Hrdiny ztřeštěné podívané je početná rodina Karafiátových, která se v nastupujících tržních podmínkách rozhodne zanechat dosavadního způsobu obživy (kradení smutečních věnců a jejich přetváření v umně vázané kytice) a začít podnikat. Světlo světa tak spatří svérázná cestovní kancelář Český ráj, postavená na geniálním nápadu nevozit chudé české turisty do zahraničí, ale naopak, bohaté cizince do Čech. Díky svérázné reklamní kampani se skutečně podaří v Paříži obsadit autobus pestrou směsicí Francouzů a vyrazit. Tím však podnikatelské starosti Karafiátových teprve začínají. (oficiální text distributora)

jitrnic

Neškodná řepácká veselost, kterou si někdy možná ještě někdy dopřeju (i když asi ne celou). Jeden z mála zábavně špatných českých filmů. ()

Elleannie

No, nechápu tolik odpadů a celkově takové nízké hodnocení.. Už v obsahu je napsáno, že to je ztřeštěná podívaná, takže troška trapnosti se tam očekává. Viděla jsem to několikrát a pokaždé se mi to líbilo. Je to přesně ten typ komedie, nad kterou se nesmí moc přemýšlet, ale jen se bavit. Jistě, není to pro všechny, ale já se na to klidně podívám znovu.. ()

Siri69

Jednu hvězdu za Růžičkovou a Skamene,bez kterých by tento film stál za prd... A druhou hvězdu za několik srandovních momentů... 2* ()

vyfuk

Řeknu vám, že když jsem byl menší, byl to jeden z mých nejoblíbenějších filmů. Prostě se mi líbil. Dnes musím říct, že už na něj tak dobře nekoukám, nicméně se na to narozdíl od jiných zeleně označených, dá koukat. Dnes to sice není pro mne TOP, ale je to i lepší než mnoho jiných. ()

ghatos odpad!

Hloupounké...a extrémně přiblblé, i když to ukazuje něco o roku 1992 v ČSFR (hurá podnikání, pochopení trhu atd.). 10%. ()

BloodMax

Čeští podnikavci se nezapřou, to můžeme vidět právě v tomto filmu, ikdyž tady je to již extrém..... Viděl jsem již dvakrát a zatím žiju, takže si to hodnocení odpad určitě nezaslouží....... i Česká kinematografie má horší "počiny" než je toto..... ()

Smileface

Tenhle trapný a naivní neatraltivní filmový guláš patří k tomu nejhoršímu co bylo po sametové revoluci natočeno.Může se klidně řadit mezi Playgirls,Ještě větší blbec než jsme doufali a další nepovedené kousky.Ta jedna hvězdička je jen díky pár náhodným vtipům,které do Fialek zabloudili zřejmě z nějakého jiného filmu. ()

Braddy

Ta jedna hvězdička je pro "chudáky" herce, kteří se v tom filmu ztrapnili. Otázka je, kolik jich tušilo, že to tak dopadne. ()

solskjaer odpad!

Chyba tohoto filmu není ani tak v dost ubohém scénáři , ale hlavně v naprosto nehereckých výkonech "herců". Nechápu jak mohla pani Růžičková takhle špatně zahrát, když si vzpomenu jak hrála ve Vlaku dětství a naděje či v Homolkách tak mi je jí až líto. Že pan Skamene ani moc hercem není na to jsem zvyklí, ale pani Růžičková mě nemile překvapila. CHtěl jsem dát 1 hvězdičku - tak říkajíc "za snahu", ale pak jsem si vzpoměl na absolutně nezvládnutý způsob vyjadřování (Francouzi uměli za 20 minut Česky apod..). Hrůza! ()

BMAJTZ

Tak buhvi co to neni umelecke taky ne ale jako komedie to docela funguje zase tak spatne to neni. Ja se u toho obcas docela zasmneju podle me to neni horsi nez moderni radoby vtipne komedie jako treba x te pokracovani prcicek pro me osobne 40% ()

sedm.1 odpad!

Film,při kterém mi je trapně za všechny zúčastněné dohromady.Česká filmová hanba.Oproti tomuhle je Kameňák skvost.Ubohost čouhá z každé scény,debilita z každé věty. ()

ranp

Když běžel tenhle film v kinech, tak jsem byl v 1. třídě na základce. Poprvé jsem to viděl až v televizi a od té doby ještě několikrát, ale musím říct, že 1 zhlédnutí by určitě stačilo a ani by se nic nestalo, kdyby člověk v půlce filmu tu bednu vypnul. ()

Cejny odpad!

Některé filmy opravdu vznikly jen z rozmaru několika málo naivních "bláznů", a proto také podlo toho vypadají. Úsměvná je spíš ta naivita a hloupost, než zamýšlený humor. ()