poster

Bláznivá dovolená

 • USA

  Vacation

 • slovenský

  Griswoldovci

Dobrodružný / Komedie

USA, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • dyfur
  *

  Tak toto už do Griswoldovskej série nepatrí...možno názvom,možno tým ,že sa tam mihnu Ch.Chase a B. D´Angelo a možno a to asi hlavne tým neskutočným plagiatorstvom - keby bolo aspoň vydarené, ale toto fakt bieda.Aby som nezdržoval: hlavné fakty: 3x sa pousmejete,zažijete dosť trápneho ticha,zažijete ľútosť,že už to nie sú tí Griswoldovci čo ste čakali,získate chuť pozrieť si originál, zistíte že hlavný hrdnia v tomto filme ,ktorého hrá Ed Helms je strašne nesympatické stvorenie ....no proste KÓN JAK HOVADO....naštastie som na tom nebol v kine-len doma a zadarmo pozreté.(11.2.2016)

 • buldock
  **

  Bohužel , ale na víc než dvě hvězdy to opravdu nemá a to tu jednu dávám za excelentního Hemswortha a celou část odehrávájící se u něj v rezidenci a druhou za křičící korejskou navigaci.(4.12.2015)

 • SeBig
  ***

  Parkrat sem se dost zasmál, ale je to vlastně už několikrát ohrany téma. Ale zase proč ne že jo když je nuda.(20.6.2016)

 • Torision
  ***

  "To není drátěnka, to jsou chlupy z přirození" Spíš než filmy z původní franšízy mi to připomíná nedávno natočený Millerovi na tripu, což byl ale ve všech aspektech silnější a vtipnější film. Bláznivá dovolená čerpá z devadesáti procent z fekálního humoru, není to úplně špatné, párkrát jsme se zasmál a uteklo to rychle, ale znova už to vidět nepotřebuji. Za nejlepší část považuju Christinu Applegate při středoškolský party soutěži.(2.1.2016)

 • korbitch22
  ***

  Původní filmy si vybavuju jen matně, tudíž sem byl asi ochuzenej o spoustu navazujích a odkazujících scén.Geniální gagy střídají trapný nebo nechutný, tak, jak sme už u amerických komedií zvyklí, na druhou stránku sme se občas opravdu nahlas zasmáli a to se počítá.Nic sem od toho nečekal a ono to spíš mile překvapilo, jen mě hodně zamrzelo, že udělali z postavy Chevyho Chaese takového kreténa.65%.(16.2.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace