Bláznivá dovolená

• slovenský

Griswoldovci

Komedie / Road movie

USA, 2015, 96 min

Původní filmy si vybavuju jen matně, tudíž sem byl asi ochuzenej o spoustu navazujích a odkazujících scén.Geniální gagy střídají trapný nebo nechutný, tak, jak sme už u amerických komedií zvyklí, na druhou stránku sme se občas opravdu nahlas zasmáli a to se počítá.Nic sem od toho nečekal a ono to spíš mile překvapilo, jen mě hodně zamrzelo, že udělali z postavy Chevyho Chaese takového kreténa.65%.(16.2.2016)

Bol som na tom v kine a nenudil som sa. Fajnová jednohubka so sympatickým obsadením, Rkovým slovníkom, cool humorom (čínska navigácia rulez) a roztomilými odkazmi na originál (od songu Holiday Road, cez sexi krásku v aute, Chevyho Chasea až po zelenohnedé auto a Walley World). Objektívne za 3* ale z osobných dôvodov pridávam aj štvrtú *.(6.10.2015)

Původní Vacation jsem kdysi viděl a opravdu si pamatuji pouze matné ústřižky a tehdy ještě neprošedlivého Chevyho Chase. Byl to prostě takový pohodový film na odpoledne, což se tomuto demakeu daří poze z poloviny. Ed Helms a spol jdou na to tentokrát po vzoru We´re the Millers, což je bláznivá komedie, která mě nezaujala tolik. Bláznivá dovolená tasí tentýž styl humoru a soudě dle smíchů okolních diváků soudím, že to má účinek (až na to, že nás v kině bylo asi 10). Začátek byl úplně tragický, trapnost nad trapnost a s dobrými gagy (ovšem stále v rámci velice přiblblého humoru) se snímek vytasil až posléze. Nečekal jsem vůbec nic, naopak po recenzích spíše nudný průměr, ale nakonec jsem i celkem zasmál a bavil se. Podobný sequel bych si dal klidně líbit, proč ne, jen by to chtělo méně těch naprostých hloupostí. PS : Chris Hemsworth naprosto nemá chybu! PPS : Got a Rimjob? ... 75% ...[3.9.2015_Cinestar_Černý most](3.9.2015)

• Cappuccino

Po detektívnom thrillery som chcel niečo na odľahčenie. Požiadavky neboli naozaj moc veľké, stačila by mi obyčajná, priemerná komédia s niekoľkými vtipnými scénami, ktorou by som sa v zamračený, nudný deň trochu odreagoval. Ale toto nebol ani priemer, toto bol fakt že podpriemer. Jediná scéna, ktorá mi aspoň trochu vyčarila niečo vo forme úsmevu bol gps kórejec. No a ešte možno Chrisov mega penis.(25.12.2015)

Strašne nevyrovnané v štýle aj kvalite humoru. Ale kanibalistická krava je cool a aj herci sú prekvapivo sympaťáci. Nenáročná chujovina na jedno pozretie. Ale niekto by fakt mohol Hollywoodskm producentom vysvetliť, že kúpeľ v hovnách medzi mrtvolami fakt NIE JE vtipný. 6/10(28.8.2015)