Bezvýznamný dealer David Burke je obchodník na volné noze, jehož zdrojem příjmů je prodej marihuany té nejvyšší kvality. Když je jednoho dne okraden o výdělek i o zboží, dostává se do velkého maléru. Jeho dodavatel je ochotný odpustit mu jeho dluh, ovšem pouze v případě, že osobně dojede do Mexika a propašuje přes hranice novou zásilku marihuany. Aby nestrávil zbytek života v mexickém vězení, potřebuje dokonalé krytí. Prvním krokem je sehnat si falešnou rodinu. Takže si obstará zchudlou erotickou tanečnici, protřelou potetovanou puberťačku s piercingem a dementního chlapce z jeho domu. Slíbí jim prachy za to, že budou hrát rodinu, a rodina Millerových je na světě! (TV Nova)

Lilith03

Skvělá komedie s úžasnými herci. Jennifer miluji, Emmu zbožňuji! Lze vidět, že herci se při natáčení bavili, je to chvílemi sice hrozná hovadina, ale pobavíte se a více od tohoto filmu ani nečekáte. ()

sashator

Tak takhle už jsem se v kině hodně dlouho nepobavil, víc nemá cenu dodávat! Snad ještě, že striptýz od Jennifer bych si určitě nechal taky líbit! ()

hloupej

Naprosto silena jizda, od zacatku do konce plna vtipku, hlasek, trapnych situaci. Co vsechno se proste muze stat, kdyz rodina vlastne neni vase rodina ()

srada

spíše bych to nazval Millerovi jedou v trávě :D, aneb jak se dealer,kterýho obrala o matroš a prachy partička výrostků,rozhodne splatit svému odavateli ušlý zisk tím,že pro něj udělá "lehkou"prácičku a to,že propašuje do států trochu ganji.Tak se rozhodne,že pronajme karavan a sežene si "fake"rodinku v podobě "laciné" prostitutky,lehce "retardovaného" mladíka a jedné madé "houmlesačky" a žůžo dobrodrůžo může začít. V záplavě trapných sranců,kterými nás krmí,je tohle docela fajn odreagovačka ve které si každej najde nějakou tu scénku u které se zasměje ()

Slida79

V kině jsem se nasmála, i když není příběh nijak převratný. Postavy jsou většinou uvěřitelné a vše korunuje opravdu výborná Jenifer Aniston. 80% ()

NeverEver

Velmi prijemny film. Ackoliv clovek tak trochu dopredu ceka co se asi stane a v cem bude spocivat "ten fiegl", stejne se dobre bavi. Vtipy a gegy nejsou ani pitome, ani degradujici ani trapne. Ba naopak. Film zraje a divak se pri nem spokojene a nenucene bavi. Dekuji, ze tento film neni jednim z tech "blby a jeste blbsi", ale ze vcas dokaze i z toho nejvestiho hnupa vykresat sympataka do nepohody, ktere mu to hold trvalo jen trosku dele.... Dobre jsem se bavila, nikde jsem se nenudila a film si urcite najde cestu do meho "kudy z depky" seznamu na pozdni sychrave vecery...4* a pul. ()

mentos.

Komedie zase tak moc nevyhledávám, protože v dnešní době se nikomu moc nedaří je dobře natočit. S Millerovými jsem se ale fantasticky bavil, několikrát se hlasitě zasmál, a to se počítá! Výborné herecké obsazení, a i přes pár lehkých chybiček dávám této komedii 5 hvězd. Poslední komedie s takovým počtem byla Pařba ve Vegas. ()

Marlo

Teprva ted musím uznat že se J. Anistnové se podařilo zbavit nálepky rutiiní komediální herečky jelikož mi posledních pár let přišlo že hraje jednu a tu smaou roly ( tedy byla to pořád ta Reachel z přátel ) ,ale už minulý rok ukázala v Šéfech na zabití že má i " koule " :D na odvázanější ztvárnění postav. A striptérka alias mamka od rodiny ji sedla jako hrnec na prdel a to bez výhrad , luxusně podala " zatančila " a zahrála tak jak by si každý na tuto roly představoval a to mi k ní vážně moc sedí. Ani ostatní protagonisté rozhodně nezaostávají ba naopak jsou ji rovnocenými v podání hereckého výkonu jak Sudeikeis který podal dýlera a velkýho zmatkáře v jednom nebo jejich dvé rádoby děti coby panice ( u kterého jsem se nachechtal asi nejvíce ) tak houmlesačky. Film za tu hodku a půl vůbec neztrácí dech a má fůru vtipů na rozdávání a to je u komedie opravdu zázrak. ()

DirtyDozen

Musím dát 5* kvůli těm asi 20ti minutám uprostřed. V kině jsem se svíjel tak, že mě z toho ještě druhý den bolí břicho. KOnec mohl být lepší, ale tak co už. ()

Warapeidza

Nadstandardní komedie, která k očekávanému vývoji a sledu jednotlivých scének vždycky přidá něco navíc. Není to buranské (až tak moc), není to "česky" hořkosladké a rozplizlé, je to naopak velmi příjemný a hezky odsýpající film. Na rozmezí 3-4 hvězd, díky skvělě sehranému hereckému obsazení, super tanečků od Jennifer Aniston a poslední scéně v titulcích nakonec hodnocení vyšší. ()

davebono

Tak tohle je opravdu trip jedna báseň. Každý trip má sice i svá hluchá místa, jinak by to nemohlo být místy taková pecka, ale tady jich je minimum a z některých se nakonec vyklube právě ta pecka. Příště bez titulků, protože "BlackCock Down" je opravdu něco jiného než "Rampa McPtak". ()

J!b

Jena z lepších komedií o zcela nepravděpodobné partičce exotů na zcela nepravděpodobné cestě. Překvapivě funguje a dá se u ní i nahlas zasmát. Poslední dobou to je skoro na vyhlášení státního svátku. Schéma jednoduché, ale o to moc nejde. Sympatické obsazení a pár dobrých gagů převáží celek jednoznačně na tu pozitivnější stranu. ()

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem