V tajné službě Jejího veličenstva

• slovenský

James Bond: V tajnej službe Jej veličenstva

Akční / Dobrodružný / Krimi / Thriller / Romantický

Velká Británie, 1969, 140 min

Skutečně nechápu, proč je tahle bondovka tak neoblíbená, jak může někdo říct, že je nejhorší? Mě přišla výborná a George Lazenby je uplně v pohodě! Rád bych slyšel nějaké skutečné argumenty...(14.11.2008)

Za tuhle prasárnu by si střihač zasloužil pět let nepodmíněně. Nesmyslně naporcoval všechny záběry a zničil tak veškerou akci. Ze zmateného kulometného střihu se mi nejednou zatočila hlava. Navíc Lazenby je mimo, byť hlavně díky "bryndáčku" na košili.(11.11.2003)

Ano, je to setsakra dlouhé, ovšem na to, že to přišlo hned po Connerym, je to celkem snesitelné. Chvilku jsem si zvykat na Lazenbyho divný přízvuk a udělal jsem hodně dobře, že si dal velký rozestup mezi tím, kdy jsem naposledy viděl You Only Live Twice. Měl jsem zkrátka náladu na starou bondovku, kterou jsem zřejmě nikdy neviděl (minimálně ne celou) a Moorea si zas nechám až se bude blížit Bond 25...7/10(13.3.2017)

Velmi slabá Bondovka s Lazenbym.(24.10.2008)

• Divočák

Lazenby je jednoznačná zhouba tohoto filmu. Když běhá po Kojakově základně ve skotské sukni a prohlašuje, že je teplouš, zobete mu to z ruky a říkáte si, že jste to věděli už od začátku. Kdo jiný by taky (snad kromě božského Káji) vlezl před kameru v nadýchaném Fiji a myslel si, jak není sexy. Když ho v jedné z úvodních scén vidíte, jak prohrabává Coneryho suvenýry z předchozích dílů a "vzpomíná na staré časy", nejradši byste mu jednu vrazili. A zbytek filmu? Na ten si skoro nepamatujete, pač ho celý zabije Lazenby svou přítomností. ***Věděli jste, že: Lazenby padnul producentu bondovek Cubbymu Broccolimu do oka během náhodného setkání v londýnském holičství.// Australský model získal roli Bonda i přes to, že měl zkušenosti jen z několika reklam a okrajově i z jísté bondovské parodie italského původu.// Byť měl Lazenby smlouvu na sedm filmů, ještě před premiérou se sériií skončil - údajně i proto, že v "květinovém" světě roku 1969 neviděl pro drsného Bonda budoucnost. UUUFFF;))***(24.3.2007)

• - Hodinky značky Rolex, které měl George Lazenby ve filmu, byly u Christie's v roce 2003 vydraženy za 40 373 dolarů. (džanik)

• - Bond klouzající po ledě a střílející ze samopalu během útoku na Piz Gloria byl momentální nápad režiséra Petra R. Hunta. (džanik)

• - Ve scéně, během níž je Bond knokautován ve své ložnici, byl současně vůbec poprvé v této sérii použit zpomalený záběr. (džanik)