Mé první shlédnutí REVIZORA. Inu rok 1933.(12.8.2010)

Na to, že Revizor je z roku 1933, tak je docela čilý. Minulý týden mně totiž chytil v metru a chtěl po mně něco, jako vstupenku do kina.(15.8.2012)

"Jen, aby to nevyšlo ven !!" - "Co aby nevyšlo ven ??" - "Že jsem vožralej !!" - "Aaaaha, já už myslel..." ;)(25.12.2013)

Skvělý film z doby, kdy slovo Rusko nebylo nadávkou a komedie opravdu bavily. Burian exceluje v roli, psané úplně na jeho atletické tělo, a je velmi symbolické, že ostatní postavy jsou tak strašně aktuální, tak strašně maloměstsky české(19.2.2015)

Velmi vyvedený "gogolovský přepis". Prostě Burian trochu stylizovaný, ale přeci svůj a Marvan s Pištěkem, Tréglem a ost. Prostě klasika humoru a nadsázky. :-)))(1.8.2011)

• - Postava falešného revizora Chlestakova a rytmistr Kilián z filmu U snědeného krámu (1933) byli jedinými vážnými filmovými rolemi Vlasty Buriana. (Olík)

• - Komedie měla premiéru 29. září 1933 v kinech Adria a Hvězda. (Cucina_Rc)