Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

Lisiana

Původně jsem si myslela že půjde o trapas, ale film mě příjemně překvapil a dost jsem se nasmála. Prostě přisprostlá oddechovka jak má být. Jako třešničku na dortu beru samozřejmě Hemsworthovy boxerky :) ()

Archvile

Čo v tomto filme bolo vtipné ? Reklama na Instagram, alebo to že potomok Griswoldovcov je úplný dement bez štipky fantázie ? ()

zeromen

Totálně ujetá komedie, která má téměř vše co taková konina má mít. Od ujetého fotříka, přes Albánského priuse, po rosničku alias Thor.:-) // viděl na DVD: 64% ()

Pythonator

Na jednu stranu pořádná prdel a na druhou taky docela trapný film. Nijak nevybočuje z úrovně původní série. Nejlepší je albánské auto Tartan vytvořené speciálně pro tento film. Řezal jsem se jako pominutý u chlapíka s potkanem na rameni a v podstatě pokaždé, když promluvil korejský navigační systém. Na ptáka Chrise Hemswortha asi divák taky hned tak nezapomene. Herci nebyli špatní, jen škoda, že nám Melounek tak zestárla - pořád je to ale kost. ()

Carcooli

MILUJU GRIWSVOLDY a tahle komedie, byť je pokračováním staré známé klasiky Prázdniny jen potvrzuje to, že Chevy Chase je prostě borec se vším všudy a geniální komik. Ed Helms a Christina jsou také zárukou dobré zábavy. Scény plné legračních situací, penis na autě, švagrův penis... prostě skvělá podívaná a určitě si ji pustím brzo znovu. Jen tak dál ()

Royaldell

Vlastně ani nevím,proč dávám dvě hvězdičky,když to je tak hrozný. Asi kvůli Sealovi a jeho Kiss from a rose. Jo a taky kvůli tomu konci na horské dráze. To bylo hezký no.Ale není podstatný cíl,ale cesta,jak nám vlastně samotný film ukázal,žeyo. ()

KraLuban

Co mohla být příjemná koukatelná blbina, skončilo jen jako...blbina. Pár slušných vtípků a zbytek prázdnota. Extra hvězda za Hemswortha:). ()

Fenk

Jestli ještě dojde k náhodnému setkání s "Kiss from a Rose" od pana Tulení Kůže, už to nebude nikdy jako dřív. ()

Jovansee

Hodně mě zajímalo, jak bude vypadat pokračování, tak kvalitní klasiky, jako je National Lampoon's . Nakonec to nebylo až takové zklamání, naopak. Když pominu sexistický humor, kterému jsem nikdy moc neholdovala, tak jsem se velmi dobře bavila. Naprosto odlišné charaktery postav v rodině, zajistí slušnou dávku trapnosti, zábavy i soudržnosti. Nejvtipnější scéna, rozhodně Debbie do anything a její Tri Pi chug run ()

imanicornyt

Je mi upřímně líto, že zde nacházím tolik kritiky. Pokaždé jsem se při sledování tohohle filmu přímo královsky bavila od začátku do konce a vždy se k jeho sledování ráda vracím. Přestože tenhle kousek není vyloženě nenahraditelný a není těžké dohledat vícero rodinných road movie alternativ, pro mě osobně je tenhle žánr vždy dobrá volba a i Bláznivá dovolená téhle kategorii přináší něco nového. Ideální obsazení, originální humor i působivá dějová linie. Ať už je tenhle výtvor sebevětší hovadina, můžu jedině doporučit! ()

PeDe

Musim dat 5 hviezdiciek, pri slovenskom dabingu som sa brutalne zasmiala, a pri original tiez, ale kakaove venceky nabrali uplne iny vyznam ()

vinducha

Norman Reedus jako kamioňák s medvídkem na chladiči ..Chevy a Beverly  hlavní protagonisté původní serie , zde už jako babča s dědou. Neurazilo , blití a fekál tam sice byl , ale i tak to bylo spíš o té smůle. Na 1 podívání úplně v pohodě.  A to jsem měl zrovna ten den průjem a nemohl jsem se nijak intoxikovat, takže za mě ok. ()

draxxi

Tady je to tezky... Original je pro me kultovni , takze kdyz se objevil Chevy Chase, uronil jsem slzu. Presto to neni spatna komedie a musim rict, ze me to pobavilo. Slzu jsem nakonec uronil i pri zpevu na horske draze, takze spokojenost. A vazne me rozesmaly titulky na zacatku i na konci... 12/7/2023 66% ()

flyer.nick

Jako odkaz na staré dobré Bláznivé dovolené to svůj účel plní na jedničku. Je to stejně blbé, stejně nelogické a stejně šílené. Ale ta stejnost ej asi hlavní problém, je to to stejné jako tehdy před 30 lety, kromě nových technologií to nic nového nepřináší. Teda kromě auta, z toho tvůrci těží všechno a člověk těžko věří, že to je reálné auto (SPOILER: není to reálné auto, je jen pro film). Ale kdo měl rád původní film asi úplně zklamaný nebude. Jen u toho nesmíte moc přemýšlet. ()

megacik

U niektorých scén som sa bavil, kórejská navigácia, kopance do kríkov, Charlie Day ako samovražedný sprievodca, chlap s potkanom, občas u scén s autom. Taktiež hudba svojou nevhodnosťou väčšinou vyvolala úsmev. Na druhej strane, väčšina vtipov vo filme mi pripadala nedotiahnutá do zdarného konca, resp. musel som dosť často rozmýšľať, čo je na tých vtipoch vlastne smiešne. Tento film bol z väčšej časti trápny. Herci, až na výnimky boli dosť slabí, preto možno tie vtipy nevynikli tak, ako mali.............každopádne začiatok bol extra-trápny. Jednu hviezdu dávam za zábavu, druhú za nostalgiu a tretiu s prižmúreným okom za tú kórejskú navigáciu. Moje hodnotenie 49 %. ...................... Christina Applegate mi vo filme pripadala ako sestra Beverly D'Angelo, tým chcem povedať to, že Beverly, aj napriek svojmu veku, vyzerá stále veľmi dobre. Na rozdiel od Chevy Chase(inak moj obľúbený herec), ktorý zobrazuje typického vyžratého američana. Mohol trochu schudnúť pre tento film. ()

kubikk

S odstupem času si říkám, že tato komedie mohla být více propracovaná a mohla líp navázat a pokračovat z původního filmu. Ale Je to opravdu super film a zasměje se u něj snad každý. Mám rád takové filmy, které vycházejí z něčeho, ale většinou jsou mnohem horší než původní film, ale tady to takhle není. Je sice horší, ale ne tak moc. Rád bych se dočkal dalšího pokračování, třeba Bláznivé dovolené v evropě. ()

macherano

Ako fakt zasmiať to ano A aj schuti ale malo A S povodnou verziou to nemá to potrebné Christina fajn A chevy so ženou tiež len mohli dostať viac priestoru inak som asi očakával niečo podobné ešte red zhliadnutim A samozrejme znelku výbornú ktorú som už dlho nepočul :-) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)