Liga spravedlivých vs Mladí Titáni

• USA Justice League Vs. Teen Titans

Liga spravedlivých je napadena Legií zkázy při slavnostním otevření nové centrály. Do Wizarda vstoupí jakási temná síla a Lize spravedlivých dá velkou práci, než ho přemohou. Podivného démona vyženou z jeho těla až poté, co se do boje zapojí i malý Robin. Batman i ostatní však pro jeho akci nenachází pochopení, a tak je Robin odvezen do internátu, kde jsou v učení mladí lidé s nadpřirozenými schopnostmi. Robin je uražený a netouží se bavit s ostatními chlapci. Když se s nimi začne prát, s přesilou mu pomůže čarodějka Raven. Robin a Raven se pomalu sbližují. Zatím Batman a Cyborg zjišťují, co je to za podivnou sílu, která se jim postavila do cesty. Je to mimozemský démon Trigon, který se chystá ovládnou Zemi. (TV Nova)

iXtr3m3

Nie je to Oliva, je to viac teen, je to viac démonické ako superhrdinské, ale našťastie tam nebol len mladý Damian, ale aj ďalšia parta, takže to bolo fajn. ()

Hanys_

Asi moje první setkání s Teen Titans a až na strašlivě nesnesitelného Robina (Damiana) to bylo dost fain. Akorát nechápu, kdo je cílovka - humor Titanů celkem dětský, některé scény přitom strašidelné (nejen peklo ale i přeměna JL) a některé až moc sexuální (vlastně cokoliv se Starfire). Nejzajímavější postava Raven - snad ji ještě někde potkám. 7/10 ()

toi-toi

Výrazne iný DC animák oproti svojim predchodcom. Zmenili sa hlavné postavy, pridali sa teenage vzťahy v šýle mám ťa rád - nemám ťa rád. Humor a akcia ostali. Prekvapujúco ten teenage štýl funguje i keď občas uletí a pôsobí vyslovene hlúpo a smiešne (prezliekane na štýl Power Rangers). Ja som sa napriek tomu bavil. ()

gumbo

Trochu jednodušší, dětinštější a přímočřejší. Souboje nezajímavé a logika někdy pochybná. Záporák celkem dobrý, ikdyž možná trošku přitažený za vlasy. Klasická průměrná jednohubka. 60% ()

tomik99

Pro mě rozhodně zajímavý film, kdy jsem konečně více poznal Titány, kteří ve finále byli poměrně fádní a vlastně i k mému překvapení nezajímaví. Až na Damiena, který k nim upřímně moc nesedl. Jak charakterově, tak svými "schopnostmi". Nicméně na druhou stranu bylo nového Robina fajn vidět v nových polohách své osobnosti. V předchozích filmech byl zatrpklým dítětem, které umělo pouze nadávat. Oceňuji, že se konečně jeho charakter někam pohnul. Titul filmu je tak trochu zavádějící. Upřímně jsem čekal uvěřitelný kontakt dvou superhrdinských týmů. Příběhů o posedlosti hrdinů někým jiným jsme měli hned několik a v poslední době to vidíme na každém kroku. Nicméně film není vůbec špatný. Snímek mě bavil a to je základ. Konec si možná zasloužil lepšího záporáka, ale na takové jsem již i u DC filmů poměrně zvyklý. Nakonec dávám slabé čtyři hvězdy. ()

Mouchal

Člověk by si tento JL animák měl pouštět s vědomím, že to tentokrát bude víc "teen-friendly" než obvykle (ostatně samotný název už napovídá). JL je zde upozaděna skupinou novodobých hrdinů, kteří práci bdělých strážců převezmou po našich starých známých až pověsí svou kápi na hřebík. Bohužel právě díky nim je tento film o něco dětinštější a ubralo se násilí, které k těmto filmům vždy patřila. Robin je tu drzý, nesnesitelný tlučhuba (učil se od Batsyho no), který vše nejradši řeší tím svým klackem (no jo no). Naopak ostatní členové TT jsou celkem snesitelní a vypadají jako slušná parta, ale prostě nemůžou vynahradit ten čas, který mohl být věnován těm dospělým hrdinům. Opět mi tu chybí GL a Aquáč (Shazam by se sem hodil nejvíc, ale ten mi moc nechybí), ale chápu, že pak už by tu nejspíš bylo přehrdinováno. Taky mi není úplně jasné, proč je ve městech vždy tak vylidněno. Robin tam prý uklidňuje davy a pak se ukáže, že to byli nějací tři cápci. Animace už by také mohlo o něco postoupit, proč třeba cover, který je zde prezentován, vypadá tak o 300% lépe než finální výsledek? Bohužel odpověď znám... Furt je to ale celkem nenáročná zábava, která na ty slabé 4* vystačí. Nebo jsem měl jen dobrou náladu, kdo ví. 70% ()

Likan7

Nový superhrdinové, v podobě dětí, mi prostě nesedí. Chápu, že film je inspirován komiksem, ale nebavila mě ani finální akce a větší zaměření na menší publikum. Animace je jako vždy v pohodě, ale film jako takový nedrží moc při sobě. ()

JohnZ87

Další povedená DC týmovka, která se může pochlubit poměrně originálním námětem, neokoukaným záporákem a lehce temnějším pojetím. Autoři se rozhodli představit i některé méně známé postavy, což kvituji s povděkem. Potěší také čestná účast Dicka Graysona alias Nightwinga. "Bad" verze kladných hrdinů vypadají opravdu děsivě. Na druhou stranu je tu i pár nedostatků - zejména Damian Wayne alias Robin, který po většinu času srší nezdravým sebevědomím a svou chladností a bezchybností připomíná spíš Batmana na druhou, mi lezl lehce na nervy. Občas jsem měl pocit, že svými "nepřekonatelnými" schopnostmi vyřešit každou situaci, strčí celou ligu do kapsy. Také "pouťovou teenage vložku" si autoři mohli odpustit. Od finálního souboje jsem čekal trochu víc. Jinak ale velmi slušná podívaná. 75% ()

Bezda22

Příběh takovej prázdnej a bez nějakýho emočního prožitku... Cítím velkej úpadek v kvalitě DC animáků. Dřív jsem ze starších dílů byl úplně odvařenej, ale tohle je fakt bída... 50% ()

MartinTerran

Velmi povedený JL s dobrým příběhem. Akce pěkná přehledná a bylo jí dost, sem tam padaly i nějaké ty vtipné hlášky, takže za mě spokojenost. Mladí jsou zajímavý, ale pravda, že se ty schopnosti dost podobají už existujícím hrdinům, ale co furt vymýšlet že? Jen nechápu proč nestvůry či démoni musí mít víc očí, ale to je jen takový detail k zamyšlení :-). Trochu mě mrzelo, že tam nebyl můj oblíbený Lantern. Animace klasická, takže není co řešit a dávám pěkné 4*. Hodnocení: 84/100. ()

Víteček

Ničím výjimečné, ale sledovatelné to je. Zaměření na Titány škodilo, protože jsou celkem nesympatičtí. Možná kromě Starfire, ta měla divákovi co nabídnout. ()

spawnxp

Infantilní to je (puberťáckýho Robina by už taky měl někdo pořádně sejmout) ale finální rozmach v pekle nebo co to bylo je celkem koukatelnej... Lepší průměr ()

jojto

Konečne originálny námet (až na padoucha čo chce zničiť svet) dokonca vhodný na sfilmovanie. Veľmi rozumne a citlivo vykreslené nové postavy a ich charaktery. Hold v deťoch je budúcnosť... ()

UncleMorty

Za mě velmi povedený akčňák z koutku DC, který se konečně nevěnuje jen samotné Justice League, ale i dalším postavám z DC. Provedení bych nazval spíše lehce nadprůměrné, nicméně cílová skupina byla cítit velmi silně. ()

Martin29

Hodně povedený animák od Dc ostatně Sam Liu má za sebou většinu kvalitních animáků. Příběh je zajímavý a chválím i hudbu jediné co zamrzí je absence jak Green Lanterna tak Shazama zvláště Shazam by se tam hodil. ()

drkaldj

Líbí se mi že je tady využito spoustu nového (postavy, schopnosti, záporák, planety,...) a není to jen opakující se. Samozřejmě jsou tu i staří známí, kteří to všechno pěkně uvedou a nakonec okoření. ()