Silicon Valley (TV seriál)

Silicon Valley

Komedie

USA, 2014 - 2016, 13 h 7 min (Minutáž: 28x30 min)

1. sezóna - 90%(2.6.2014)

No, tak na tohle jsem vážně zvědavej, kam tohle se posune..... Očekával jsem odkazovací pecku typu Community, s trochou Parks and Recreation předem vykonstruovaného jakoby nehumoru. A dostal jsem hodně slušnou podívanou, kde neni tabu vůbec nic. Drogy, rasismus, porno, cokoliv si vybavíte. V kontrastu s životem Nerdů a podivných miliardářů, kteří se štítí otevírat dveře klikou vlastnoručně. Všechny postavy jsou vážně přesvědčivé. 10 % Erlich je často přepálenej, ale i tak baví. Tohle je o několik úrovní sotisfikovanější než TBBT a podobní. Navíc je to u HBO, takže očekávám i přes počáteční rozpačité příjetí masového publika, další pokračování. 1 série 84% No, tak na tohle jsem vážně zvědavej, kam tohle se posune..... Po druhé řadě jsem naprosto nadšený, nové postavy i vývoj všech starých známých je obdivuhodný..... Tady se to vážně rozjelo. Třesu se na řadu třetí. 2 série 91%.(12.4.2014)

Po shlédnutí prvních dvou sérií z toho mám velice dobrý dojem. V mém případě je to určitě z velké části ovlivněno faktem, že toto je odvětví, ve kterém se profesně pohybuji. Nemohu dobře posoudit, jak dobře by drželi krok neajťáci, ale zdá se, že je to docela dobře upravené pro širší společnost lidí.(10.6.2015)

• Pluhy

Po prvních pár dílech je to nebetyčná nuda. Seriál, který se odehrává v zajímavém prostředí IT korporací a v obývácích nemytých ajťáků, ovšem za přispění nudných charakterů a s absencí jakýchkoliv gagů.(20.6.2014)

• eugeene

prvni dva dily teda o nicem(17.4.2014)