poster

Polární expres

 • USA

  Polar Express, The

 • Slovensko

  Polárny expres

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 2004, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • StarsFan
  ***

  Zcela průměrný film s (na dnešní dobu) ne nijak oslnivou počítačovou grafikou. Ale Toma Hankse můžu. A to klidně i pětkrát :-)(8.1.2007)

 • nunka
  ****

  Polar express vo mne prebudil driemajúce dieťa a z tohto pohľadu som si príjemne užívala krásnu a hravú imagináciu s milým vianočným posolstvom. Viem si predstaviť ako z toho deti musia šalieť.(2.1.2010)

 • Dadel
  ****

  V IMAXU je to dost efektní, ale jinak kýč s velkým K. (mimo imax si aspoň jednu hvězdu odečtěte)(16.12.2004)

 • Lateef
  ****

  První polovinou filmu prosvištěl Polární expres s dynamickou lehkostí, přehledem a po velice atraktivní dráze. Technicky perfektní, sledování trajektorie třepotajícího se zlatého lístku, se kterým si pohrává příroda a náhoda, je úžasné, stejně tak vystoupení číšníků v jídelním voze nebo jízda po zamrzlém jezeře. To byly momenty, kdy jsem na obrazovce očima visel. Jakmile vláček dosupí k severnímu pólu a caparti vystoupí, z Polárního expresu (filmu) se prostě něco vytratí. Už to na mě nepůsobí tak kouzelně. Jinak samozřejmě plné mravních poselství, vánoční atmosféry a barev. A teď rychle do postele a nastavit budíka na 23:55... ajó, dneska není Štědrý den:( 165 miliónů dolarů(rozpočet)/302,5 miliónů dolarů(výdělek celosvětově)(25.12.2007)

 • Madison
  ****

  Ak už pre nič iné, tak pre tú božskú kamerovú scénu so strateným lístkom, povievajúcim cez zasneženú krajinu, ktorá ma úplne odzbrojila. Vizuálne natoľko luxusný a čarokrásny animák, že výhrady voči infantilnému deju sa strácajú kamsi za zasnežený horizont.(21.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace