Brutální Nikita (TV seriál)

• Kanada

La Femme Nikita

• slovenský

Brutálna Nikita

Nikita

Akční / Drama / Thriller

Kanada, 1997, 96x45 min

Sean Callery

Peta Wilson, Eugene Robert Glazer, Roy Dupuis, Matthew Ferguson, Jennifer Finnigan, Alberta Watson, Roman Podhora, Ted Atherton, Josh Holliday, Stephen Shellen, Juliet Landau, Bruce Payne, Michael Sarrazin, Sean Whalen, Christopher Cordell, Carlo Rota, Peter Mensah, Michelle Nolden, Aaron Ashmore, Kristin Booth, Doru Bandol, Simon MacCorkindale, Brian Poth, Raoul Max Trujillo, Michael A. Miranda, Robert Knepper, Vince Corazza, Sherry Miller, Michael Filipowich, Callum Keith Rennie, James Faulkner, Yvonne Sciò, Steve Byers, Ingrid Veninger, Shawn Roberts, Joanna Bacalso, Hrant Alianak, Arturo Fresolone, Sarah Gadon, David McIlwraith, Michael Cera, Rich Sommer, Gregory Hlady, Andrew Kraulis, Alan Van Sprang, Aidan Devine, Mark Lutz, Noah Reid, Douglas O'Keeffe, Adam Ant, Conrad Dunn, James Kidnie, A.C. Peterson, Gabriel Hogan, John Ralston, Kira Clavell, Stewart Bick, Don Francks, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Kate Greenhouse, David Hemblen, Felicity Waterman, Ryan Scott Greene, George Buza, Salvatore Antonio, Cas Anvar, Kate Trotter, James McGowan, Robert Eaton, Denis Forest, Megan Fahlenbock, Kathryn Zenna, John Wildman, Kevin Jubinville, David Julian Hirsh, Adrian Hough, Andrew Gillies, Anais Granofsky, Stavroula Logothettis, Gene Mack, Gerry Mendicino, Jason Barbeck, Lindsay Collins, Michael Querin, David Collins, Tony Nappo, Janet Kidder, Mung-Ling Tsui, Von Flores, Vieslav Krystyan, James Binkley, Dominic Fung, Richard Clarkin, Lara Wickes
  • Beagle

Z nostalgie dávám za dva, v současnosti se na to ale už nedá koukat...:)(17.4.2010)

Zvláštní,temný seriál.Plný deprese,beznaděje,brutality a taky lásky.To minimalistické jiskření mezi Petou a Royem je fascinující.Navíc Dupuis je fakt výbornej a mrzí mě,že nehraje víc.Seriál sem sledoval pravidelně a musim si stáhnout poslední sérii,do teď nevim jak to dopadlo! :-)(2.5.2011)

• rogerkint

Tomu řikám úchylnost(22.10.2008)

Ze začátku skvělý, ale později jsem to začal nesnášet úplně stejně jako třeba Doktorku Quinovou. Proč? Protože se to čímdál víc motalo do intrik, žádným dílem se nic neřešilo, všecko se jen víc zaplítalo dohromady, každej díl mi už přišel jen jako další převařování vymáchanýho sáčku s čajem. Prostě a jednoduše, tvůrci jako v mnoha obdobných případech neskončili při vyčerpání nápadu, ale při vyčerpání diváků, což by mělo být soudními orgány bráno jako těžký zločin proti lidskosti.(19.2.2006)

• Davies182

Až na několik snah o moderní cool seriál pro mladé totální fraška.(1.6.2009)