Scenárista Marty (Colin Farrell) se zoufale snaží dokončit svůj nejnovější scénář, ale chybí mu inspirace. Tu se rozhodne hledat u svých dvou kamarádů: poněkud výstředního a většinou neza-městnaného herce Billyho (Sam Rockwell) a silně nábožensky založeného Hanse (Christopher Walken), který má za sebou poměrně působivou kriminální minulost. Tihle dva se příležitostně živí krádežemi psů, které po vypsání odměny vrací jejich zazobaným páníčkům. Proti tomuhle výnosnému byznysu má velké výhrady Billyho okouzlující přítelkyně Angela (Olga Kurylenko). Její obavy se mají brzy potvrdit…
Naštěstí Billy a Hans právě jednoho čtyřnohého mazlíčka unesli. Ovšem naneštěstí tenhle pes patří psychopatickému gangsterovi Charliemu (Woody Harrelson), který svého malého psíka nade vše zbožňuje. Charlie je nepředvídatelný, extrémně násilnický a rozhodně nemá potíže zabít každého, kdo má se zmizením jeho psa cokoliv společného. Vypadá to, že Marty bude mít o nadměrné množství inspirace postaráno. Ale dokáže s šíleným Charliem v patách zůstat naživu tak dlouho, aby scénář dokončil? (Bioscop)

Mart2n

Začíná to velmi slibně, i když je od začátku jasné, že tohle bude film plný scén tzv. na efekt. Ale postupně se epické scény shazují jakousi vtipnou sebereflexí, která mi vtipná nepřijde a celé se to tak podivně zamotává v nestravitelný guláš, ve kterém mi unikají hlubší motivy postav (vysvětlení: je to psychopat, mi nestačí), a který měl být asi hodně umělecký. Je to originální, ale přílišné umělecké ambice film zkazily. ()

mondavi

Filmeček, který mne skutečně překvapil. Čekal jsem klasickou černou komedii, tu jsem také dostal, ale natočenou skutečně originálně. Kdybych nevěděl kdo ji režíroval, vsadil bych se, že to byl Tarantino. Snímku kraluje několikero opravdu kulervoucích scén, a ikdyž si myslím, že v některých pasážích působil snímek nekonzistentně, skvěle jsem se bavil a ještě určitě pobavím. Hodnotím ****++ . ()

rolly

Proste jeden velky mismas... ma to svoje svetle momenty (prostitutka, ktora sa ucila vietnamcinu na yale, shoot-out na cintorine...) a je to svojske, to si treba priznat. ako celok to vsak nejak nedrzi pokope a urcite sa z toho dalo vytrieskat viac. ()

darebacek

Dlouho jsem se na tento film těšil a můžu říct, že mě celkem zklamal, dost drsný humor, moc zastřelených a upálených lidí na film, který běží normálně v kinech, ale furt se tam aspoň něco dělo, příběh taky celkem zajímavý, nedá se říct, že bych se nudil. 60 % ()

BisiJoker

Colina sem neměl rád ale po Bruggách a po tomhle...Je to borec!!Vůbec nejlíp propletenej vtipně zahranej film co znám. ()

natalie15

Ja tomu nerozumiem. Pozriem sa na herecké obsadenie, pozriem sa na nápad, a potom sa pozriem na scenár, na dialógy a na samotný film, a len neveriacky krútim hlavou. Sedem psychopatov nesplnilo svoj primárny účel - nebavila som sa. Dokonca neviem, či som sa aspoň jeden krát zasmiala. Jediným pozitívnym okamihom je postava Hansa (Ch. Walken) a jeho životný príbeh, plus herecké výkony. Tu sa pozitívne končí. Bodka. ** a 40%. ()

srolyma

Podle názvu jsem usoudil, že půjde zřejmě o černou komedii z prostředí našich prezidentských voleb, ale to jsem se spletl. Černé je to dostatečně, ale je to asi o něčem jiném. Těžko totiž říct o čem, protože děj je nepřehledný jak financování zemanovy volební kampaně a docela jsem se v tom ztrácel. Na druhou stranu se tomu nedá upřít několik vtipných momentů (přesněji spousta vtipných momentů) tarantinovsko-ritchiovského ražení, které to celé posouvají do mírného nadprůměru. ()

CrazymanM

Velmi zajímavý,originální film,který se ovšem chvílemi neubrání skluzu až někam do podprůměru.Přesto hodnotím spíše kladně,protože jsem se spíše pobavil a hlavní představitelé mi také pasovali!!! ()

Facerr

Za tohle by se nemusel stydět ani Tarantino. Naopak to vypadá silně na jeho rukopis. Skvělý dialogy a hlavně dokonalá prča, čímž ovšem nemyslím podívanou narvanou vtípkama, u kterejch se řežete na první dobrou. Když totiž čekáte nějakou humornou vsuvku, nepřijde. Naopak vás čeká nějaká ta mudrcovská rádoby pointa. Vtípek si vás mezitím tichošlápsky obejde a zasadí vám ránu zezadu v tom nejnečekanějším momentu. O to víc pak ale zafunguje. Vzhledem k přehlídce hereckejch hvězd je jasný, že herecký výkony byly na jedničku a co se týče psychopatů, ty to měli za jedna plus. Nakonec celej film bylo jedn velký psycho:) ()

Zoidbeeland

Na tento film jsem se osobně dost těšil a přesto, že tam bylo pár utahanějších pasáží, tak to na mě celkově působilo dost vtipně. Některé dialogy jsou hodně psychopatického charakteru, ale upřímně pobaví. Příběh postavený na tahanici o chlupatého čoklíka rozhodně nezklamal. 7,8/10=78%. ()

zdeci

Na to, že byl Colin údajně furt našrot, se kupodivu kreténsky ožralecky choval jen ten jeho kámoš. Zkrátit o 30 minut, na konci toho pisálka nechat sežrat králíky, toho s dírou v duté hlavě psy a bylo by to fajn! ()

Nový film režiséra V Bruggách má obsazení

13.06.2013

Hvězdy jako psychopati?

Hvězdy jako psychopati?

11.11.2011

Režisér příjemného překvapení V Brugách Martin McDonagh (foto) začne příští týden v Los Angeles natáčet novinku Seven Psychopaths. Sehnal do ní spoustu zvučných jmen, ale neobešlo se to bez problémů.… (více)