Bláznivá dovolená

Griswoldovci

Komedie / Road movie

USA, 2015, 96 min

• ScarPoul

Pomerne znesiteľná jednohubka. Christina je bohovská. Helms neznestieľný. Pôvodné filmy som mal omnoho radšej, pretože naplno ukazovali komediálny talent Chevyho Chasea. Camea mi prídu nevyužité, alebo trápne, ale film má fajn spád a aj niekoľko wtf momentov, ktoré som naozaj ocenil. Can i give a rimjob? Ale We are the Millers boli v mnohom zábavnejší a viac priblížený súčasným trendom.(20.9.2015)

Ano, je to dementní, je to místy docela trapné a někdy přehnaně fekální, ale po hodně dlouhé době mě dokázala takhle retardovaná komedie opravdu pobavit a dokonce i několikrát rozesmát. Některé fóry mají hodně dobrý timing a jsou často i celkem provázané a dobře vystupňované. Ed Helms je dobrý komik, děcka mají úderné hlášky a cameo Chrise Hemswortha nemá chybu.(13.1.2016)

Parkrat sem se dost zasmál, ale je to vlastně už několikrát ohrany téma. Ale zase proč ne že jo když je nuda.(20.6.2016)

"To není drátěnka, to jsou chlupy z přirození" Spíš než filmy z původní franšízy mi to připomíná nedávno natočený Millerovi na tripu, což byl ale ve všech aspektech silnější a vtipnější film. Bláznivá dovolená čerpá z devadesáti procent z fekálního humoru, není to úplně špatné, párkrát jsme se zasmál a uteklo to rychle, ale znova už to vidět nepotřebuji. Za nejlepší část považuju Christinu Applegate při středoškolský party soutěži.(2.1.2016)

Protože Dobytek s Torisiomem psali, že to je řachanda, tak jsem na to kouknul. Je to taková jednohubka, nicméně s pár opravdu ostrými momenty a slušnou frekvencí fórů. Fekálně-sexuálních je dost, ale jsou tu i povedené konverzačky. Za mně dobrej pedofilní kamioňák, korejská navigace, koupání v horkých pramenech, pán s mazlíkem - krysou, nahánění krav nebo dobře vybavenej strejda Hank (nebo jak se to jmenoval).(23.6.2016)