Csoki

Od filmu jsem cekala popravde vic, trailer byl skvelej :-). Hlavne jsem chtela porovnat nasi vejsku, kde studuji vytvarku, s tou jejich, kde me uplne dostala hlaska, ktera padla v traileru: ,,Rad vas vidim na kresbe.." V tom jsem se videla :-D . Nakonec to moc o vejsce ani nebylo, ale i tak to bylo super. A k tomu dobry pisnicky :-) . ()

rakosabasta

Jako výpověď o současné české společnosti dost trefné. Bohužel. Jediné, co mi brání filmu dát o hvězdičku více, je příliš realisticky přirozené herectví Jiřího Mádla proti ostatním více či méně přehrávajícím postavám. Prostě... buď všici a nebo nikdo, kombinace obou technik ve finále působí trochu neuměle... A to je celkem dost škoda. ()

StereoHearts

Na tento film som sa veľmi tešil, no oproti Gymplu ma čakalo mierne sklamanie, tým hercom ako keby sa ani nechcelo jedine Mádl a Kraus to tam zachraňovali. Hlášky a situácie boli slušné, no v hudbe opäť sklamanie oproti Gymplu. No na to všetko skončil film celkom schopne, a záver ma potešil, no aj tak tú jednu hviezdičku dám dolu, Gympel si tie 4 zaslúžil, no na českú tvorbu je aj tak dobrý, a určite si ho ešte niekedy pozriem. ()

pepca72

Tak tohle bylo teda peklo. Film absolutně ale absolutně zbytečný a o ničem. Žádný děj, jen sled nějakých události dvou debilů co po nocích malujou hnusy na zdi. T.Vorel mladší hraje jak mátoha a nedivím se, že je obsazován jen svým otcem do vlastních filmů. Mádl to taky moc nedal. Nebýt hudebního podekresu Vladimíra 518 tak to ani nedokoukám. Ale abych nebyl škarohlíd, asi dvakrát jsem se tam něčemu usmál, ale už ani nevím čemu a tohle píšu asi 2 hoďky od projekce. Smutné že? ()

ANATHREIUS

Anti-komedie, zasmál jsem se snad jen když byl ve scéně Honza Kraus, což je asi špatně. Vorel absolutní neherec a jeho otec absolutní nerežisér. Jediné co bylo snad na filmu dobré byl Vladimír 518 a to této muzice neholduju. ()

SpeckMcBig

kdo viděl Gympl může očekávat uplně to samé i od tohohle filmu.někoho pobaví,někoho nadchne a někoho nebude vůbec zajímat!Ale pro mě je to v dnešní české kinematografii,které vladnou Bastardi,Kameňáky nebo Babovřesky(což jsou mimochodem absolutní odpady !!) pořád silný nadprůměr ()

Eisenmann

Ano, bohužel toto je daleko slabší záležitost, než byl gympl, na který se zde velmi úzce snaží navázat. Herecké výkony Jana Krause, Ivana Chýlkové, Davida Vávry a dokonce i Jiřího Mádla jsou bezchybné, skvělé a absolutně nezklamaly. Bohužel kolem nich se hlavní dějová linka téměř netočí. Ta je postavená na osobě, kterou ztvárňuje Tomáš Vorel ml., jehož herecký výkon nějakým záhadným způsobem padá na hubu a to opomenu i tu drobnou vadu řeči, která se taky nejspíš objevila z ničeho nic. Nechci samozřejmě nikoho urážet, totiž ani scénář nedal jeho postavě příliš dobrého. Děj je notoricky konvenční a nic nového z něj vážně nečiší. Takže krátké úžasné výstupy Jana Krause tenhle průšvih už vážně nezachrání. Za mě je to smutných 20-30%. ()

foils

Typický příklad sequelu, který nemusel a snad ani neměl vzniknout. Humor vystřídal product placement - dělání kompromisů v umění film dokonce tematizuje! Vedle vtipného a sexy Gymplu působí Vejška jako odvar z vystřižených scén - tento dojem posiluje i podměrečná stopáž. Celkem se povedla snad jen satira kšeftování se zkouškami na VŠE. Sice je Vejška pořád zajímavější než počiny typu Můj vysvlečenej deník, přesto mě pan Vorel tentokrát moc nepotěšil. ()

james11

Wannabe Gympl 2.0. Už je to pár let, co jsem viděl Gympl, ale pokud si to vybavuji dobře, tak ten film byl celkem vtipný a dalo se tam přehlédnout pár nedokonalostí. Tady jsem se bohužel nenasmál skoro vůbec, takže jsem měl až moc času na věci okolo. Je smutné, že celý film měl jen dva herce, Krause a Mádla, kteří svoje role zahráli dobře, pak se tam objevovali ještě další lidé, ale bohužel slovo herec k nim ani zdaleka nepasuje. Komedie bez vtipu, která se může opřít jen o dva herce, a příběh také nic nenabízí... Jak nejvíc bych tohle mohl hodnotit? 25% tak odpovídá. ()

Mark1983

Většina dnešních českých filmů,což zdůrazňuji slovo DNEŠNÍ,nestojí za nic,jelikož češi neumějí natáčet filmy jako kdysi za časů Sováka,Menšíka apod. Snaží se napodobovat západní styl filmaření,ale kdyby to dělali jako němci,francouzi a i švédi (zcela přirozeně),bylo by to dobré,ale jelikož to dělají,jak dělají,dobré to není ...jako například Zakázané uvolnění,Medvídek,Nestyda a podobně,což jsou jen filmové braky,ale existuje jen málo excepcí jako je tady Vejška,které dávám tři hvězdičky,jelikož se jedná o jednu z mála koukatelných dnešních českých komedií jako Gympl,Ženy v pokušení,Muži v naději,Probudím se včera apod.Dokonce i Příběh kmotra a Tobruk se mi líbil,ale za to Kájínek se zase nepovedl. ()

sitans

Film úplně o ničem, nechápu proč se tyto paskvily točí. Jenom doufám, že na to nedostal nějaký grant. To už by potom byla krádež. ()

teseth

Trapné pokračování, které tu vůbec nemuselo být. A přitom toho mohlo tolik nabídnout. Celá tahle fraška je závislá jen na jediné osobě a to na Mádlovi. Bohužel pro celý film je to žalostně málo. Na druhou stranu nebýt Jirky tak to asi po 20 minutách vypnu. Takže za Jirku 1* zbytek je totiž nehorázně povrchní debilita, která spíše připomíná scénky z nějakého zapadlého divadélka. ()

HanzoO

Po překvapivě líbivém gymplu přichází jeho pokračování, u kterého není překvapení, jak už jsme zvyklí, že za moc nestojí. Místy až katastrofální scénář nepodpoří ani ubohý vývoj postav. Tak trochu mi utekla zápletka( Sprejuj.. teda maluj dokud, tě přestane bavit utíkat před policajtama? ) Hlavní postava, která za celý film nezmění výraz v tváři a v zásadě vůbec hrát neumí. Film nezachrání ani Mádl, u kterého si jeho výkon drží standard. V zásadě dost nepovedený snímek. 42% ()