V tajné službě Jejího veličenstva

• slovenský

James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller / Romantický

Velká Británie, 1969, 140 min

Postupem času se tento film stal pro mě asi vůbec nejlepší bondovkou. Velmi dobrý George Lazenby, skvělý Telly Savalas. Klasická bondovka se všim všudy. A konec? Už jenom kvůli němu nutnost. Něco takového se v těchto filmech opravdu jen tak nevídá.(13.7.2002)

Velmi slabá Bondovka s Lazenbym.(24.10.2008)

• Kaka

Lazebny není zdaleka největší problém této prapodivné bondovky s úchvatnými sceneriemi Švýcarských alp. Nejvíc je znát jiný režisér, který se snaží vzít personu Bonda z gruntu jiným směrem, než tomu bylo doposud. Výsledkem je mise agenta 007, jejíž děj je daleko víc protkán osobními peripetiemi, nežli jako služba vlasti. Naneštěstí je i technická stránka filmu velmi kontroverzní. Osobní souboje možná trochu přitlačily na pilu, ale stříh je ukrutně zmatečný a technické fígle nijaké. V podstatě Bond bez šťávy, navíc s velmi dlouhou stopáží.(5.1.2014)

Tohle se moc nepovedlo, Bond podobný Milošovi Frýbovi mě fakt nebere a na tom upadl celý film. Je to škoda, protože třeba akční scény, ať už ta mořská bitka, honička v horách nebo vrtulníkové záběry s následnou přestřelkou byli velmi dobře udělány. Z konce mám divný pocit, k Bondovi mě sice nesedl ani trošku na druhou stranu možná důležitá věc pro budoucnost. Bondgirl byla sice aktivní partnerka, leč nevýrazná takžeje to vlastně nnula k nule. Pozitivum je, že ta restaurace ve Švýcarských Alpách stále existuje, tip na možný výlet je tak pro fans Bonda na světě.(27.12.2006)

Skutečně nechápu, proč je tahle bondovka tak neoblíbená, jak může někdo říct, že je nejhorší? Mě přišla výborná a George Lazenby je uplně v pohodě! Rád bych slyšel nějaké skutečné argumenty...(14.11.2008)

• - Svatební den Bonda a Tracy si vyžádal 5 dní natáčení. (džanik)

• - James Bond (George Lazenby) nosí hodinky značky Rolex Submariner a Rolex Chronograph. (dyfur)

• - Bond klouzající po ledě a střílející ze samopalu během útoku na Piz Gloria byl momentální nápad režiséra Petra R. Hunta. (džanik)