Sedm smrtících zabijáků a jejich souboj o milionovou odměnu. Skvělá hvězdná sestava - Ben Affleck, Andy Garcia, Ray Liotta, Jeremy Piven, Ryan Reynolds, Alicia Keys a Common - dělá z filmu Sejmi eso ten nejžhavější akční hit roku. Film natočil Joe Carnahan - uznávaný režisér filmu Narkotika. Když mafiánský boss vypíše odměnu milion dolarů na pochybného lasvegaského varietního umělce Buddyho ‚Eso‘ Israele, který začal donášet FBI, raději pro něj federálové připraví luxusní úkryt. A tak zatímco si Buddy krátí čas v náruči žen, alkoholu a drog, brousí si na něj zuby pestrá směs odporných mafiánů, zuřivých zabijáků a bezcitných nájemných vrahů. Ti využijí cokoliv včetně motorové pily, granátů, brokovnic a nožů, jen aby Buddyho zlikvidovali a získali pro sebe lákavý milion dolarů. (Magic Box)

MrPierc

Pár dobrých scének, ale jinak jedna velká nuda, Trailer sice vypadá nadupaně, ale než se přiblížíte k původci dupání, tak se budete nudit. ()

bourec

Připomenutí filmu mého skorooblíbence Joa. V první řadě vyzdvihnu hudební motiv z poslední dvacetiminutovky. Bohužel to co doprovází už tak naléhavý není. Ve filmu nenajdete žádnou postavu, ke který budete mít alespoň zčásti kladnej vztah. Masakr je natočenej chaoticky, a konečná pointa poměrně žalostná. FBI potopí celou akci kvůli stoletýmu uslintanýmu dědkovi. No to mě poser. Hodně průměrná věc, kterou bych žral v šesti letech. Teď už ne. 40%. ()

Crawler-D

Moc se mluví a málo jedná. Mělo to být naopak a možná by film dosáhl většího ocenění. Když se však na truc snaží o nudu, budiž mu dopřána brzká smrt. ()

JohnRambo

Dlhšie mi trvalo kým som si dal všetky postavy dokopy ale potom to bol dosť silný zážitok. Hlavne prestrelka v mrakodrape. Slušné. 70% ()

lakikaki

Nie veľké, ale predsa sklamanie. Čakal som šialenú videoklipovú vyvražďovačku, ale akcia sa tu rozbehla až ku koncu, zo začiatku mi Zabiť eso pripadalo príliš chaotické a záver mi skazil celkový dojem. Kvôli tomu záveru by som dal iba 3 hviezdičky, ale za bratov Tremorovcov (ak by mal Satan deti, boli by ako oni :) ) a sexy Aliciu Keys dám aj tú štvrtú. ()

Andre3000

Tehle film se mi vryl do paměti před třemi lety a to ze dvou důvodů. Díky překrásné Alicii Keys a tomu, že sem věděl co mě čéká druhý den, rozešla se semnou moje přítelkyně. Možná by stálo za to si tenhle snímek pustit za jiné situace a vidět ho tak z jiného pohledu , protože i přesto v jaké situaci jsem byl, se mi ten film hodně líbil. ()

fars

Sejmi eso - u me jeden z nejocekavanejsich filmu roku 2007, cekal jsem mega akcni rezbu, ale ono se te akce nakonec nijak moc nekonalo. Spis se cely film koukate kdo, proc jak a co... zabijaci a policie planuji a planuji, aby se v zaverecne pulhodine mohli navzajem rozsekat. Musim se na film nekdy podivat jeste jednou, treba moje hodnoceni stoupne, zatim je to tak na 60%. ()

emo

Carnahanov štýl sa mi síce páči, ale tento film proste nefunguje tak ako by mal a režisér ani zďaleka nevyčerpal svoj repertoár. Podľa mňa je to len ďalšia zbytočná chaotická zlátanina s hviezdnym obsadením, ktorá sa hrá na niečo čím nie je. Večná škoda... ()

c.tucker

Mohli by z toho vytřískat více akce, udělat tam trochu menší zvrat na konci, ale jinak celkem k mému gustu. Čekal jsem od toho trochu více adrenalinu, ale přestřelka v hotelu zase nebyla uplně nejhorší. ()

Šimpy

Akční film který je sice místy trochu nepřehledný a zmatený, za což ovšem může střih. Jinak celkem vtipná jízda s místy výbornou a precizní prací kamery (vpád FBI do hotelu) a s překvapivou pointou. Psychopatičtí zabijáci forever! I když chvílemi fakt přehnaní.:-) ()

campix

Těšil jsem se na zběsilou akci od začátku do konce a byl jsem trochu zklamán, hlavně z první poloviny. Nakonec mi z filmu vyšel takový mix Dannyho parťáků + The Tournament + je do toho zamotaná mafie. Překvapila mě jaká spousta vynikajících herců se tam mihla (Reynolds, Liotta, Affleck, Garcia, Pine, Durand, Bateman). Jsem lehce zklamán. ()

Knuckless

Joe Carnahan má asi rád Guye Ritchieho, Joe má asi taky rád Tonyho Scotta, Joe má snad rád i Quentina... To je sice super, ale blbý je, že to nestačí... Nestačí ani to, že je film narvanej hereckýma esama, co se mezi sebou (nutno říct, že i někdy celkem zábavně) snímaj. Myslim, že by příště neškodilo, kdyby ten scénář Joeovi snad někdo napsal- hele lidi nebo aspoň poradil... Na konci mu to chudákovi přišlo asi taky trochu slaboduchý, takže co teď? Dáme tam nějakou bomba překvapivou pointu? Ok Joe, ale musí být hodně "chytrá a zamotaná", aby na to snad někdo v půlce filmu nepřišel jo? Fain... ()

okkac

Narkotika jsem sice neviděl, ale nabuzen nejakčnější epizodou Hire - The Ticker a naprosto úžasnými trailery jsem čekal hodně a byl brutálně zklamán. Samotná premisa 7 zabijáků a jeden cíl v hotelu bohatě stačí na rozehrání akčního inferna, zde ale sledujeme naprosto stupidní příběh s ještě horší pointou a zbytečnými vedlejšími liniemi (malý karatista). Carnahan je dobrý v akčních scénách, ale vůbec nesleduje časové kontinuum, jako je asi 20 minutová cesta výtahem. Sorry Carnahane, pohořel si, ale příště to snad bude lepší. ()

otík

Naprosto těžce překombinovaný akční snímek, ve kterém se sice stále něco děje a dost často se střílí (a třeba i řeže motorovou pilou a to dost maniakálně), ale naprosto na úkor slušného příběhu. Mám rád, když se různé osudy na konci filmu spojí, ale zde to jaksi nefunguje. Je to krvavý guláš, který je navíc hodně dlouhý. Zbytečnost v kinematografii. ()

Benjamin-L

Můžu vám říct že takový film jsem dlouho neviděl a asi už dlouho neuvidím. Podle mě to byl nejakčnější film roku 2006. Nejen že zářil hereckým obsazením ale také akčními scénami se kterými jsem nepočítal a proto dávám pět hvězdiček. ()

Jackie Chan vs. drogový kartel

Jackie Chan vs. drogový kartel