Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

milhouse86

Parodia na Jamesa Bonda? Super napad, neskutocny potencial. Ale takto nie! Johnny English je dokonalou ukazkou, ako sa da z maxima vytazit minimum. Zasmial som sa naozaj len par krat, vsak vacsina point bola neskutocne predvidatelna. Tato komedia je strasna tragedia. ()

Luke189

Výborný film, nad kterým jsem se náramně pobavil :-D :-D. I Angličané umí točit dobré filmy a tento film je toho důkazem! Rowan Atkinson se vrací v podobě "Pana Beana" v roli tajného agenta :-D. ()

Muf911

Párkrát jsem se od srdce zasmál, ale jinak je to fakt ptákovina. Rowan Atkinson je prostě Mr. Bean, i když hraje tajného agenta. Mimochodem, komu z vás to připomnělo starý český film Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Poustky? ()

cirkulace

Neznám lepší parodii na 007. Prostě Rowan Atkinson je bombastický herec a nic víc třeba dodávat. Skvěle vymyšlený scénář a role "nabubřelého Frantíka" Malkovichovi obravdu sedla. Navíc opravdu nádherná (a pro mě dosud neznámá) Natalie Imbruglia, jakožto parafráze "bondgirl". Od Johnnyho Englishe kdovíjaký filmový, či dokonce kulturní zážitek rozhodně nesmíte čekat, ale jako uhozená britská komedie (která si mimochodem nedělá vůbec servítky s Britskou královnou a celou "Royal family") se řadí Johnny English po boku Bláznivé střely mezi mé nejoblíbenější. ()

Dabing

Pro mně je toto jednoznačně nejlepší bondovská parodie, jaká kdy byla natočena. Doporučuji ovšem shlédnout v původním znění. Zejména francouzský akcent Johna Malkoviche je totiž neodolatelný. ()

paniColombova

Mr. Bean, největší filmová katastrofa byl mnohem lepší filmík, tam alespon vypadal Atkinson jako opravdový blbec, tak jak to má být a bylo to naprosto k popukání. Čekala jsem víc, pořádnej sešup trapasů a seků a zatim jeho roli mohl hrát kdokoliv jiný, tady byl nahraditelný, řadový agent, který byl občas vtipný. Ba naopak , byl dokonce přitažlivý, pro jeho krásnou kolegyni a to se mi k němu naprosto nehodilo. Ne! To neni R. Atkinson jak ho známe. Nebyl to žádný Frank Drebin z Bláznivé střely, kdy jsem se s míchy kroutila v křesle. Škoda, ale když tedy akceptujeme, že tohle byl scénáristický záměr, nebyl to špatný film. ()

DansteR

Nemůžu si pomoct, (nejsem sám) ale Atkinson je pro mě pořád Mr. Bean a v jakékoli jiné roli tak na mě působí. Jinak je to slušná akční komedie, u které jsem se několikrát zasmál právě díky Atkinsona, ale stejně tak by mě zajímalo jak by Johnny English vypadal, kdyby byl v hlavní roli někdo jiný. Jen nevím jestli skutečnost, že se jedná o parodii Bonda, mám brát, jestli pozitivně a zasmát se nebo negativně, že někdo Bonda takhle "zprasil". No každopádně ve výsledku to jsou tak jako tak 3*...slušná zábava, ale žádná sláva. ()

kishi_SO

Rowan Atkinson vymenil svojho Mini Coopera za Bentley. Urobil dobre. Podarilo sa mu preniest Mr. Beana do sluzieb Jej velicenstva. Vtipne momenty, trapne chvile a agent pohroma k tomu. Dobra zabavka na vecer, ale opakovane zhladnutie Vas uz vrati trochu "na zem". ()

ariari

výborný relax a la ružový panter opäť v akcii. najviac ma na týchto filmoch baví, že naozaj pobavia našu komplet rodinu, vrátane mačiek a psa, a to je dnes viac ako dosť. ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 6/10. ()

Horác

Po letech jsem zvýšil hodnocení na maximum, protože se u filmu pořád bavím, relaxuji a dokonce občas hýkám. Sedí mi a mám ho rád. ()

VktrCZ

Jak by to dopadlo, kdyby se Mr.bean stal Jamesem Bondem? Takhle! Skvělá komedie se skvělým Atkinsonem. Zábavná komediální jízda, která mete jede joke za druhým. Takhle herdek má vypadat parodie! ()

PeteBuck

Hybrid paródie na Jamesa Bonda a Mr. Beana. Nápad celkom fajn, dej ušiel, bohužiaľ, to akosi neklape. Teda niežeby sa stále niečo nedialo, zápletka bola veľmi zaujímavá, ale občas to bolo proste cez čiaru. Mr. Bean, pardon, pán English pôsobí dojmom agenta, ktorého poslala druhá strana, aby kompletne rozložil spravodajskú službu jej veličenstva. A že sa mu to darí dokonale. Na druhú stranu, keď sa naserie, má výsledky. Toto je druh komédie, ktorú si pozriete po 10-15 rokoch a docvakne Vám, prečo si z toho takmer nič nepamätáte. Bodlo by viac podarených vtipov a aby Mr. Bean, pardon Mr. English, nepôsobil dojmom úplného debila. A možno trochu osekať minutáž. Ale teda nieže by som sa nebavil, ale občas sa podarené vtipy miešali s uťahanou trápnosťou. Na zabitie nudy sa to dalo. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce