Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

Fildas

Sice nejslabší z celé trilogie ale na druhou stranu kvanta českého humoru a úžasná Helenka Růžičková. Stále lepší než novější výtvory Zdendy Trošky. ()

TetherSaw odpad!

Těžko si představit větší kokotinu (snad už jen Kameňák předčí tuto filmovou sérii debilitou, tupým/ubohým "nevtipným" humorem). Ještě k tomu se tahle série dostane do pařátů Troškových, HUMUS! ()

Lilien

podobne ako u celej trilóge i táto časť ma dokáže rozosmiať. Pohľad ako sa Hoštice približujú Európe je nielen smiešny ale i pravdivý a tragický. ()

dannyd14 odpad!

Úplné odbočenie od humoru a 1000% priblíženie nudy. Paradoxne, som tento film nikdy nedopozeral, akokoľvek som sa snažil. ()

Zl0

Najslabšie z troch, ale po návrate z Chorvátska som pri tom umieral od smiechu. Trefa dočierneho .. ajhľa aj po 20 rokoch sú niektorí schopní voziť pivo na dovolenku, či nakladať na raňajkách do kabelky. Nahé scény zbytočné, dnes skôr nostalgicky pobavia. A hlášky "echt Gottwald" a "my sa už dnes máme lepšie ako zajtra" si snáď pamätá každý. ()

Stanix

Třetí a nejslabší díl. Není špatný, ale přece jenom se veze ve stínu předchozích dílů a výprava tomu moc nepomohla. ()

Scraffy

Bohužiaľ to už nie je čo to bolo. Humor tu akosi omnoho riadkov klesol a tu už je na sklonku trápnosti. Ale stále sa tu nájdu ešte nejaké zábavné scény. Určite táto "trilógia" patrí k jedným z najlepších komédií, aké sa natočili u nás na CZ/SK. A je dobré, že už nevzniklo štvrté pokračovanie, lebo to už by nemuselo dopadnúť až tak dobre. ()

Rattlehead

Mám rád celou tuto Troškovu trilogii. V západních a jižních Čechách je to naprostý kult, co věta, to hláška. Mnohé filmy devadesátých let mají svůj nepopiratelný půvab a zrovna tento díl dobu po Vítězném Listopadu ilustruje velmi dobře. Závěrečný projev o tom, jak se nám bude žít dobře, se v posledních letech stává spíše špatným vtipem, ale kdo to mohl tehdy tušit? Nejlepším dílem jsou pro mě rozhodně "facky". "Jahodám" a "erotice" uděluji čtyři hvězdičky. ()

soldiersn

Jednoznacne nejhorsi dil z teto trilogie. Zde zustalo humoru opravdu po skromnu, ovsem pokud nemate co delat a chcete se 103min nudit, tak SLUNCE, SENO, EROTIKA je jasna volba! ()

Havala

nemyslím si že by to byl takový brak, měl úkol pobavit, a to splnil. Ona asi celá serie neni nic extrovního, ale nejak sem si na t ozvykl za ty roky z televize. Je ale fakt, že některé hlášky sou už fakt trapné. 50% ()

Stejšn

Tomuhle nedám odpad jen díky tomu, že existují také filmy jako Trhala fialky dynamitem a Kameňáky. Proti předchozím dvěma dílům je to bohužel absolutně trapné. ()

ab.dul

Tohle se špatně tráví... Ne, že by to byla ostuda, ale musím konstatovat, že trapnější český film jsem neviděl, a to jsem jich už nějakou řádku viděl. Zkrátka to Troška trošku po*ral. ()

maoc

Je to sice znatelně slabší než první 2 díly (které taky nebyly kdovíco), ale 3 hvězdy dávám z nostalgie. Jde totiž o první lechtivý film, který zachvíval mým, tehdy teprve dozrávajícím, mužstvím. Tohle, a ještě Angelika :) ()

Cortesz

Závěrečná část této vesanské trilogie, sice je tou nejhorší částí a možná by bylo lepší kdyby raději nvznikla, ale poté, co se v ději přesunou z dovolené zpátky do Hoštic začíná ta stará známá taškařice, na kterou jsme zvyklí. Zde to Troška zahnal do maximálních extrémů, přidal erotiku, ale já se zase bavil, ikdyž tentokrát šlo o nespornou volovinu. Ale jako část trilogie pořád stravitelné a zábavné. ()

Mire odpad!

Celá táto trilógia mi zďaleka nepripadá ako vtipná komédia. V tomto filme ale uvidíme pár pánskych holých kokotov, na ktoré nie sú zvedavé žiadne zdravé diváčky :)) ()

offlineman

Když do Evropy, tak třeba nahatý!!!!! Film, byť humornou formou, ukazuje na ubohost tohoto českého národa, který stále čeká, kdy mu začnou lítat až do huby ti pověstní pečení holubi ze Západu. Zatím se nedočkali, tak alespoň kritizují tento výtvor pana Trošky a dávají mu odpady, aby měla dušička klid a Knížepán byl spokojen!!!!! ()