Brutální Nikita (TV seriál)

• Kanada

La Femme Nikita

• slovenský

Brutálna Nikita

Nikita

Akční / Drama / Thriller

Kanada, 1997, 96x45 min

Sean Callery

Peta Wilson, Eugene Robert Glazer, Roy Dupuis, Matthew Ferguson, Jennifer Finnigan, Alberta Watson, Roman Podhora, Ted Atherton, Josh Holliday, Stephen Shellen, Juliet Landau, Bruce Payne, Michael Sarrazin, Sean Whalen, Christopher Cordell, Carlo Rota, Peter Mensah, Michelle Nolden, Aaron Ashmore, Kristin Booth, Doru Bandol, Simon MacCorkindale, Brian Poth, Raoul Max Trujillo, Michael A. Miranda, Robert Knepper, Vince Corazza, Sherry Miller, Michael Filipowich, Callum Keith Rennie, James Faulkner, Yvonne Sciò, Steve Byers, Ingrid Veninger, Shawn Roberts, Joanna Bacalso, Hrant Alianak, Arturo Fresolone, Sarah Gadon, David McIlwraith, Michael Cera, Rich Sommer, Gregory Hlady, Andrew Kraulis, Alan Van Sprang, Aidan Devine, Mark Lutz, Noah Reid, Douglas O'Keeffe, Tobin Bell, Adam Ant, Conrad Dunn, James Kidnie, A.C. Peterson, Gabriel Hogan, John Ralston, Kira Clavell, Stewart Bick, Don Francks, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Kate Greenhouse, David Hemblen, Felicity Waterman, Ryan Scott Greene, George Buza, Salvatore Antonio, Peter Outerbridge, Cas Anvar, Kate Trotter, James McGowan, Robert Eaton, Denis Forest, Megan Fahlenbock, Kathryn Zenna, John Wildman, Kevin Jubinville, David Julian Hirsh, Adrian Hough, Andrew Gillies, Anais Granofsky, Stavroula Logothettis, Gene Mack, Gerry Mendicino, Jason Barbeck, Lindsay Collins, Michael Querin, David Collins, Tony Nappo, Janet Kidder, Mung-Ling Tsui, Von Flores, Vieslav Krystyan, James Binkley, Dominic Fung, Richard Clarkin, Lara Wickes, Chantal Quesnelle
  • hirnlego

Peta Wilson by z jedný udělala snad lesbičku neboco! - to mě napadalo v dětství při sledování seriálu - teď už to naštěstí neni tak žhavé...(26.8.2007)

• Dever

Soundtrack Sean Callery: 1. New Life [1:14] ,2. Get Over It [2:56] ,3. Defection [3:17] ,4. Swinging Cages [2:16] ,5. Push the Button, Nikita [3:31] ,6. Saying Good-bye [5:19] ,7. Everything Happened So Fast [2:10] ,8. Bathtub for Two [1:36] ,9. Lab Nerds [3:51] ,10. Leaving Paris [2:40] ,11. Searching for Michael [2:33] ,12. Waterfront Shootout [2:13] ,13. Reunited [5:09] ,14. Nikita Contacting the Spirit World [1:21] ,15. Always Trust Your Father [3:45] ,16. Michael and Nikita's Love Theme [7:04],(9.5.2011)

• heyda

Tak to je brutální... Ne, konec srandiček. Na tento výplod se mi nechce plýtvat příliš mnoho slovy proto jasně a stručně: 2 *(26.6.2010)

Peta Wilson, moje dětská láska, byla jako smrtonosná žena opravdu uchvacující, seriál měl ve své době neokoukané zápletky, a prostě to byla jízda. Tak mi to tedy připadalo v deseti letech. Teď mi to přijde jako asi ta nejlepší volba ve čtyři hodiny ráno, což není zrovna výhra, ale za opravdu nádhernou Petu a z nostalgie ty tři dám(1.9.2007)

• kleopetra

čím vyšší série, tím trapnější(26.12.2008)