Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

Tominni

Jednoznačně nejslabší díl trilogie a ten propad je celkem výrazný a ta úroveň je nízká jak na zájezdu v Itálii, tak zpátky v Hošticích při přípravě na návštěvu z Itálie. V předchozích dvou filmech ještě Troška dokázal balancovat na hraně vkusu a dobře pobavit, zde už to tak není. ()

Fajt odpad!

Při prvním uvedením filmu v kině, byla K. Lojdová zcela nahá, když předváděla ženám jak je to snadné se vysvléci. Zajisté zakročila ODA ve které byla funkcionářkou a manžel. Jinak je film naprostá hovadina ve snaze zalíbit se prostoduchým divákům. Trošky škoda !!!. ()

Gamekeeper77

Je tu sice vidět velká snaha pokračovat v rytmu předchozích dílů, ale ta křečovitost a přehrávky spousty herců tu nejde nevidět. Ale i přesto, tenkrát coby novinka mi to přišlo trapný, ale teď, po desítkách let už mi to zlidovělo a baví mě to. 70%. ()

JosefTomas

Takový lepší průměr, jenž zachraňuje pár geniálně vypointovaných scén. Ale vařit z vody do nekonečna nejde a tohle je smutný důkaz. ()

frxXx

Taká blbosť, ale niektoré scénky celkom zľudoveli a plus z nostalgie odpad nemôžem dať. Baví ma aj to porevolučné odhodlanie. Škoda že sa to už vytratilo. Neviem prečo a kde vzniklo vo filmoch (ale aj celkovo v ČS spoločnosti 90 rokov) to ukazovanie nahoty. Asi z nedostatku v predchádzajúcom režime neviem, ale v takomto filme mi to príde trochu trápne a od veci ... ()

Pitryx

Tak tady bych na hodnocení malililinko ubral, protože ten začátek v Itálii mne moc nebere, ale legrace je to pořád. Netušil jsem, že Italové umí česky. Ale budiž, je to komedie, tak uberu jen pět procent. Protože jinak se bavím stejně jako u předchozích dvou. Jasně, abych byl dle některých na úrovni, měl bych dát nulu a film shodit. Ovšem já na takové intelektuální úrovni nejsem a doufám, že nikdy nebudu. Takže si hodnotím podle sebe a dávám devadesát pět procent. ()

Kacer

Co na tomhle téměř braku Češi vidí ..., prcni dva díly jsem neviděl a tenhle ma k odpadu velmi blízko. ()

Vivian

No, ještě to jakž takž ujde, ale už je na tom hodně znát, že je to nastavovaná kaše. Ve srovnání s prvními dvěma díly už to dost kulhá. Občas je to ještě vtipné, ale mnohem častěji to sklouzává spíš do trapnosti... ()

Merwin

Vźdyť tohle je prostě klasika. Hezký ztvárnění post-komunistického českého vesnictví. Sice kolikrát přehnaně, ale pravdivě. ()

MiraZ odpad!

Musím panu Troškovi pogratulovat. Natočit velice podprůměrný film, pak jeho ještě podprůměrnější pokračování a nakonec naprostý brak jako závěr. No Zdeněk Troška jeho nedostatek soudnosti nakonec pak ještě potvrdil "skvělými" kameňáky. ()

MartyMcFly89 odpad!

Lidová zábava pro lidové občany, mezi něž se neřadím. Vtipy mi nepřijdou vtipné (proč? protože jsou tupé), erotika mi nepřijde zajímavá (proč? v případě zájmu o porno si pustím porno, no ne?). Děj hrozný, herecké výkony díky scénáři též. Scény ze zahraničí (nebo to bylo točeno u nás?) nepřesvědčivé. ()

weasel.p

Tenhle film není trapný, trapná je doba, ve které vznikl a kterou film naopak dobře paroduje, např. scéna kdy Italové nechápou,proč jim předváděj nahý holky-snaha o to být světový skončí ostudou- všechno tohle velmi výstižně shrnul v komentáři monolog, takže to nebudu rozebírat. Příde mi, že zrovna u tohohle filmu jsou odpady řetězová reakce. Jako komedii ho beru stejně jako předchozí díly, postavy a humor zůstaly, děj se oživil výletem do Itálie a přesunul na čtveřici Evík,Miluna+jejich nápadníci v podání Dejdara a Kaisera, což mě pobavilo, takže pohoda, dobré zakončení trilogie a tenhle díl mám vlastně ze všech nejradši. ()

matoon97 odpad!

Filmy Slnko seno jahody, Slnko seno a pár faciek, slnko seno erotika ma veľmi prekvapili, hlavne Slnko, seno erotika, pretože som české filmy pokladal za jedny z naj zábavnejších. No toto mi skôr pripadalo akoby to točili zvieratá a nie zdravý ľudia. Dokonca sa hanbím, že takéto voloviny vôbec hodnotím na Čsfd! 1% ()