Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

serpencia

Millerovi jsem docela odkládal, bál jsem se toho, že všechno bude po tisící to samé. Takže nakonec příjemné překvapení, protože "jen" půlka filmu se skládá z mnohokrát opakovaných situcí a vtipů - některé z nich se povedly. A co víc, v několika (i když málo) případech mě Millerovi docela dostali. V budoucnu zkouknu DC a uvidíme, zatím 65% ()

Jokerr

Nepamatuji si kdybych se jako u této komedie tolik nasmál, chvílemi jsem smíchem i brečel. A lidi v kině nápodobně. Největší zabiják byl Will Poulter, neskutečně se na tu roli hodil, už jenom samotný jeho výraz vás nutí se smát. Velmi doporučuji se na tuhle komedii co trhá bránici kouknout. Za mě 4 hvězdy :). ()

fabregas1

Očekávání bylo veliké a čekal jsem hrozně moc. Millerovi na tripu je solidní ujetá komedie, a určitě ji doporučuji, ale na Pařbu to nemělo a proto jen 3 hvězdy. ()

Amazonas

Docela jsem se bavila, ale nejvic z celého filmu mě pobavil nepovedený, respektive hodně povedený, záběr ze zpívání písničky v autě. Kvůli tomu stojí za to to skouknout nebo alespoň přetočit na konec... ()

terordemon

Klasická schéma s predvídateľným koncom ale parádne nahláškovaná, vtipná a dobre zahraná takže som sa riadne nasmial a dobre zabavil. Odporúčam necenzurovanú verziu. ()

lubica1995

No fuj. fakt, sorry. S celej dvojhodinovky (či koľko to vlastne malo) sa dali minúty pozerateľnosti zrátať na prstoch jednej ruky...ak prižmúrim oko (aj druhé), tak možno dvoch rúk. ()

leopoldina

Chcete se skoro 2 hodiny bez prestani chechtat, lebedit si nad sympatickým osazenstvem a vidět trochu něco z americké přírody a kultury? Pusťte si Millerovi na tripu. A mrkněte na pěkné zakončení s Jennifer a její oblíbenou písničkou:-) ()

agabrucha

Po všech těch úžasných recenzích a velebivých pojmenováních "Komedie roku" je tohle malinko zklamání. Komedie je příjemná, místy vtipná, místy trapná, nic moc extra ve filmu nevidím. ()

Chlo0opek

Celý film jsem se bavil. Místy trochu přeslazené, ale dalo se to přežít. Film měl slušné tempo, Sarah byla pro Jennifer ideální role - taková klasická matka tuctovka, nemůžu si pomoct, ale jako herečku ji řadím právě do kategorie tuctových žen - do nějakých větších uměleckých rolí se prostě nehodí, Jason byl asi nejlepší výběr na tuto roli. Obě jejich "děti" také zahráli dobře. Celkově i fajn příběh. Nakonec dávám slabší, ale přesto 4*. ()

Dobstaf10

Nevím zdali jeli Millerovi zrovna na "tripu" ..ale na špetce a půl nevinného konopí určitě. Příjemná komedie s trochou Griswoldismu. Trocha respektu k pubertalnimu virginoj Kennymu, který musel ukázat pokousanou kouli od pavouka. Na druhou stranu to určitě za kousačku s Rose alias Sarah (Jennifer Aniston) stalo za to. Jennifer me vůbec v ničem nepřekvapila .Pro mě to stejně bude vždycky ta sympatická Rachel... výbornej výkon jako vždy..a vyšperkovala to ještě tím stále sexy tělem. ()

Wajny13

Od tohoto filmu jsem čekala o trochu víc (hlavně díky poměrně vysokému hodnocení). I přesto, že herecké obsazení je velmi dobré, tak děj "pokulhává". Pár vtipných scén tam sice bylo, ale u žádné jsem se nebavila. Některé "vtipné" scény mi přišli až nechutné. Možná kdybych od toho filmu nečekala tolik, tak by se mi líbil víc - čekala jsem svěží komedii, ale viděla jsem průměrnou (místy trapnou) komedii, která se snaží každého rozesmát a na konci samozřejmě dojde k "osvícení". Za mě 3*, a to jen proto, že herecké obsazení je super (hlavně Aniston a Roberts) a konec filmu byl taky dobrý (Suburgatory) :-) ()

Dadesko

Je to ten typ komedie ktorá mi úplne sadla. S priatelkou sme boli na tom v kine a strašne sme sa nasmiali. Film má 110 minút ale zdalo sa mi to krátke . Kludne mohla mať viac . Komedia roku ale na 5* to pre mna neni no aj tak Hodnotenie 4* pekných 80% ()

Marco625

Zábavný film s humornými hláškami, které jsou nejspíš jen pro mladou generaci, neboť jsi neumím představit jak se na tohle od začátku až dokonce bude koukat moje Babča ! Lepší herce si do rolí hlavních postav nemůžu ani představit. Jennifer Aniston jako striptérka ? Jako by to dělala celý život. Jason Sudeikis jako Drogový dealer ? Působí tak věrohodně, že bych od něj tu trávu hned bral ! Will Poulter jako Panic ? Chápu...! Emma Roberts jako Bezdomovec ? To mi trochu hapruje, ale je perfektní ! Kromě rychle useklého konce, kde to trochu haprovalo, protože asi nevěděli jak to pořádně ukončit, je to skvělý film pro celou pubertální rodinu ! 7/10 ()

Hadrian

Tohle by dost dobře mohla být typická sandlerovka akorát je to bez Sandlera...dýler, Jennifer, která je pořád dost sexy i ve 40 na to aby hrála striptérku, tenhle divnej kluk a Emma, která mě totálně rozsekala svou hláškou o menstruaci a análu, kterou pronesla v tom letadle si vyjedou za hranice propašovat špetku a půl trávy..proč ne..vtipné to bylo a za úžasnou Emmu Roberts jim ty 4 hvězdičky klidně nechám.. ()

SantaCruz

1 hvězdu musím ubrat za scénku kdy v taženém karavanu není řidič a ten si spokojeně projede, zatočí a přibrzdí.. několik stovek mil :/ ()

medveed

Komedie roku! Parádní nekorektní humor, výborný casting a svižné tempo. Naposledy jsem se podobně bavil u filmu „Zkažená úča“. 90% ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem