BranuliQ

No ja naozaj neviem. Vzhľadom na tunajšie hodnotenie (no, nielen na tunajšie) bude zrejme chyba vo mne. Ja som si totiž na tomto filme nevšimol nič, čo by ma ohúrilo takým spôsobom, aby to moje hodnotenie vyzdvihlo nad hranicu priemeru. Áno, svetlé momenty to má, niektoré hlášky sú naozaj výborné, dejová výstavba je viac než len zaujímavá a Tarantinova réžia je vcelku podarená, ale moje výsledné pocity mi skrátka nedovolia ísť s hodnotením vyššie. Ja som totiž čakal oveľa viac a to "viac" som nedostal. 50% ()

ffiikkyy

((90%)) Kdo by neznal tenhle film, tak je vážně asi z Marsu. Výýýborná podívaná prošpikovaná nejrůznějšími kultovními hláškami, neskutečné herecké výkony, která se vám vtisknou do paměti a obsazení těmi nejlepšími herci té doby v čele se Samuelem L. Jacksonem , Brucem Willisem, Johnem Travoltou a Umou Thurman :) Co se hudby a zvuků týče tak zvládnuto na jedničku a tahleta KULTOVNÍ VYMAZLENOST bude ještě dlooooouhééé roky neustále rozesmívat ústa naše i dětem našich dětí.. ()

72Nihlus

"Ne, nejsem z tohoto filmu v pořádku....jsem z toho pěkně rozmrdanej :D" ...Tarantinove diela síce neradím medzi svoje TOP filmy, ale tomuto sa proste nedá nedať plný náklad. ()

TenKratofil

Co na to napsat..? Výraz kultovní je málo, výraz nepřekonatelný nevystihuje sílu, hloubku i nadhled vše v jednom. Myslím, že tady si Tarantino definoval, jaké filmy od něj můžeme čekat. Sem tam padne negr, sem tam něčí prdel pozná středověk. Věčné hlášky, nadčasový film. Nemám co víc napsat. Jak má smrtelník popsat bibli co nám seslal Pán Bůh? ()

Fill98

Naprostá srdcovka. Z těch 2711 komentářů asi 2600 říká stále to samé, takže to nebudu nijak natahovat. Výjimečná sestava, životní role Travolty (na Pomádu jsem nikdy moc nebyl), vynikající příběhy doplněny legendárními hláškami a zkrátka příběh režírovaný géniem. Už bych měl přidávat i ty trashe, protože podle komentářů to evidentně vypadá, že se zaobírám jen filmovou smetánkou, css. (100%) ()

Alagaesie

"Not doing that $#¡7 again!" Kolikrát jsem tenhle bull$#¡7 v reálu slyšel… Kurva proč kavárnu? Právě proto, že ten plac má každey v pyCZü? Jeden nigga too proud to be a nigga a druhej ulízanej nagelovanej sráč… To je dvojka. "My name´s Pitt. " Brett byl bezvadně vyplesklej. „Ježíš“ je cool. Keyed it! Mimochodem, bomba rudý auto. Prostě Peggy, no. Nepudrovala… Nesnáším, když někdo dává víc infa, než potřebuju. Pozdě, Lanci! S barákem pozdě. Ale jinak seš borec. Tak to bylo o kozy korejský štětky (nebo samotné Umy?) Příběh hodinek z hloubi střev. Ta Vyližova řidička byla sjetá…? 3v1… A Vyliž má do lehce sťatých sombréros „asi tak daleko, jako tučňák patagonský k předsedovi OSN“. Z části před a po sprše se mi ztisícinásobila povolená denní dávka bílého vraha (některé scény jsou pro normální osobu vražedné). Debile, tak ses vo ty posraný cibule měl postarat sám a ne to nechávat na týhle lobotomistický pichně… Slušnej kvér! Co tam ten vetřelec dělal? Vyliž neumí nezrudnout. Tak odsud je ono zprofanované Enyky… - tak to jóóó!! Líbivý zbraně – to se musí nechat. "I´m gonna get medieval on your ass!" "Who´s chopper is this?" "Zed´s." "Who´s Zed. " "Zed´s dead. Zed´s dead. " Auto… Zadní vokno hezky kontrastovalo se sprejem vpředu. Fúúú! Bych nečekal. "Do you know what you look like?" Kdo by nepamatoval Kwai Chang Cainea… Moment of clarity… Houstone… Problém… Hezky Jules! "When you yell at me it makes me nervous. When I get nervous I get scared and when motherfucker´s get scared that´s when´s motherfucker easily get shot." Hezkýýý! "Is the one with that ‘bad mothefucka’." Vinc je píča… Ale mistrovskej! Zasraný pánbíčkáři. 9mm… Mě poser. ()

evita_

Prvýkrát som to videla až v 2010, ale vskutku zaujalo, pobavilo a soundtrack je nesmrteľný, rovnako ako Johnov tanec s Umou. ()

teekanee

Existují filmy, který zbožňujete jako malý caparti, ale později se ukáže, že to až tak dobrý filmy nejsou a nebo, že jsou to úplný braky. Pak jsou filmy, který zbožňujete jako děti a v dospělosti je máte rádi ještě víc. A pak jsou filmy, který jako děti prostě nedokážete docenit. Pulp fiction je pro mě jedním z nich. Film jsem viděl asi jako čtrnáctiletý pubescent a vcelku se mi líbil, ale nechápal jsem těch 91% a řekl jsem si, že to asi není můj šálek kávy. Film jsem si proto asi po pěti letech pustil znova a můžu jen říct, že jsem byl nadšen. Tak stylovou gangsterku jsem snad v životě neviděl. Dialogy jsou naprosto vybroušený a herecký výkony jsou na jiným levelu. Tarantino vytvořil něco naprosto jedinečnýho. Občas si u delších filmů zkontroluj čas, kolik ještě zbývá do konce. Po celých 154 jsem na toto nutkání ani nepomyslel, jak jsem si film užíval. Musím taky pochválit skvělý výběr hudby, která dokresluje scény, ve kterých nejsme normálně zvyklý poslouchat hudbu. Po pravdě už se hodně těším až si dám tuhle jízdu znovu. 98% ()

Vestor

Moje nejoblíbenější tarantinovka, úplný čtvrtlibrák se sýrem. Je tady tak akorát jeho ukecanosti, tak akorát násilí a má to všechno styl a grády. Napoprvé by to někomu možná přijde zmatené, ale při opakovaných shlédnutích už si jen vychutnáváte nesmrtelné hlášky. ()

vince_c

Tarantinovo životní dílo. Fantastické a dnes již zlidovělé dialogy. Dabing obecně bytostně nesnaším, ale musím smeknout před českým zpracováním postav. Některé vtipy jsou přeneseny naprosto geniálně. ()

Giraf

Impozantní snímek z dílny světoznámého Quentina Tarantina. Úžasné herecké obsazení, které se mnohdy osvědčilo i v jiných Tarantinových filmech. Příběh více než geniální. Tento film lze snad pouze chválit. V dnešní době Kultovní záležitost s velkým K. Tento film by si neměl nechat ujít žádný filmový fanoušek. Hodnocení 95% ()

MATTcz

Tento kultovní film zná snad každý, a nebudete mi věřit, ale tento veleznámý film jsem zkouknul teprve dneska. Musím velmi doporučit, protože humor, je tady opravdu na vysoké úrovni a garantuju vám že se v mnohých scénkách se budete za břicho popadat. Travolta, Jackson, Willis, Thurman a mnoho dalších dnes již velmi známých tváří můžeme vidět v těchto ztřeštěných historkách z podsvětí. Zkrátka povinnost pro všechny filmové fanoušky. Toto je takový ten film co neomrzí. ()

FakeRocket

Film jsem viděl minimálně tak 30 krát znám každou scénu nazpaměť a i přesto když si ho pustím jen tak tak mě pořád baví stejně jako bych ho viděl poprvé! Říkám to pořád a říkám to zas Tarantino prostě umí výtečně pracovat se scénářem! Za mě rozhodně doporučuji i když každému nemusí sednout. ()

panfilmu

Veledílo pana Tarantina. kdy se v neuvěřitelných příbězích, zpřeházených dějově, dějí až neuvěřitelné příhody, pro mě osobně, až nadpřirozená postava je JOULES WINFIELD - S.L. JACKSON. Čí je to motorka? To je chopper lasko. A čí je to chopper ? ZEDDA lásko ! A kdo je ZEDD ? ZEDD JE MRTVEJ LÁSKO. ()

pantokrator

Úplně všichni v tomhle filmu jsou navzdory noblesnímu žvanění totálně, ale opravdu totálně a neodvolatelně blbí. Což je dobré si připomenout, když se člověk začne rozplývat obdivem sám nad sebou. Pro mě jednoznačně TOP. ()

Tomas129

Ano, dialogy jsou sice poutavé a mají něco do sebe, ale co se toho děje týče a příběhu, tak až tak moc zajímavý není. Nevím proč, ale Nespoutaný Django mi přišel mnoooooooohem lepší, protože tam byly nejen ty hlášky, ale taky i pořádný příběh, pomsta apod. Toto je oproti Djangovi takové o ničem :-D Ta se tam zfetuje, tomu prostřelí hlavu, fakt bomba. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra