poster

Sissi

 • Rakousko

  Sissi

 • Slovensko

  Sissi

Komedie / Drama / Romantický / Historický

Rakousko, 1955, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  ****

  Romy je kouzelná a tenhle snímek si v TV ráda zase dám...(11.7.2008)

 • messiah
  **

  Jóó, tak tohle jsem jako malej kluk viděl (včetně pokračování) s mámou, která si tyhle filmy jako Angelika i Sissi nikdy nenechala ujít. Je to točený v Alpách (nebo kde jinde?) a to je na tom taky to nejhezčí! Ale jo, na to co je to za žánr se u toho dalo vydržet.(24.10.2008)

 • gjjm
  odpad!

  V tomhle filmu je jednoduše všechno. Nejkýčovitější vymyslitelný příběh, neskutečně máklá svatba, Radetzkymarsch, ohňostroj, hejno blbých princezen s šílenými kostýmy a chichotáním lamy s rozříznutou hlavou, kašírované alpské scenérie, fráze tak naivní, že bych je nezplodil ani já, pedofilní rybaření, jódlování a tyrolský folklór, trapný humor o byrokratech a senilitě, špatný dabing a agresivní hlídací srnky. Neskutečná příšernost. Ale na druhou stranu, právě díky tomu jsem vyhrál jednu sázku... Pročež miluji vůni červených růži!(5.5.2010)

 • kinderman
  ***

  No vida, netušil jsem, že Vorlíčkovy Tři oříšky pro Popelku jsou ve skutečnosti remakem Sissi. A dětičky odkojené obrazem stařičkého mocnáře seznají, že Franz Josef byl zamlada uniformovaný švihák.(24.10.2012)

 • vypravěč
  *****

  Toto famózní „Es war einmal“ je vyvedeno velkolepě, kaligraficky a s velkou barevnou, zdobnou iniciálou, do níž je vmalována útlá ženská silueta se ztepilou mužskou, která zaujímá panovnický postoj, a s prchající ladnou laní. Ostatní písmeny jsou méně honosné, o to více však opájejí svou důstojností, stylem a melancholií, která je obestírá. Přes tuto krásu, která dojme svou naivitou, bych ovšem raději pohlédl na rub tohoto listu, do hloubky princezniny duše, kde tuším hrůzu věčného dětství a strach z nastražených propadlišť iluzí.(12.9.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace