Will Smith hraje s Genem Hackmanem ve strhujícím a napínavém thrilleru, kde se neustálá akce snoubí s nejvyspělejší technologií. Robert Clayton Dean je úspěšný washingtonský právník, u něhož - bez jeho vědomí – skončí video, které spojuje vysokého úředníka všemocné National Security Agency s politickou vraždou. Smrtonosná skupina dokonale vycvičených agentů NSA proti němu vede neúprosné tažení za použití té nejmodernější techniky, jehož cílem je Deana zdiskreditovat a získat zpět usvědčující důkazy. Členkou impozantního hvězdného obsazení je i Regina Kingová. Připravte se na ještě větší příval akce, zatímco Dean zoufale závodí s časem, aby získal zpět svůj kdysi normální život. (Cinemax)

harycek

Souhlasím s "Golfistou"! A ještě přidám , že si tento film pouštím už po několikáté a vůbec se nenudím!!!A je to tak dobrý , že mám chuť všechny ty co Willa Smitha sledují nakopat do pr......dele!!! Tak je to dobře natočeno!! ()

elanista1

Vôbec by mi nevadilo, ak by to trvalo ešte ďalšiu hodinu alebo dve, lebo za celý čas som sa neprestal dívať so záujmom. Scenár je viac ako reálny a celkovo film občas núti človeka popremýšľať kde to vlastne žijeme. Je to adrenalínová jazda od začiatku až do konca. ()

Mikecat

Tento film má všetko čo dobrý film má mať: výborných hercov, tajomstvo zápletku,rýchle akcie pekné ženy a excelentný pohľad do zákulisia sledovania a špiónov v roku 1998, nehovoriac o tom čo dokážu sledovací agenti teraz pomaly o 20 rokov neskôr, výborný nevedomý W.Smith a muž o krok popredu G.Hackman s plnou hlavou informácii a chytrými nápadmi ako ich použiť: "...a netelefonuj!...."; "prečo si to vyhodil do vzduchu?","lebo si telefonoval!" ()

wanry02

Filmů ve kterých je tak akorát humoru i akce moc není a tento to rozhodně má. Jednou z dalších skvělích věcí bylo vybírání herců, protože skoro u všech to byl skvělí herecký výkon. 90% ()

Nonna

Jak si ve špionážních filmech nijak nebahním, tenhle mě dostal. Kvůli hlavní excelentní trojce Smith, Hackman, Voight, kvůli zajímavému a hrozivě reálnému příběhu a kvůli celkové strhující náladě, která z něj vyzařuje. ()

AndrewNewman

Zaujímavé je, že v roku 1998 sa natočil lepší špionážny triler, než v tomto technologicko-nabitom storočí! Samozrejme Smith ako vždy skvelý, ale takisto aj dej, či zdanlivo jednoduchá, avšak veľmi účinná zápletka. ()

Eridan

- Co jste to udělal? - Odpálil jsem to. - Proc? - Protože jsi telefonoval! :-)) Jeden z nejlepsich filmu, plny skvelych okamziku, prupovidek a doslova napechovany napetim. ()

PlayBitch

Výborný akční film, který je okořeněný vtipnými hláškami Willa Smithe alá Bad Boys. Bude se líbit všem, kteří mají rádi teorii spiknutí a věří, že tajné služby nám neříkají vždy pravdu. ()

Sekel

Zajimavy akcni thriller s prumernymi Smithem i Hackmanem, kde ale stoji za povsimnuti zarodky kamerovych zbesilosti Tonnyho Scotta, plne vyuzitych az v Man on Fire a Dominu. Krasne stylove natocene honicky. ()

geedee

Velice stylový hi - tech thriller. Fanoušci tohoto žánru jistě zajásali, ale mě ten film v podstatě nic neřekl. Proč tedy 4****? Za kameru a střih a za Scotta! ()

Methos-SK

Tak tento film mozem. Videl som ho asi 1000 krat a stale sa mi paci. Takto ma vyzerat dobry film- Super herci,napad,scenar proste vsetko.... ()

Vault_13

Všem, kteří tady mluví o hi-tech nesmyslech: V době premiéry tohoto filmu se k němu vyjádřil jeden člověk "z branže" s tím, že věci, které v něm jsou zobrazeny jsou tak minimálně 10 - 15 let pozadu. Ale třeba si dělal srandu.)) ()

redalert21

Uf trochu moc Hi-tech...ale proc ne...Utikalo to jak na bezicim pase a to hlavne jde : ) na nudu cas nebyl...Will se dostal "omylem" do sracek a postupne zjistuje co se deje a dostava se z toho, klišééé... ()

Kada80

Povedenej filmeček. Jednou takhle potkáte svýho spolužáka a už vtom pěkně lítáte. No po tomhle filmu radši žádnýho potkat nechci! I když být nepřítelem našeho státu by byla spíš sranda! A hlavně díky našim politikům je u nás nepřítelem státu asi každý !!! NEZAPOMENUTELNÉ : Závěrečná scéna. Prostě Tonyho přestřelka kdy to schytá každej kdo si zasloužil ! 85% ()

Zemřel herec Tom Sizemore

Zemřel herec Tom Sizemore

04.03.2023

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

R.I.P. Tony Scott (1944 – 2012)

20.08.2012