poster

Gangster Ka

 • anglický

  Gangster Ka

  (festivalový název)
 • Slovensko

  Gangster Ka

Krimi / Drama / Thriller

Česko, 2015, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JJ.Gibson
  ***

  Přestože jsem se na toto dílo velmi těšil, tak nemůžu říci, že bych dostal vše, co jsem čekal. Hynka Čermáka mám rád a jeho ztvárnění Káčka bylo pěkné, ale jako celek to moc nefunguje. Jelikož nemám pečlivě nastudovanou celou kauzu, tak mi pár věcí uniká a řekl bych, že film na to "s prominutím" kašle. Rozdělení filmu je také taková lehká dojná kráva, proč musím platit dvakrát v kině, abych se dozvěděl závěr jednoho filmu?!? To mi malinko vadilo. Ale i tak ve mě toto české krimi -drama udrželo v pozoru. Pokud bych to měl srovnat například s Příběhem Kmotra, tak ten se mi líbil o něco málo více, ale kdo ví, třeba druhá část Gangsterky mě přesvědčí, že jako celkem to bude fungovat všechno lépe. Uvidíme...(21.9.2015)

 • Bebacek
  ***

  Už jsme to viděli stokrát a stokrát jsme slyšeli ten voiceover. Zítra už o tom nevím.(3.10.2015)

 • teutates
  ****

  Konečně český film k světu... 7/10(17.1.2016)

 • RelaxMan
  *****

  Po " Příběhu kmotra " další hodně povedený kousek z naší produkce. Skvělá režie, kamera, střih, kostýmy, make-up, rekvizity a soundtrack. Musím vyzdvihnout i herecké výkony, protože tady hrají všichni velmi dobře. Výběr herců se povedl na jedničku. Film šlape jak má, divák se u toho nenudí a často se i zasměje vtipným dialogům. Co říci na závěr: Na Afričana se teda těším hodně.(18.9.2015)

 • Historik
  ***

  Spíš než opravdový film, mi to připomínalo nějakou televizní reportáž, nebo hraný dokument. Po příslibu filmových kritiků, že to je skutečná gangsterka, která snese mezinárodní srovnání, to pro mne bylo každopádně zklamání.(30.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace