• Karlos80

Tento film měl dobrý potenciál, dobrou šanci, státi se známou oblíbenou komedií, bohužel to dopadlo v konečném výsledku tak nějak neslaně-nemastně, šance tedy byla nevyužita a líto mi bylo i pana Hrušinského, který se tohoto filmu zúčastnil. Možná kdyby ho točil někdo jiný, a kladl se důraz na něco jiného těžko říct...Ke konci už jsme si už jen přál, aby film co nejrychleji skončil. Svým tématem (rozkrádání, závist, celostátní průměr, vyšší o celé dvě stovky atd) je film aktuální i dnes, zatímco dnes se krade v daleko větší míře a také o dost častěji, dřívě to tak nějak byla běžná věc nás všech. Nej scéna byla, jak stále jen malý bezvýznamný účetní Šafránek kázal něco o morálce, poctivosti a socialismu jako takovém, podobně jako dneska čelní představitelé napříč celým politickým spektrem (např. o demokracii) a mezitím se všemi možnými beztrestnými způsoby obohacují na úkor celé společnosti:-) Kdo nekrade, okrádá svou rodinu, platilo, platí a bude platiti zřejmě i nadále:-) Zajímavý komentář, který mi mluví z duše : Tosim. Komentář zde jako 10 v pořadí...(20.2.2010)

První hodina je skvělá, pak to radši vypněte. 65%(23.1.2011)

Film nijak zvláštní :-( Ale Pan Hrušínský --- Pan herec(28.5.2009)

Moc pěkná ukázka, co dokáží peníze - jak kazí člověka a ničí jeho charakter. Ale i bez tohoto tématu to byla vtipná a zajímavá komedie, která si rozhodně pozornost zaslouží.(26.9.2013)

Bylo zajímavé nahlédnout panu kolegovi do hlavy. Jeho myšlenkové pochody byly ze všeho nejlepší.(23.1.2011)