poster

Bláznivá dovolená

 • USA

  Vacation

 • slovenský

  Griswoldovci

Komedie / Road movie

USA, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ****

  Nová BLÁZNIVÁ DOVOLENÁ příjemně připomene tu starou, ať už písničkami, parafrázemi scén nebo návštěvou původních herců, a kadencí a kvalitou fórů jí rozhodně nedělá žádnou ostudu.(10.10.2015)

 • PauloZ
  ***

  Není to koncepčně tak podařené, jako jízda Chevyho Chase, ale to je i dobou a odstupem času. Jako pokráčování jeho syna v rodinné tradici, to ale nedopadlo vůbec špatně, protože u nemála scén jsem se fakt poctivě zasmál a to je to poslání. Jako nejslabší část považuju návštěvu ségry s Thorem, to mě vůbec nebavilo. PS: Albánské auto je na nějakou nominaci, protože takovou obludu, nabušenou... ehm... "technologiemi" a krásně sedící tomuto snímku fakt neznám :-))(4.11.2015)

 • Hunt
  **

  30%, to, že každá scénka a fór byly předvídatelné bych zase jako velkou tragedii nebral, ale bylo dost smutné pokoukání, působilo to nuceně a ke smíchu to mělo hodně daleko - škoda, v každém případě, natočit dobrou komedii je náročné a chce to nejen vtipný scénář, ale i herecky a režijně zvládnuté vypointování. No jo, snad někdy příště(24.1.2016)

 • tahit
  **

  Pravda, odreagoval jsem se i zasmál, ale jinak tahle legrační lovestory má potenciál tak na úrovni našich Babovřesk. Není to velký rozdíl. Maximálně dobré na vyprázdnění hlavy od starostí.(16.12.2015)

 • Dever
  *****

  // Distribútor: Warner Bros. (New Line) // Počet premietajúcich kín v USA: 3,411 // Otvárací Víkend v USA: $14,681,108 //(6.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace