jerdnok

Asi nejsem zrovna cilovka. Kazdopadne, par vtipnych momentu se konalo, ale to je tak vsechno, na Gympl to ani nahodou nema. Skoda ()

Jardatekk

Je potřeba vychovávat a podporovat tyto umělce, kteří Prahu a jiná města dělají svými podpisy krásnější :D Hvězdičky dávám pouze za Jirku Mádla a Jana Krause. ()

gael83

Cože? Tohle je film? Stopáž minimalistická, herecky neni co řešit a jediná scéna která měla koule je když se Ivuš Chýlků opravdu nasere a rozjebe obývák včetně auta svýho reálnýho starýho, jinak je to rádoby klipoidní a prázdné stejně jako generace která nic nechce a taky nic mít nebude! Gympl luxus, tohle je sračka! ()

DannyVlk

Ani gympl nestál za moc, ale snažil se ukázat jak to všude opravdu je, ale vejška je jen další z českých tupých pokračovaček, kterým chybí snad úplně všechno do dobrého filmu... Hraní otřesné, příběh nulový a ani ty grafity žádná sláva .. A ten konec .. škoda slov ()

klaranapoli

Od Gymplu se příliš moc nezměnilo, i když Gympl byla tenkrát docela senzace, protože v té době jsem byla též na střední a bylo to docela dobrý. Ještě škoda že jsem tenhle film skoukla až po dostudování VŠ, jinak bych aspoň věděla jak na to studium mám jít :D (hlavně ten odposlech co ti kámoš radí ze záchoda, ten mě pobavil nejvíc). Jinak typická česká kravina :( ()

luphick

Nenadchne a neurazí. Taková pohodovka, ale pořád pro ty, co mají úroveň a nechtějí zabíjet čas (nebo sebe) tvorbou pana Trošky. Nejlepší postavy jsou pochopitelně Mádl, Kraus. Vorlova utrápená linie už trochu začíná nudit. Jinak se možná ani tvářit neumí, jinak by ho obsadil i někdo jiný než otec. ()

naytsirk

Vorla mám rád a dokonce mi nevadí ani Vorel ml.. Celkem mě to jeho neherectví baví… Ale v jedničce, tedy Gymplu, to nějak dávalo víc smysl… tohle je už jen mlácení prázdný slámy…. ()

Mates Hradecky

I Gympl byl generačně vzdálený film, ale výborně jsem se bavil. Tady krom nádherné roličky Jana Krause nebylo čím. Očekávání se nenaplnilo, škoda zmarněné naděje a touhy... ()

robbez

Poněkud depresivní slátanina, která tentokrát není ani příliš vtipná. Společnost je zkažená a prohnilá. Sodoma, Gomora. Všude samí arogantní zbohatlíci, nevěrníci a nevěrnice, ztracení alkoholici, feťáci a sprejeři. I takový svět vedle mnoha jiných světů kolem nás existuje, ale nemám nejmenší chuť se na něj dívat. Je vidět, že životem znaveného Vorla soudobá společnost hodně frustruje. Proč teda ale o ní točí film? Právě proto? Proč raději z města zase někam neuniká? ()

zeromen odpad!

Další česká kravina a hovadina, prosím už další české filmy netočte. Je to světová ostuda, ty české kraviny. Pražská sračka. ()

Chlo0opek

Příběh celkem o ničem, herecky strašné - jak vedlejší, tak bohužel i hlavní role a závěr navíc stupidní. Že "herci" ve vedlejších rolích nebyli zvláště dobří, se občas stává, ale tady to bylo i u rolí hlavních:(. Původně jsem si kladl otázku, jak se může do filmu dostat Tomáš Vorel ml., když text v podstatě jen odříkával a jeho poker-face - nic nehrající taktéž - by se v jeho podání dala nazvat spíš jako stupido-face. Přišlo mi, že on jediný hraje v grotesce a ostatní zas hráli své role jako v klasickém filmu, případně v komedii. Asi to Tomášovi holt nikdo neřekl:). No, on vlastně i ten Tomáš st. byl herecky špatný, tak je aspoň vidět, po kom to ten mladší má.. Není se čemu divit, že Tomáš hraje jen ve filmech režírovaných právě svým otcem - však i on sám o sobě říká, že hercem není. Další slabina filmu je bohužel i Eva Josefíková. Kam se poděla ta přirozená a sympatická holčina z Probudím se včera? Zde tak maximálně neustále hulila - a že ji to teda šlo - to ani hrát nemusela, jak to bylo přirozené, ale hrát už přitom jaksi zapomněla:(. Opět herecký výkon = 0. Jediní, kdo se dali herecky tak nějak přežít, byli Jan Kraus s Jirkem Mádlem. A právě Jirka Mádl kdesi říkal, že pokud bude situace stále v Česku stejná, tak zanedlouho díky situaci se stahováním filmů český film zanikne. Přímo se mi na mysl dere otázka - a nebylo by to jen dobře, pokud mají vznikat takovéhle snímky?! Zkrácené hodnocení tohohle filmu bych zhrnul do dvou slov: Jednoznačné zklamání:(. ()

mcamino

Čekal jsem, že to bude typický druhý díl a bude to stát za nic, ale byl jsem víc než mile překvapen, Gympl a Vejška se totiž nedají srovnat, Gympl je takové odlehčená komedie, ale tohle je takový drama ze života, a tak mi přijde, že dospěly nejen hlavní postavy, ale i film samotný a i když děj není nějak nadprůměrný, ba naopak, vůbec mi to v tomto případě nevadilo. Protože u Gymplu jsem se smál a dodnes z něj používám nějaké ty perličky, ale u Vejšky jsem seděl a nemohl se odtrhnout od obrazu, protože ten příběh je dost krutý a zároveň pravdivý, což je pro mne vražedná kombinace, ale mě se nakonec přecijen líbí Vejška. Většina lidí se chtěla znovu jen zasmát a slyšet nějaký ty hlášky, a asi proto na Vejšku nadávají, mě to přijde jako velmi povedený film. Rozhodně bych ale brzdil se zařazením tohoto filmu (jen) mezi komedie. ()

TOPmoovie

prekvapilo. ceske filmy maju to co potrebujem po davkach americkych. rap bol slabsi, ceský vyznieva komicky, chybal ten slovensky inak celko hudba vyborna. a davam oscara za dialogy a tym co boo casto medzi riadkami. ()

Carne.Silver

Po vcelku zábavném Gymplu, jsem se těšila na Vejšku a tak trochu čekala pořádnou porci zábavy. Z celého filmu jsem si vzala jen to, že některé ženské jsou pořádné zlatokopky a že s graffitů může být umění, když to člověku jde od ruky. Ovšem musím tady vyzdvihnout pana Krause, který tam neměl chybu v roli velice vlivného otce, je to prostě borec. ()

Alsafi odpad!

A tohle bylo jako co? ... Komedie zcela určitě ne. U komedií by se člověk měl smát, pousmát nebo mít alespoň dobrou náladu. Mě nepotkalo ani jedno. Pokud někde byl pokus o vtip, tak nejspíš tak ubohý, že jsem jej ani nepostřehla. Nebo jsem zrovna kroutila hlavou nad dějem či si snažila nějak zklidnit vztek, který ve mně narůstal během sprejovacích (nebo malovacích) scén, kvůli mé osobní nenávisti k tomuto druhu "umění". A Vorel ml.? To je kapitola sama o sobě. Nebýt jeho papá režisérem, kluk by si ani neškrtl. Jeho herecké výkony jsou zoufalé. A i ostatní postavy ztvárněné třeba Krausem nebo dalším Vorlem mě nepřesvědčily o své vtipnosti. ... ()

bjehna

Strnulý výraz flegmatika Vorla za každé životní situace ho nakonec dostane do ňů jorku za malbu, kterou dokáže vymyslet desetileté dítě. To je nápad. Až ba pár vtipných hlášek nakonec nic moc. Napoprvé v kině zábavný. Napodruhý nic moc. Napotřetí jim na to seru. ()

Marlo

Chtěl jsem se tu rozepisovat o tom jak je to kolosální sračka ale Verbal za mně řekl vše a to velmi čtivě :D ()

Kinderr

Ne příliš dobré pokračování ne moc úspěšného filmu jménem Gympl. Dva frajírci co stříkají po zdech a spí s ženskejma do toho řeší ještě své rodinné problémy. No prostě nic moc. ()

RadushM

Tak překvapil, o tom žádná. Sice to už nemá klasický Vorlovský rysy, je zde dán větší důraz na příběh, ale ani minutu jsem se nenudila. Palec hore za VLADIMIRA 518, dává to tomu neobvyklý nádech. Volba témat, na kterých se vždycky dá stavět, a je vidět, že se dá postavit dost dobrej filmek. Upřímně řečeno, Gympl byla vyhulená komedie a od Vejšky jsem nečekala nic moc, spíš nic. Pokud čekáte 100% komedii, nečekejte, má to nádech životní hořkosti, ale zas tam hrajou hezký holky :-) ()