Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Tarsis

Tohle je bezkonkurenčně ta nejzábavnější "bondovka" co jsem viděla a zaslouží si plný počet hvězdiček. I kdyby jen za R. Atkinsona a jeho šarm, kterého má víc než někteří představitelé originálního Bonda. ()

Astu.

Trapný scénář, mizerní herci, ani Rowan Atkinson to nedokáže zachránit, párkrát jsem se usmál a to bylo všechno. Filmový průmysl chtěl akorát vydělat na známý tváři vtipného seriálu a natočil nudný film. Mizerná parodie na Bonda. 4/10 _______ Podobné filmy: Špionátor ()

Crtcus

Skvělý film, kde "Mr. Bean" konečně přestává být jen pitvořícím se hlupákem a předvádí i něco víc. Navíc dokonalý Malkovich, s dokonalým přízvukem (jednou jsem to viděl v češtině - je to uplně jiný film bez onoho přízvuku) jako arcipadouch. jediná škoda, že Atkinson s oním překročním Beanovy šablony se zastavil kdesi napůl cesty. ()

ashlei

Celá řada jednoduchých až trapných vtípků, ke konci se sice zasmějete, ale budete rádi, že film končí... I když můj pohled může být zastřený tím, že nemám ráda Rowana Atkinsona a celého jeho Mr. Beana... ()

Tranquility

Ten kdo očekvá typického pana Beana, bude nejspíš zklamán. Ale když se na to člověk dívá jen jako na komedii neni to nijak špatné. Rowan ukazaje, že zvládá i jiné role než typického staršího usedlíka, který prožívá různé patálie ve svém životě. I když i jako špion stoí za prt, dosáhne svého - příjemná podívaná a příjemné tři hvězdy ode mne. ()

BenNat

Rowan se nálepky Mr. Bean už nikdy nezbaví, nicméně i v jiných filmech mile překvapuje. Jeho obličej vypráví samostatný příběh a právem si zasluhuje být vynášen na piedestal jednoho z nejlepších bristkých komiků. A nijak tomu nepřidává, ale ani neubližuje tahle rozverná a prapodivná komedie zesměšňující všechny zásady až sterilní britskosti, kterou jsou britové tak proslulí. ()

pan Spock

Natočit dobrou parodii na cokoliv je poměrně těžké. Každý očekává gejzír vtipů a zároveň kvalitu vážného filmu. S agentem Englishem je to u mě trochu rozpolcené. Rowan Atkinson je ve své roli připitomělého agenta výborný, jeho pohybové a mimické kreace mě vždy baví. Celý film ale sám zachránit nedokáže, ten totiž jako celek nefunguje. John Malkovich je tu dost nevyužitý, škoda. Konec také není nic moc. Naštěstí má film spád a i stopáž je přiměřená. Takže to je nakonec s přimhouřením oka docela koukatelné. ()

Dieman

Chvílema až trapný humor. Nebýt tam Rowana Atkinsona tak na to asi nekouknu. Je smutné jak tak nadaný komik může vzít tak ubohou roli. ()

TONYNKO

Prijemna komedia s prijemnym Atkinsonom a dobrym humorom. Zaporak bol fajn, English-girl takisto. Proste pohoda. 8/10 ()

lialia

Výborná komedie, promyšlená a propracovaná do nejmenšího detailu. Mistrovsky řemeslně odvedená práce, kterou oceníte s každým následným shlédnutím o kousek víc. Atkinson hraje jak ho moc neznáme, Beana snad občas připomíná výraznější mimikou, která ale nesklouzává do groteskního pitvoření se, a ve svých vážnějších polohách je překvapivě uvěřitelný. V rámci role agenta i herecky by to však bylo o ničem, kdyby mu dokonale (a přitom poměrně nenápadně) nenahrával obdivující, nicméně precizní a inteligentní sekundant Bought - a to jak v rámci příběhu, tak i herecky. Promyšlenost gagů typu "nepotřebuji váš laserový zaměřovač, ta vaše závislost na všech těch moderních vymoženostech mě fakt baví" a přistane na vedlejší budově, otázka, kde tedy najde sídlo toho ďábla Sauvage a pohled na vedlejší mrakodrap s obrovským neónovým nápisem SAUVAGE, celým filmem prolínající se oblíbená britská záliba v tom, udělat co největší trapas před co nejširším publikem opět dotažená do dokonalosti jednotlivými záběry na televizory na různých místech světa, záběry na nové bankovky s Malkovichovým portrétem a hlášení v rozhlase "první francouzský král od roku 1099, zavolejte nám, co máte na Francouzích nejradši ... zatím nikdo nevolal" ... prostě dokonalost. Fórky nejsou snad až tak překvapivé samy o sobě, ale to ani být neměly. Humor zde nespočívá v neočekávaném, ale naopak - v gradaci očekávaného, přičemž pointa překoná ono očekávané. Lahůdka pro milovníky inteligentních parodií (které jsou schopny existence i samy o sobě a nevyžadují nutně znalost parodované předlohy) a britského způsobu humoru. ()

damapo

U tohoto filmu jsem se od srdce smál snad od začátku až do konce. Potenciál Rowana Atkinsona využit na maximum. Viděl jsem již několikrát a rád se zase někdy znovu podívám. ()

Hove

Kombinace "suchého anglického", "ztřeštěného francouzkého" a "mr. bean" humoru. Na mě to zafungovalo skvěle. Bof (či jak se to píše) je asistent bez chyby, Johnny je klasa, jenom možná Malkovich jako intrikánský frantík dvakrát nepůsobí.. Celé je to víc než jen parodie na Bonda, jedná se o vtipnou, svižnou, občas i napínavou akční komedii, která zabaví. ()

pohodlyn

Jako kulisa při uklízení bytu to bylo opravdu skvělé :) Není to nějak třeskutě vtipné ale ani nijak krutě předvídatelné. Takže ty tři si to zaslouží. Dokonce bych řekl že to ani český dabing moc nezprznil... ()

ernesta9

Je to velmi dobrý film na pobavení, ale co si budeme nalhávat, pravý Mr. Bean to prostě není. 4 hvězdy dávám proto, že jsem fanoušek Mr. Beana a že mě to velmi pobavilo. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce