Nedotknutelní

Nedotknuteľní

Untouchable

Komedie / Drama / Životopisný

Francie, 2011, 112 min

prosim vas, budte taki laskavi, a kto poznate Omara osobne, poslite mi ho domov. A ked nie jeho, tak apon scenaristov, lebo ak by ma dokazali takto rozosmiat kazdy den, tak som ochotna zit v ako polygamistka. Dakujem velmi pekne, koniec hlasenia. PS: Lepsiu komedialnu dramu, ktora ma srdce a na nic sa nehra, som od Crazy Stupid Love nevidela. A je mi jedno, ze si ludia myslia, ze tento film nepatri do prvej 200 najlepsich filmov, ja si myslim, ze tam nepatri 150 filmov, ktore tam su. Takze asi tak.(1.3.2013)

Príjemná buddy dramedy s výbornou ústrednou dvojicou, niekoľkými solídnymi fórmi a zručnou réžiou. Je to ale dokonale predvídateľný korektný Hollywood (americký remake je len otázkou času), ktorý sa nehanbí nasadzovať ani ťažkotonážne klišé. Samozrejme, tunajší hype je absurdný, ten film nepatrí nielen do prvej desiatky, ale ani do stovky najlepších filmov. O tisícke by som pouvažoval.(31.3.2012)

Film o trochu neobvyklém přátelství, který vás rozesměje a dojme zároveň. Obešlo se to i bez citového vydírání a celé to bylo podáno strašlivě pozitivně. Dva hlavní herci byli výborní a to jejich hašteření by mě bavilo i kdyby film trval čtyři hodiny. Hodně příjemná podívaná.(18.5.2012)

Mám rád optimistické filmy. Nesnáším dojáky. U Intouchables se stále nedokáži rozhodnout, o jaký druh se jedná.(28.5.2012)

Filmový důkaz toho, že dokonalé protiklady se mohou přitahovat. Větší kontrast mezi dvěma přáteli aby jeden vážně pohledal. A když je to dochuceno nepodbízivým humorem, jenž pramení právě z těch kontrastů, dá to v součtu celkem cca 85%.(5.5.2014)