Manželské povídky, které Vít Olmer psal pro časopis Playboy v době, kdy jeho šéfredaktorem byl Arnošt Lustig, mají v sobě vtip, často až absurdní pointu a nezapřou, že autor je bedlivým pozorovatelem života kolem nás. Pět z nich vybral pro svojí novou českou komedii, jejímž společným jmenovatelem se stal herec Jiří Krampol, hlavní představitel každé z nich.

Francouzská trojkombinace je humornou úvahou o tom, co může potkat úspěšného podnikatele, dá-li jednoznačně přednost práci před svoji mladší, atraktivní ženou. Protože i ta jednoho dne - vlastně zcela náhodou - pochopí, že peníze nejsou všechno...

Svatozář. Pan Divoký je zdánlivě tichý důchodce a bezbranný muž pod pantoflem. Že tomu tak docela není, pochopí až ušní lékař, který zase vzdoruje hned dvěma partnerkám najednou. Jen na okamžik zaváhá, zda by paní Divoká neměla znát pravdu o svém muži. Ale pak pochopí, že by svého pacienta připravil o jedinou zbraň a útočiště.

Sólo na bicí. Bimbo je "přerostlý" bigbíťák a jeho žena, které ne náhodou říká Yoko, už dávno rezignovala na to, že by někdy dospěl. Žijí spolu na chalupě a monotónní rytmus jejich dnů nečekaně změní vpád zločince, prchajícího před policií. Bimbo a Yoko jakoby se znovu setkali.

Ostrov lásky. Dovolená, ať už kdekoli, by měla být výletem za hranice všedních dnů. Ustaraný Ing. Zawinul ale u Jadranu neustále pracuje a řeší neřešitelné problémy ve své firmě. Toho si povšimne pan Rozvinul a nasměruje svého nového přítele na zcela jinou cestu. Někdy stačí opravdu tak málo.

Waterloo po česku je příběhem pražského památkáře Hrušky, zakřiknutého úředníčka, překážejícího ve světě své atraktivní ženy a ambiciózní dcery. Před každodenním papírováním, byrokracií a marnými diskusemi utíká do napoleonské doby a mění se v udatného maršála. A pak se mu jednoho dne podaří být hrdinou i v současnosti a utéct možná jednou provždy. (oficiální text distributora)

wosho

Opravdu neveselý pohled na dílko Víta Olmera, který je označován za prohnílého komerčního režiséra. Je sice pravda, že jeho perly Policajti z předměstí, Blbec či Playgirls stojí za prd. Ale musí nějak živit rodinu, ne? Ale toto mělo byt něco jiného, dostal šanci na návrat v podobě autorského počinu a co dokázal? Úplný hovno!!! ()

Paity odpad!

Tohle je neskutečný katastrofa a já se pořád více a více podiuvuji nad tím, co dalo dohromady režiséra Víta Olmera a herce Jirku Krampola. Naprostá sláťanina blbostí na druhou. ()

pjotr76 odpad!

Vít Olmer by měl už jenom psát do Playboye, už chápu, proč má ten časopis takové problémy s odbytem, dává li hodně místa Olmerovým literárním útvarům. Jiří Krampol by se měl držet svého pořadu na Primě a fakt se na to taky už vysrat (jinak to říct nejde), paní Chytrová-Olmerová by měla už konečně zkusit nějaký herecký rychlokurs. Možná by všichni výše jmenovaní mohli zkusit nějak perverzní kousek pro Playboye, jenom, aby si i tak někoho nenasrali, možná zkusit méně filosofovat a větší tah na branku - Chytrová na Krampolovi a do toho sen o dragounovi ojíždějícího sestru na ORL oddělení..nebo jak to vlastně bylo...vážně už nevim. ()

Arach.No odpad!

Nenavidim Krampola, takze mi bylo jasne co muzu cekat, ale skutecnost byla daleko horsi! Tento film neni ani pro ty nejotrlejsi z nas! ()

ekomo odpad!

Od začátku až do konce jsem se snažil najít na tomto filmu alespon něco dobrého, bohužel mé úsilí vyšlo, jako ostatně vždy, vniveč. Jiří Krampol ze sebe udělal prvotřídního hlupáka, kterým ostatně beze sporu je. Je také škoda, že například paní Holubová nebo Vašáryová se vůbec pletli do téhle Olmerovské šarády. Vít Olmer už poněkolikáté ukázal, že ve filmové branži nemá co dělat a že dělá jen ostudu Českému filmu. Po zhlédnutí tohoto snímku jsem litoval ztráty drahocených necelých dvou hodin života. CSFD dává "Waterloo po česku" 7%, já dávám 1% za aspon trochu ucházející hudební režii. ()

Chajimwitz odpad!

Připadá mi,že drtivá většina uživatelů mnoho filmů neviděla,jinak si nedovedu vysvětlit 3.místo mezi nejhoršími filmy.Je to sice řádná chujovina,ale když mě vzbudíte o půlnoci,tak se sebe vychrlím desítky názvů ještě horších kinematografických zvěrstev.Pro mě to je takovej normální odpádek,aniž bych musel uvažovat o záporných hodnotách.Vidím to tak na 5%,kurevsky poctivých. ()

Strike odpad!

S klidem mohu prohlásit, že tohle je nejhorší něco jako film, co jsem kdy viděl. A to jsem to naštěstí neviděl celý. ()

Oxymoron odpad!

Tak mi připadá, že pan Olmer vezme hrst kamarádů a svou manželku, dohodnou se, že najdou sponzora, který jim zaplatí cestu k moři a tam natočí film. Točit můžou snad maximálně půl dne (podle toho, co jsme viděli) a ze zbytku natáčecích dnů si udělají pořádnou dovolenou, za kterou je navíc ještě někdo platí. Doma dotočí pár dalších příběhů, aby se neřeklo a je to. Ne, tak vážně, nevím, jestli to byl český pokus o nějaký "nezávislý" film, ale rozhodně se nepovedl. Co nepovedl, ona je to opravdu hrůza a to jen tak o něčem opravdu neříkám. ()

Kratoc odpad!

Utraťte mě. Nebo režiséra. Nebo scénáristu. Nebo produkčního. Nebo nás všechny, ale proboha už to nikdy, nikde a nikomu nepouštějte! ()

waits odpad!

Nomen omen. Olmer deklamující podivně sešroubovaná souvětí do bezpointních historek se slyšitelně špatně vyslovujícím Krampolem, to je něco co je třeba vidět. Říkal jsem si celou dobu, myslí to ten člověk vážně? Ty historky považuje opravdu za vtipné? On nevidí, jak je to trapné a s prominutím blbé? Asi nevidí. Ted už zbývá jen jedna cesta, Jít ještě hlouběji, otvírat nové a nové možnosti, najmout znovu Slávka Bouru a spolu s Krampolem je za zvuku hudby Michala Davida pustit do Playgirls 3, třeba. Olmer by do toho mohl číst Freuda a já bych věděl, že filmové umění nemá hranice. ()