poster

Chobotnička

 • Velká Británie

  Octopussy

 • slovenský

  Chobotnička

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1983, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jeanne
  ***

  Všechny bondovky jsou taaaaaak dlouhé! A tohle je jejich největší omyl - opomeneme-li ovšem to obsazení Rogera Moora v některých z nich! Třeba právě Chobotnička se hodně snaží zapůsobit výpravností, atraktivním prostředím, exotikou ...ale příliš nudný děj to nezakryje! (zkrátka utahaný nerovná se nikdy elegantní) :) BTW - "nejzajímavější" záběr přijde v podobě celé pečené hlavy (nejspíš telecí) na talíři s pečlivě naaranžovanýma očima, do kterých se hlavní zloduch s chutí zakousne... :)(1.12.2003)

 • viperblade
  *****

  Zatím nejlepší bondovka s Moorem..(12.8.2007)

 • Enšpígl
  ****

  To byl úvod : sexy řidička, zdvihací koňská prdel, a letadlo u benzínové pumpy pro doplnění paliva. V rámci poznávání světa s Bondem jsme se přesunuli do Indie, která vypadá opravdu překrásně, ovšem Roger Moore už s ohledem na svůj věk překrásně nevypadá a Bondgirl vypadá jenom krásně,což je málo. Jelikož ani padouch mě ničím nezaujal, tak vše musí zachraňovat, akce a nápady, což se naštěstí podařilo, bylo to, ale o chlup.(30.12.2006)

 • Rob Roy
  ***

  Původně jsem chtěl dát čtyři za sílu Bondovy osobnosti, která tento film opět táhne a za pár skvělých hlášek (tvrdá měna, psaní sžíravých dopisů) a vtipných rekvizit (koňská prdel, krokodýl). Ale nedám a to z jednoho prostého důvodu. Tahle bondovka vůbec nemá spád (a není jediná). Krácení by jen prospělo. A bondovská píseň nestojí za nic.(20.11.2003)

 • Sašenka165
  **

  Jak já toho Rogera nesnáším!(30.11.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace