Brutální Nikita (TV seriál)

• Kanada

La Femme Nikita

• slovenský

Brutálna Nikita

Nikita

Akční / Drama / Thriller

Kanada, 1997, 96x45 min

Sean Callery

Peta Wilson, Eugene Robert Glazer, Roy Dupuis, Matthew Ferguson, Jennifer Finnigan, Alberta Watson, Roman Podhora, Ted Atherton, Josh Holliday, Stephen Shellen, Juliet Landau, Bruce Payne, Michael Sarrazin, Sean Whalen, Christopher Cordell, Carlo Rota, Peter Mensah, Michelle Nolden, Aaron Ashmore, Kristin Booth, Doru Bandol, Simon MacCorkindale, Brian Poth, Raoul Max Trujillo, Michael A. Miranda, Robert Knepper, Vince Corazza, Sherry Miller, Michael Filipowich, Callum Keith Rennie, James Faulkner, Yvonne Sciò, Steve Byers, Ingrid Veninger, Shawn Roberts, Joanna Bacalso, Hrant Alianak, Arturo Fresolone, Sarah Gadon, David McIlwraith, Michael Cera, Rich Sommer, Gregory Hlady, Andrew Kraulis, Alan Van Sprang, Aidan Devine, Mark Lutz, Noah Reid, Douglas O'Keeffe, Adam Ant, Conrad Dunn, James Kidnie, A.C. Peterson, Gabriel Hogan, John Ralston, Kira Clavell, Stewart Bick, Don Francks, Mackenzie Gray, Ted Whittall, Kate Greenhouse, David Hemblen, Felicity Waterman, Ryan Scott Greene, George Buza, Salvatore Antonio, Cas Anvar, Kate Trotter, James McGowan, Robert Eaton, Denis Forest, Megan Fahlenbock, Kathryn Zenna, John Wildman, Kevin Jubinville, David Julian Hirsh, Adrian Hough, Andrew Gillies, Anais Granofsky, Stavroula Logothettis, Gene Mack, Gerry Mendicino, Jason Barbeck, Lindsay Collins, Michael Querin, David Collins, Tony Nappo, Janet Kidder, Mung-Ling Tsui, Von Flores, Vieslav Krystyan, James Binkley, Dominic Fung, Richard Clarkin

Seriál, ktorý som sledoval na základnej škole. Komu by sa nepáčila Peta Wilson? Takže treba odpustiť miestami slabší scenár.(2.3.2010)

• SeBig

Nuda!!!!!!!!!!!!!(10.2.2012)

• Beagle

Z nostalgie dávám za dva, v současnosti se na to ale už nedá koukat...:)(17.4.2010)

• Phobia

Seriál oproti filmové předloze trpí překombinovaností, rozmělněností, plytkostí... prostě obvyklými neduhy sérií natahovaných jen z důvodu kalkulu. Postavy působily nepřirozeně chladně, děj jednotlivých epizod vařil z vody, čili kdovíjak nezaujal. Hlavní hrdinka je sice kočka, ale anžto nejsem lesba, byla mi úplně putna. Její mužský protějšek Roy Dupuis nevypadá špatně, ovšem komu by mohl být sympatický takový studený čumák? Mně tedy ne. Nezbývá, než tenhle seriál označit za snesitelný průměr, rozhodně však o nic nepřijdete, pokud se mu obloukem vyhnete. 45%(5.5.2009)

• Kryton

Slabý odvar skvělého filmu od Bessona.(1.1.2009)