Jen škoda, že ty ženské postavy jsou takové plytké. :-D 80% ()

Bagr_007

Z toho, co jsem viděl, určitě nejlepší Tarantinovka, která není od Tarantina. Zábavný a nečekaně propletený příběh s bizarními postavami, podepřený skvělými herci. Těším se na opakované zhlédnutí. ()

mcleod

Zřejmě nejdivnější komedie, jakou jsem kdy viděl. Snad i na Brity je tohle hodně zvláštní humor, ale stejně si nemohu pomoct... mám prostě britský humor rád, ať je jakkoli divný. Je to zkrátka hodně vtipná komedie, pokud divák přijme styl, kterým je natočená. V opačném případě věřím, že z toho musí být hodně lidí vyděšených. ()

Hollohlaway

Nadějný začátek a úžasnou sbírku magorů pohřbí neuvěřitelné zpomalení děje ve střední části, a rozumování a konání tak cáklé, že je místy až nelogické. Hlavní postavy se tak zaseknou, že jsem měl problém u filmu vydržet. Takže i přes několik ultimátních hlášek a výborný výkon Sama Rockwella jakožto magora všech magorů je to nakonec jen průměr. ()

BuryGol

Já jsem docela zklamanej. Nevim, jestli je to tim že jsem byl při koukání už docela unavenej, ale nějak mě to neoslovilo. Farrell si odehrál svý, ale kdo mě hrozně nebavil byl Rockwell. A obecně vzato jsem tomu filmu nerozuměl..nebo nechtěl rozumět? Kdoví. Ale In Bruges bylo lepší, a to o dost. ()

Liflaen

Dlouho jsem váhal, jestli pro svou nevšednost nedám tomuto šperku 5*. Nakonec to zůstalo u čtyř, ale musím vypíchnout krásně zahraného psychopata v podání W. Harrelsona, který se mi vskutku líbil. Colin Farrell nezklamal a potvrdilo se, že je to jeden z mých oblíbených herců. Nádherná písnička The first cut is the deepest. ()

zolo23

Práve teraz si uvedomujem, že tento rok okrem hororov som si nepozrel iný žáner a pochopil som, prečo mi v poslednej dobe toľko prejebáva. Predsa len ,život je zmena a moje sny budú konečne aj o niečom inom ako o rozrezaných telách, duchoch a podobnej háveďe....7 psychopatov - to som si teda dal....Ale nie docela som sa pobavil aj keď išlo o prinajmenšom priblblú záležitosť , stále to drží nad vodou parádne herecké obsadenie. Nad scenárom sa ani nezamýšľam, neviem či to myslel Martin McDonagh vážne, ale za tú odvahu a sem tam "čierny" humor si moje uznanie zaslúži. Dosť bolo iných žánrov, vraciam sa tam kde je mi najlepšie :) ()

Styxos

Začátek super a pak to šlo dolů. Každopádně parádní dialogy, spousta černýho humoru. Woody Harrelson a Christopher Walken si ten film ukradli pro sebe. Od tvůrce "V Bruggách" jsem ale přeci jen čekal mnohem, mnohem víc. ()

P1tr

Od tvůrce povedeného snímku V Bruggách přichází další autorské dílo, které v mých očích překonává jeho vysoce chválený filmový debut. V příběhu scenáristy s tvůrčím blokem nás, jak již název napovídá, čeká přehlídka prapodivných, ale velice zajímavých postav, které jdou ruku v ruce s kvalitním scénářem plným vtipných a absurdních situací. Scénář orientovaný na postavy a jejich vzájemné dorozumívání nezapře divadelní specializaci tvůrce, což někdy může být na škodu, ale v tomto případě je to výhra, neboť skvěle napsané, hbité dialogy hrají do karet hvězdnému obsazení, které udělá i z té nejobyčejnější scény pastvu pro oči. Někomu může být proti srsti meta přístup vyprávění příběhu, jenže zkušený autor si s touto metodou velice pohrál a zahleděnost do sebe působí svěže, obzvláště, když do sebe všechno krásně zapadá. Tento netradiční film si pozornost zaslouží, ať už se vám bude líbit, nebo ne, v každém případě se jedná o zajímavé pokoukání. ()

jefff

Mohla to být superpecka ala Tarantino. Ale potenciál využit nebyl. Pořád to bylo dobré, ale něco tomu chybělo k dokonalosti. Herecké obsazení přitom bylo luxusní. Nejvíc mě bavil Walken, ale mohl dostat lepší repliky. Škoda, ale i tak pěkný film. ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

13.06.2013

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (více)