Z londýnského Toweru byly ukradeny korunovační klenoty a Anglie musí čelit vážné krizi. Všichni tajní agenti britské tajné služby byli zabiti. Zbyl pouze Johnny English, který vždy snil o práci agenta. Teď dostává svou šanci. Johnny se ujímá pátrání, která vede vskutku neotřelými a svéráznými způsoby. Podezřelým č. 1 se stává francouzský obchodní magnát Pascal Sauvage. Tento nejcennější symbol moci ostrovního království nemá ale obohatit jeho sbírku, ale přímo jeho hlavu. Pokud se Sauvage stane králem, chce zemi, které bude vládnout, změnit v největší vězení na světě. Podaří se Johnnymu Englishovi a záhadné agentce Lorně zabránit korunovaci? (TV Nova)

Damiel

Místo dlouhých castingů a nekonečných spekulací příště obsaďte do bondovky Rowana Atkinsona. Je totiž úžasný :-) ()

PogoJoe

Tento film mě bohužel v ničem nepřekvapil. Několik vtipných kousků, hodně nezdařilých a předvídatelných. Klasický pokus o parodii, který postrádá více originality. Nezachrání to ani grimasy ála Pan Fazole... Škoda mnohých trapných klišé, jelikož některé vtípky se i vyvedly. Takže tak 50%. ()

Herr_Flick

Sean Connery, Pierce Brosnan, Daniel Craig zadupáni do země Rowanem „Bean“ Atkinsonem. Slabší momenty střídají lepší, jako Aston Martin, hřbitov, koupelnová ABBA a já se jednoduše bavil. A přitom je to taková blbost. Výsledek 75% ()

JohnMiller

Nech si hovorí kto čo chce. Mňa Rowan Atkinsom baví so svojimi opakujúcimi sa grimasami neustále. Nie, že by mi iba to stačilo aby som sa pobavil ale keď sa to zabalí do nejakého toho príbehu, a tento celkom slušne paroduje bondovky, tak som rád za každý jeden vtipný gag ktorý Mr. Bean dokáže vyprodukovať bez jediného slova, aj keď tu hovorí dosť a je to riadna sranda avšak svojho Beana nezaprie (na šťastie). A takých vtipných situácií bolo, na môj vkus, viac než dosť. Čierny fekálny humor na pôde konzervatívnej Veľkej Británie vždy poteší. ()

Colonist

Atkinson je Atkinson, jenže bohužel se v tomto filmu najde spoustu trapných vtipů, a to i z jeho strany. S tou ujetostí to až moc přehnali. Děj je také poměrně...divný, ale to u komedie (respektive parodie) neřešit. Párkrát jsem se sice zasmál, ale ani poměrně solidní záporák můj názor na tento film nezmění. Jednou vidět bohatě stačí... ()

L_O_U_S

Průměrná komedie. Jak se na to dívám zpětně, ani si nedokážu vybavit žádný vyloženě vtipný moment... (118.) ()

corona

najväčšou slabinou bol jednoznačne slabý scenár, kde ste presne vedeli čo najblizších 10 minút bude diať, mohla to byť super paródia na bondovky, škoda, herci na to mali ()

Želik

Nemôžem povedať, že by som sa váľala od smiechu, ale pár momentov bolo ozaj veľmi dobrých. Slušná paródia :) ()

Aleee89

Film mě nijak nelákal, ale pak jsem si řekla, proč ne. Byla jsem hlavně zvědavá na Rowana Atkinsona, na kterého jsem zvyklá coby geniálního a šíleného Mr. Beana, na Atkinsona, který se mi kupodivu líbil i jako farář v Univerzální uklízečce. Tady byla ale jeho role divná. Ani vtipná, ani šílená... Spíš mi to připadalo, že se křečovitě o humornou postavu snaží, ale jaksi se jim to nedaří. To, že si stříli z bondovek, je fajn, ale kdyby celý film nebyl tak nudný... Ani jsem se nezasmála, bylo to divné a jestli to měla být parodie, pak to bylo nic moc. ()

Lennnnna

Atkinson měl skutečně zůstat jen u Mr. Beana, protože už je do něj jednak tak zaškatulkovanej, že nám v jiných rolích přijde divnej a jednak taky proto, že kromě Beana nic jinýho zahrát neumí. Nebylo to vtipný, nebylo to vtipný, nebylo to vtipný..... ()

Chrysopras

Tohle bylo velké zklamání. Od filmu s "Beanem", který má parodovat Bonda jsem přece jen čekal mnohem víc humoru. A nezachránil to ani Malkovich. ()

Vessper

Když se na tenhle film koukáte s tím, že to bude nenáročná komedie, tak si ho užijete. Atkinson hraje roli smolaře opravdu věrohodně (trošku jako MR. Bean) a já jsem se slušně bavil. ()

sek

Téhle parodii chybí jakýkoliv řád a bohužel i tah na branku. Potěší pár jednotlivostí od Mr. Atkinsona. ()

ilemas

Napoprvé se mě tato parodie na Bonda moc nelíbila a úplně jsem ji pustil z hlavy. Po shlédnutí třetího dílu jsem se k Englishovi znovu vrátil a i přes pár trapáren jsem se lehce bavil. Jako celek je to docela jednoduchá oddechovka. ()

Johnny English se znovu vrátí do akce

Johnny English se znovu vrátí do akce