Dvě někdejší kamarádky (Regina Rázlová a Evelyna Steimarová), ale už 40 let nesmiřitelné rivalky, ikony českého módního světa, si neustále vjíždějí do vlasů, dělají si naschvály, sabotují si módní přehlídky, pomlouvají se. A předhánějí se, která objeví další Evu Herzigovou. Když se pak na scéně objeví tvář mladičké Martiny, jež všem svou krásou doslova vyrazí dech, svedou boj o to, která z nich ji uloví do své stáje. Která vyhraje? A prohloubí se tím jejich rivalita, nebo ty dvě znesvářené „babičky" konečně zakopou válečnou sekyru a obnoví své přátelství? Kolotoč bláznivých situací a komických scén začíná. (Magnusfilm)

Lew.Ashby

Jedna hvězda za Nikol Moravcovou a pár vtipných momentů. Jinak se jedná o klasický Magnuskovo "dílo", který rozpoznáte na první pohled. Jeho jedinečný rukopis se vyznačuje především mizernou kvalitou obrazu a a nulovým nasvícením snímaných scén. Na první pohled práce studenta 1. ročníku FAMU, ovšem vzhledem k tomu, že to vidíte v televizi, tak se nejspíš jedná o film od Magnuska. A když už se tomuhle individuu (ne)podaří něco natočit, tak se rovnou i obsadí jako herec. Chápu, že nikdy nemá jistotu, že televize Barrandov tu za rok ještě bude, aby mu zaplatila další natáčení, tak je potřeba z toho vyždímat maximum. I když upřímně - kolik takový natáčení může stát? Vždyť i na mobil dneska natočíte koukatelnější materiál. Kdyby jste náhodou patřili do skupiny zrakově handicapovaných, poznáte pak Magnuskovy filmy podle naprosto primitivního rádoby humoru, který se na rozdíl od toho v Kameňáku nebrání použití hlubších vulgarit. Na Kameňák nebo Babovřesky je ovšem na rozdíl od Magnuskových filmů radost se dívat (beze zvuku), protože Zdeněk Troška je oproti němu řemeslný mág, vzhledem k poměru budget / obrazová kvalita... A to už je co říct! Záhadou pak zůstává, proč má jakýkoliv profesionální herec, který si zahraje alespoň v Ordinaci v RZ, potřebu účinkovat v něčem takovém. To že se v Magnuskových filmech objevuje spousta nehereckých "osobností" je jasné. Ty jsou rádi za každou příležitost být v televizi, protože si díky tomu mohou říct o vyšší honorář za příští moderování zahrádkářského bálu v Horní pěně... Ale když jsem v Modelkách zahlédl i Stevena Seagala, tak jsem potřeboval chvilku, než jsem poznal, že se nejedná o další Stevenův filmový zářez ve kterém tentokrát nezbylo na tupé, ale o Petra Novotného, který se s bradkou a delšímy vlasy Stevenovi začíná nebezpečně podobat... Možná by to mohl být pro Magnuska nápad na jeho příští (akční) film Bavič s cejchem smrti. ()

Beliel odpad!

Dneska jsem se probudil a na televize běžel kanál CS film. A na něm toto...ještě se zalepenýma očima jsem se zorientoval a nechal v TV běžet, to co tam je. Tohle je vrchol žumpy českého filmu. Pokud se dnes dokážou sehnat peníze na takovéhle točení, tak je něco někde špatně. Blbost, slátanina, pro lidi co sledují VIP zprávy a podobné hovadiny asi super film, ale pro obyčejně racionálně uvažujícího diváka je to brak. Otřesné! Zavřete Magnuska a už ho k filmu nikdy nepouštějte! ()

ACE 2007 odpad!

jako vždy...dá dohromady výborné herce, výsledek KATASTROFA...Tady, dá dohromady krásné matrace, výsledek KATASTROFA.....:) ()

Elaine Lóre odpad!

Znáte ten pocit, když shlidnete naprosto strasnej film a říkáte si,že nic horšího už být nemůže? Tak to jste ještě neviděli modelky s.r.o... ()

xray0045 odpad!

Nedal jsem to, to proste neslo. Vim ze hodnotit film kdyz jsem z neho videl 70% neni spravny, ale ja nechci skoncit u Chocholouska a tak jsem to radsi vzdal. Moda radoby celebrit je tady vystrcena na obdiv, Lidi ktere spolecnost povazuje za celebrity protoze se se umi neposrat z namireny kamery, ale boty si zavazat neumi, zde delaji ze hrajou ve filmu. Na to co je ve filmu videt to ma o 2 rezisery vic nez je potreba. Kazdy kdo dokoukal az do konce a stale nema potrebu vydloubnout Magnusekovi srdce lzici, mam muj neskonaly obdiv. ()

zuzam odpad!

Marně jsem celý film hledala alespoň jednoho aktéra, který by byl schopen alespoň trochu hrát. To byl jediný důvod, proč jsem ho dokoukala, i když s přestávkami, ale rozhodně bych to podruhé nechtěla absolvovat znovu, dokonce ani kdybych za to byla placená. . O absenci nějaké rozumné myšlenky, nápadu prostě čehokoliv, co by odůvodňovalo vznik tohohle filmu ani nemá cenu psát. Tady musím opravdu ohodnotit bez jediného zaváhání jako odpad. ()

Kaylar

Film lze doporučit opravdovým masochistům, kteří hledají filmařské dno. Je však nutné dodat, že ačkoli i v případě takto slabého dílka se sice pohybujeme v pořádně smrdutém bahně, o úplné dno se nejedná (viděla jsem už i horší filmy). ()

Pedro72 odpad!

Herci hrají, že nehrají, neherci hrají, že hrají. Dva (!) režiséři předstírají, že režírují. A jen tak mimochodem, kdo jsou tihle lidé: David Laňka, Tomáš Magnusek, Nikol Moravcová, Martin Kraus, Martin Písařík, Evelyna Steimarová, Aneta Krejčíková, Domenico Martucci, Adriana Bajtková, Albert Černý, Kamila Janovičová, Petr Novotný, Ivana Korolová, Lucie Váchová, Vlasta Korec, Tomáš Kraus, Lumír Olšovský, Luboš Xaver Veselý, Tereza Jemelíková, Kateřina Wohlmann Votavová, Nicola Votavová, Michal Milbauer, Eva Perkausová, Aleš Cibulka, Martina Hekerová, Michaela Haladová, Kateřina Cajthamlová, Marko Lopatić, Patrik Štěpán, David Novotný, Tereza Těžká, Tereza Blažková, Jiří Zídek, Milada Thérová? ()

Lonelybiker

Tak jestli tohle Tomáš Magnusek myslel jako satiru a výsměch všem modelkám a fotbalistům, tak to od něj beru a docela rád jsem se na to podíval. Sice mi vadila dlouhá stopáž filmu a co si budeme povídat, děj tento film opět určitě nemá, ale některé hlášky jsou fajn a na "modelky" se dá určitě dívat (hlavně na Nicolu Votavovou, které tvůrci dali chlapský hlas). Jinak jsou všechny postavy příkladně pitomé, ale věřím, že schválně a bylo to tak v plánu. ()

trulda odpad!

Já vlastně nevím, co napsat. Když je film normálně špatný, tak se snažím vystihnout všechno to, co se nepovedlo. Když jde o film už opravdu zlý, zkouším být vtipný a glosovat, popř. shazovat ho. Ale pro toto ....... peklo trvající víc jak 100 minut mi došla slova! Snad jen "vizuální apokalypsa"!!! ()

yarca

Úplně zbytečný film. Modelky vesměs blond a úplně blbý (ať žijou stereotypy a klišé)... Tupý scénář... Tu jednu zoufalou hvězdu dávám z nostalgie za ještě pořád zachovalé Reginu Rázlovou a Evelynu Steimarovou a za stále chlapáckého Jiřího Štěpničku. I když se ptám - jak mohli?!? ()