Silicon Valley (TV seriál)

Silicon Valley

Komedie

USA, 2014 - 2016, 13 h 7 min (Minutáž: 18x30 min)

Téma je mi velmi blízké, ale vtipnost už mě tolik nerajcuje. Takže prozatím 3 hvězdy.(11.6.2014)

Komediální seriál ze současného světa IT. Postavy i děj stravitelný, ale ten odlišný styl humoru si mě prostě nezískal. 55% [2. série BUDE](15.6.2014)

• eugeene

prvni dva dily teda o nicem(17.4.2014)

Po prvním dílu, jelikož další nemám v plánu: Není to vyloženě prohra. Docela odvážný pokus stavící na aktuálně populární vlně geekovin, který však nestíhá zaujmout v rámci necelé půlhodiny, natož donutit k pravidelnému sledování. Obsazení je docela otravné a těch pár solidních nápadů a referencí zkrátka nestačí.(11.4.2014)

• MartinezZ

Když jsem se o tomhle seriálu dozvěděl, dal jsem si ho do Budíčku (Chci vidět) na později s poznámkou "Od HBO, ale vypadá to divně... nevím". Obecně totiž má produkce HBO dobré jméno, ale fakt to vypadalo z trailerů nějak divně. A nyní jsem se konečně k seriálu dostal a po prvních čtyřech dílech (S01E01-E04) vím, že to je skutečně pro naprosto jiného diváka, než jsem já. Komedie? Jaká? V čem? Od začátku je to tak über-nerdovské, že moc nedává smysl, o čem mluví a co se děje - resp. technicky možná ano, ale humoru je v tom tolik, jako lesbického porna ve večerníčkovském Rákosníčkovi. Čtyři díly se řeší, že nějaký prgač vymyslel algoritmus, nechtěl ho prodat a zakládá si firmu, jenže je to obchodní diletant a nemá ánunk, co a jak dělat. Naštěstí má k ruce pár dalších debilů, hurá. Když se začalo řešit, že ten jeho nápad asi reverzním inženýrstvím získá někdo jiný, přál jsem mu to a čekal, kdy se to tele v následujících minutách zabije ve výčitkách, že to nezvládá. Po čtyřech dílech bych byl s takovým koncem seriálu docela i spokojen. Odpad! nedávám snad jen proto, že profesně to nevypadá zle a že je to více méně prosté typického amerického fekálního humoru (více méně).(24.1.2016)