poster

Chobotnička

 • Velká Británie

  Octopussy

 • slovenský

  Chobotnička

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller

Velká Británie / USA, 1983, 131 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jacinda
  ****

  Můj oblíbený Bond. Až na tu scénu s chlápkem s cilkulárkou, tu bych si vyprosila(9.10.2010)

 • Kaka
  ***

  Svůdná staromódní bondovka s příjemným feelingem dalekého orientu. Moore už je přestárlý až to hezké není, avšak v rámci mezí se snaží alespoň obstojně "doklepat" poslední dva díly. Celkově vnímám Chobotničku jako dějově i herecky nevýrazný díl. Potěší výhradně již zmiňovaná forma, kostýmy, výprava a strhující typicky osmdesátková "ploužáková" titulní píseň. Určitě ne úplně špatné, drží se zuby nehty v zajetých kolejích, ale chce to změnu.(14.5.2014)

 • Tuxedo
  *****

  Skvělé akční scény a stárnoucí Moore.(19.4.2005)

 • genetique
  ***

  #13 - Pokiaľ sa v predchádzajúcich bondovkách s Mooreom dala zastrieť jeho staroba, ktorá bola najviac cítiť v akčných scénach, scenárom alebo naopak, tak tu to bohužiaľ neplatí. Kabir Bedi určite po toľkých kladných záchranách v roli Sandokana nie je až tak vhodný do role záporáka, opakom je Berkoff. Bondgirl ja azda najnevýraznejšia a scenár je na svoju dĺžku až príliš jednoduchý. Ale Bonda ako klauna a stopára sa oplatí vidieť. 65%.(26.11.2007)

 • Psema
  ***

  Oldie, oldie, oldie. Na tohle už byl Roger setsakramentsky starý a je to na něm v mnoha chvílích vidět. Už samotný úvod ukazuje, že měl tento James zamířit do důchodu a spolu s ním i notně přestárlá Moneypenny. Přesto však Chobotnička není mizerným příspěvkem do série. Jen to není ono. Akce výrazně ubylo, hlášek se taky moc neurodilo a záporák se taky nijak zvlášť neprojevil.(2.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace