Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

LencaN

Čekala jsem něco Odpadového. Naštěstí to takové vůbec nebylo. Narazila jsem náhodou díky příteli na tento filmeček. Kupodivu se tam objevovaly hezké vtípky. Jen to bylo celé takové jak na horské dráze, na kterou se rodinka vypravila autem přes celé státy. Chvíli je to o ničem a otravné, chvíli se řehtáte smíchy. Takové nepředvídatelné. Což by jinak bylo fajn, jenže tady myslím to, že je nepředvídatelná kvalita následující scénky. Nej momenty - milování na hranici 4 států a Chris Hemsworth, který jde našim hlavním hrdinům ukazovat dálkový ovladač jen v negližé. A postřeh na konec - Christina Applegate snad od dob Ženatý se závazky nestárne. ()

ZAUME

Staré Griswoldy miluju, ale tady to prostě od začátku skřípe. Snaha vyrovnat se klasice je zachraňována hlavně příběhovou návazností na ní a Chevy Chasem na konci filmu, který vám dokáže i poletech vykouzlit ten úsměv a k tomu trochu nostalgie. ()

Teachman

Námět a zápletka: 3/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 3/10. ()

Pan.Antonin

Bláznivé rodinné dovolené s Clarkem Griswoldem kdysi bývali slušná zábava, takže jsem se rozhodl na jednu si zajet také s jeho synem Rustym a jeho skvělou Hondou Tartan Pracer. Moderního zpracování klasické komedie jsem se ale trochu obával. A překvapivě to bylo dobré. Některé vtipy byly dle očekávání trapné, ale velká část byla stále povedená, zasmál jsem se dost. Hodnotím mezi třemi a čtyřmi hvězdami a vzhledem k nízkému očekávání hodím větší hodnocení. ()

bigmatko

keby tento film nebol tvorcami postaveny ako volne rodinne pokracovanie klasickych Griswoldovocov tak by mu to rozhodne neuškodilo. určite by uspel aj ako samostatna komedia z vlastnym príbehom. odkazy na klasiku sa tam objavuju ale iba v minimalnej miere a to je dobre. podľa môjho nazoru je to zábavná komédia a samozrejme obsahuje aj pár trápností ale v celkovom hodnotení je to skutočne podarené a dá sa na tom dobre zasmiať. je to taky film na uvoľnenie a oproti iným trapným akože komédiam v tomto roku je toto naozaj sranda a oplatí sa to pozrieť aj keď pôvodných Griswoldocov nepoznáte. ()

Mangus

Na staré diely to samozrejme nemá, mnohé vtipy sú vytvorené nasilu, mnohé sú nechutné, ale aj tak som sa pobavil a cítil z toho atmosféru pôvodných prázdnin. Za mňa 8/10. ()

Hadush

Bohužel Clarka Griswolda nelze překonat...vynechala bych fekální, zvracecí a krvavý scény a bylo by to jistě lepší pokoukání.... ()

Martinko991

Nečakal som od tohto filmu ozaj nič keď som si pozrel hodnotenie. Avšak bavil som sa o mnoho viacej ako pri iných "komédiách" ktoré tu majú priam závratné hodnotenia. Podobalo sa to trošku možno na My sme Millerovci avšak bavil som sa minimálne rovnako, komédia ma za cieľ hlavne pobaviť a ja som sa bavil. ()

doogiemus

Pri hodnotení tohto filmu som trochen zmätený. Neviem, ako to vlastne zhodnotiť. Aj keď cítim pokračovanie tých starých Griswoldovcov, a fakt som niekedy vybuchol smiechom, predsa tomu dám nejaký ten priemer. Po náročnom dni, keď sa človek smeje aj lyžičke, je to dobré, ale inak to až tak neohúri. ()

Mark1983

Původní Bláznivá dovolená byla spíše pro oddychové víkendové odpoledne,ale tato verze mi připadala o něco vtipnější. ()

lada32

Prosím, Ti jenž tady dávají jednu hvězdičku, pošlete mi prosím odkaz na jinou lepší komedii, v tomhle roce. Hrozně rád se na ni podívám. Mě se to teda líbilo víc, jak Šéfové na zabití,a ti tenkrát nebyli vůbec špatní. ()

njuska

Já nevím, ale když se dospělej chlap chová, jako naprostej imbecil, tak to opravdu baví někoho jiného, než "američany"? Ach jo. ()

fabregas1

Z tohohle filmu rozhodně nebude taková klasika, jako z toho původního. Každopádně asi budu pro hodně lidí primitivní pitomec, ale tohle od ujetejch komedií s fekální humorem očekávám a dostalo se mi toho víc než hodně a tenhle rok to patří do top 5ky. Takže kdo patří ke skupině chytrých a vkusných lidí s vysokým IQ, kteří chtějí chytrou komedii připomínám, že zde jde o FEKAAAAAALNIIIIIIII HUMOR pro asi méně náročné diváky asi nebo co, cože nebo co. ()

PotatoCZ

Tenhle film byl tak ujetej, až se mi vlastně líbil. Až se budete nudit, budete unaveni světem, smutní nebo se jen budete chtít zasmát u šílené parodie na klasické roadmovie, pusťte si tohle. Kdybych to viděl v kině, dal bych tomu tak 2 hvězdy. Doma, v posteli a v pohodě jsem si to užil skvěle. 60% ()

zekon

Oproti předloze hodně slabé. Fajn vidět Applegate a zjisti že vypadá od dob Kelly dobře, jenže moc vtipu tu není, občas něco padne, ale jinak nic moc. ()

Robbie

Ja som sa sem vlastne prišiel len nasrať, lebo mi bolo jasné, že tunajší filmoví kritici budú hodnotiť podľa obľúbenej šablóny "80te roky sú neprekonateľná klasika, všetko nové je automaticky humus, sú tam exkrementy a penis tak to je automaticky sračka". Každopádne noví Griswoldovci sú absurdní, šialení a kto má rád debilný ale nápaditý humor si prijde na svoje. Ja som si prišiel. P.S. Za porovnávanie s takou megapičovinou ako stará Troska a jej Babojebky by ste si vy čuráčkovia zalúžili Hemsworthov konský falus do prdele!! ()

karel63

Mám rád tu původní sérii, tak jsem měl obavu, jestli to američtí soudruzi nezkurví, jako ostatní rýmejky. Kvalitní humor s výbornými hereckými výkony. Dobře jsem se bavil. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)