Jeden malý chlapec na pouti u stroje na plnění přání to své vysloví: chce být velký. Když se druhý den ráno probudí, zjistí, že se jeho přání splnilo a že jeho tělo přes noc vyrostlo. Uvnitř je to však stále stejný dvanáctiletý kluk. Musí se naučit, jak žít v neznámém světě dospělých, najít si práci a projít první milostnou zkušeností se ženou. Co se o tomto podivném světě dozví? (TV Prima)

ajaxx

Je to malé, je to milé, co je to? Tom Hanks v jedné ze svých prvních rolí! Výborný snímek, který jsem obdivoval již kdysi, pak se na něj pozapomnělo a teď, po připomenutí je stále stejně skvělý. Který dospělák, by uměl zahrát dospělého s dětskou duší tak, jako Tom? Moc nás nebude. ()

koty98

Tohle na mě udělalo dojem s výborným výkonem Toma Hankse s krásným příběhem . připadá mi ,že bych se vrátil do dětských let ()

Pythonator

Taková malá nezáživná rodinná nuda. Nápad dobrý, ale provedení fádní. Hanks byl jako přerostený sopel skvělý. Elizabeth Perkins bych vyměnil za někoho rajcovnějšího. ()

Terman

Taková srdeční záležitost, nemám co vytknout, aneb scéna s prstýnkem nebo jízda autem je prostě nadevše nejlepší. ()

Mark1983

Tak jako školáka mě tato úspěšná komedie vůbec nebavila, jak si vzpomínám, tudíž jsem se po letech rozhodl ji zkusit znovu. A výsledek? Nijak fascinující, přesto menší benevolence tam nechyběla. Tři, možná čtyři scény ve mě vzbudily úsměv, ale jinak po většinu času mi tato úspěšná komedie přišla docela nudná. ()

soukyd33

Pěkný film, se zajímavým nápadem. Film je nabitý energií, a herecké výkony jsou dobré. Poznámka: Zajímavé scény. Některé scény jsou až, no zajímavé. 😄 Poznámka: Konec filmu se dal předvídat. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

malyLibor

Velkou výhodou sklerozy je, že když vidíte film po deseti letech, je to pro vás znovu jako premiéra. Alespoň já to tak mám. Velkou výhodou CSFD je, že se tady mohu kouknout na hodnocení filmů a díky němu se koukat jen na filmy, které jsem kdysi ohodnotil pěti hvězdami, takže dnes vím, že se mi určitě budou líbit. Jako třeba tato milá komedie. Líbila se mi a za deset let se na ni určitě podívám znovu. Možná i dřív, kdo ví, kdy to pro mne bude zase novinka :-) ()

kokoschka

Jako dítě jsem ten film miloval a proto nemůžu jinak než aspoň 80%. Strašně sem mu záviděl ten jeho byt a hlavně trampolínu... ()

Thrakan

Tento snímek pojednává o 13-letém chlapci Joshovi, který má přání být přes noc dospělákem. Kdo by taky v jeho věku nechtěl být velký a vyhnout se všem otravným zákazům, že? Když jsem byl malý, stále dokola jsem si tento film pouštěl na videu. Přál jsem si být v jeho kůži a najít také na nějaké pouti automat na splněná přání. Tento film mám dodnes velmi rád a velmi se mi zamlouvá výkon Toma Hankse, který zahrál svou roli pubertálního hocha s citem jemu vlastním. Když nad tím tak uvažuji, tak toto je film kterým se mi Hanks vryl do paměti. Velmi povedená rodinná komedie s určitými prvky naučnosti... že život dospěláků není tak jednoduchý, jak se může zdát na první pohled. ()

vilimen

Neprislo mi to nejak extra, akorat ta scena, kde tam hraji nohama na to piano, to bylo moc hezky...ale celkove takovy slabsi prumer ()

Loooba

Jak já tenhle film miloval. Mé hodnocení je naprosto přidruženo k době, kdy jsem ho hltal coby školák ;-) ()

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela

Režisérka filmu Velký Penny Marshall zemřela