Bláznivá dovolená

Griswoldovci

Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

• buldock

Bohužel , ale na víc než dvě hvězdy to opravdu nemá a to tu jednu dávám za excelentního Hemswortha a celou část odehrávájící se u něj v rezidenci a druhou za křičící korejskou navigaci.(4.12.2015)

Myslím si že na 4.hvězdičky to rozhodně není, ale každý máme jiný vkus a jiný smysl pro legraci!(23.10.2015)

"Není důležitý, kam jsem strčila prst nebo co jsem zapálila." Milá Debbie, pro Tvého manžela to patrně důležité je, ale je to Rusty Griswold, syn legendárního Clarka, a ten určitě nějaké to drobné faux pas zvládne. Co taky jiného čekat od rodiny Griswoldových na cestě do Walley Worldu. Mně to tedy chvílemi připadalo naprosto úžasně zábavné, zejména při smrtelných nehodách, ale po chvíli to zase bylo neuvěřitelně trapné a tak to hodnocení alibisticky nechám na průměru. Nicméně albánský vůz značky Tartan Prancer, s dálkovým ovládáním a korejskou navigací, si jednou rozhodně pořídím, protože jeho vizuální, jízdní, letecké i pyrotechnické vlastnosti mne naprosto uchvátily.(1.3.2016)

• Ed Helms