Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

tyna97 odpad!

Prozatím se to jeví jako pakárna, účinkující jsou nezajímaví a dost nesympatičtí (možná až na dva, kteří se mi po prvním dílu jevili jako běžní lidé, kteří nemají slávy plnou hlavu). Uvidíme, jak se to bude vyvíjet a co se bude dít dál. ,, no, špatný nápad. Mladí a povětšinou rozmazlení a zazobaní v domku MAJÍ VŠECHNO. Zlatá Farma. ()

zdeny99 odpad!

Ona: "Jsem fotografka, modelka na instagramu, bloggerka a youtuberka." On: "Já taky umím úplný hovno." Tak tohle není vtip, ale ještě slušné hodnocení těchto zoufalců a zoufalkyň v této televizní tragédii. [2872. hodnocení, 208. komentář, 4%] ()

animario odpad!

Přepnul jsem zrovna v jedinečný chvíli,kdy bandička nemastných,nezajímavých,xmrti nudných,tuctových,šablonovitých, pologramotných,pokryteckých a falešných inst@kryplíků a influnemakačenků dostala úkol(pardon,challenge)uvařit si oběd,přičemž odbarvenej cukrouš a unicorn v jedný osobě Kajumi(čti Kagumy,od slova guma)roztrhnul varnej sáček s rýží a obsah vysypal do hrnce (kupodivu alespoň s trochu vroucí) vodou.Tohle myslim mluví za všechno(a byla to zároveň ta "nejzábavnější" událost,která se tam kdy stane).Vypnul jsem tv,šel se vyčůrat,vyfotil dick pic,poslal ho šišlavá @barborastriteska(dobře,půlptáku @datlovi taky)a všechno bylo najednou zase v rovnováze.-3 zhvjezdički#🦄 ()

Toka

Adam Kajumi je chodící definice arogantního, pokryteckého a vypočítavého zmrda, což se odráží i v Like House. V jenom nejmenovaném - pozor - večerním podcastu si odmítal dát pivo a odůvodnil to tím, že nechce dávat špatný příklad dětem. To ale platí pouze do doby, kdy by z toho mohli kápnout nějaký prachy. Like House je totiž prachsprostá reklama na Kajumiho aplikaci kopírující TikTok, skrze kterou se hlasuje pro výherce. Najednou evidentně není vůbec žádnej problém si na kameru dát nějaký ten alkohol, dokonce už je v pohodě se i dost opít, hlavně když to přinese jakékoliv hlasy a stáhnutí té jeho aplikace. Vzhledem k velmi nízkému effortu vloženému do této reality show je tu kopie čehokoliv vidět na každém rohu a originalitu aby jeden hledal mikroskopem. Barevné schéma je převztahý z TikToku, mluvící reproduktor z Too Hot To Handle, palcování zase z Vyvolených, proboha však i ten název a koncept je okopírovaný Hype House z dílny TikToku. Problém je, že nastavené koncepty vůbec nefungují, nedávají smysl, a leckdy se ani nedodržují. Odměna za nějaký challenge měla být vířivka. Nejenom že je to naprosto stupidní odměna, neboť vířivka by měla být přístupná automaticky v rámci vily, ale ještě ke všemu onu odměnu získali stejně všichni za snahu, protože co by jeden člověk dělal ve vířivce, žejo. Aby toho nebylo málo, tak soutěžící nebudou ve vile po celou dobu soutěže, nýbrž si na víkendy odtáhnou domu. Co to sakra je? Like House je díky otřesný produkci a i do jisté míry i kvůli tématu influencerů cringe, ale to není za mě předmětem kritiky, protože tyhle stupidní reality show jsou totiž moje těžký guilty pleasure. Stále se ale sluší hodnotit Like House v rámci kategorie žánru, a zde Prima na plné čáře selhala. ()

Olík

Teď si nejsem zcela jist, jestli jsem už tak dalek myšlení současné mladé generace a nebo mají pravdu ti youtubeři (takže v pointě stejná sorta lidí, jako účinkůjící), kteří považují tuto reality-show za cringe velikosti ega hlavních aktérů. Když na tebe v první minutě vybafne úplně tuctová holka, kterých je na každé plovárně deset, s tím že ví, že je atraktivní (její atraktivita spočívá v tom, že je schopná ukázat víc, než ostatní) tak, co můžeš asi dál čekat?!?! Já vím, rozhodně nejsem cílovkou, ale i tak si dovolím přiklonit se na stranu odpůrců tohoto pořadu. ()

geek.ondra odpad!

Rozmazlený šlapky co se živí tím že ukazují prdel na Instagramu, dva nabouchanci a dva teploušové. Prima nám připravila opravdu povznášející zábavu ()

TheSompeque odpad!

Absolutní přehypovaná srajda. Vyvolení byli v minulosti populární proto, že naházíte úplně cizí lidi, kteří se neznají, do jednoho baráku a dáte všude kolem skryté kamery a počkáte, až se rozhádají. Ale Likehouse jde na to jinak - místo no name lidí dá do vily v podstatě kamarády influencery, (no, tak 3/4 z nich neznám, holt moc toho vlivu nemají.) kteří jsou z TIk Toku, takže klasický český boomer absolutně nepochopí. Banda nesympatických namyšlených troubů mě fakt nedonutí tuhle zbytečnost sledovat dál. Nemluvě o tom, že si teď každý bude říkát, že kdo má vliv na internetu (čili je influencer) je stejně namyšlený hňup jako ten blonďák co si rád dá svíčkovou. ()

Razzor_82 odpad!

Like hnus aneb reality show vylízaných puberťáků. Však tam melou jen prázdné a tupé kecy. Dal bych jim do rukou lopaty a košťata ať jdou makat a dělat něco smysluplného. Bravo...TV Prima opět kraluje v debilních pořadech. Dislike jak vyšitý. 0/10 ()

Vabr

Už od vyhlášení tohohle pořadu jsem nevěděl, jak to Prima moc myslí. Jestli to chce brát jako Kdo přežije nebo Vilu vyvolených a podobný pořady nebo prostě jako sra*ku, na kterou se bude dívat. Samozřejmě mě zajímalo, jak to bude vypadat, a tak jsem se chystal podívat na první díl. Ale zjistil jsem si to špatně a dva dny zbytečně čekal před televizí, kterou běžně nezapínám. Zjistil jsem, že se to o týden protáhlo, ale v den skutečné premiéry jsem na to úplně zapomněl, tak jsem se pak díval online. Podle prvního dílu mi to přišlo jako extrémně bezvýznamný pořad. Všichni jsou hrozně stejní, ztrapňují sebe (i dnešní děcka), likey a dislikey jsou celkem chaotický, design je špatnej (u vertikálních videí by měli aspoň místo okolo rozostřit, jak se to dělá ve zprávách), je jasné, kdo vyhraje, celý ten díl byl nezajímavý a byl jsem přesvědčenej o tom, že když to jsou influenceři, že si nebudou chtít fanoušky poštvat. Mimochodem, jedinýho, koho znám je Kajumi a Datel, jinak vůbec. Po prvním díle jsem se samozřejmě přestal dívat, ale když scrolluju občas Tiktok, tak poměrně často narážím na scénky z Likehousu a musím uznat, že se ztrapňují víc, než jsem si myslel a dokonce se chovají i hnusně, což bych kvůli předpokládanému hejtu na ně nečekal, protože ten by přece neměli chtít mít. Dokonce dochází i ke konverzacím ohledně sexování atd., což už vůbec nechápu, když na to koukají děti. VYHODNOCENÍ: NACHÁZÍME SE V LAS ANGELES. JUST KIDDING. OKRES BEROUN ()

Urukhaj98 odpad!

S0?: Z hecu jsem viděl prvních pár dílů a i navzdory nemalému množství alkoholu v krvi to bylo čiré utrpení. Mám sice slabost pro podobně stupidní reality show plné stupidních účastníků (Too Hot to Handle vládne), ale ti učastníci musí být alespoň trošku sympatičtí. Tady před obrazovkou pobíhá jen sedm kreténů, díky nimž se vyloženě stydím za svou generaci a jak je někdy schopna vydělávat peníze. Ten čas strávený u Like House už mi nikdo nevrátí, dokonce mám pocit, že se mi život sledováním této zvrácenosti ještě o něco zkrátil. Televizní ekvivalent rakoviny. 0/10 ()

JamesConnorG odpad!

Dojmy - Tady to vezmu krátce a stručně. Televizní pořad Like House je špatný seriál ve všech směrech. Influenceři  jsou tu arogantní, nic jiného nedělají než jen pijí a dělají hlouposti. Tihle lidé mají být vzorové pro děti, ale jak vidím, tak selhali, a to hodně. Hloupé či zbytečné kauzy, hádky a podobně, jsou prostě velká blbost. Celkové Hodnocení - 2% ()

Luisis odpad!

První sérii jsem tak nějak pochopil. Říkám si asi jo. Koncept pro mlady. Druhá série byla totalní hnus s weird soutěžícíma no a ta třetí teď s hlavní hvězdou Myslivcovou? OU REALLY? - 3% ()

chrispe

Reality show, ve které se vůbec nic nedělo. Teda až na "záhadu" jsme spolu, nejsme spolu a od kdy spolu vlastně jsme a s tím související kdo je a kdo není špatnej člověk. Člověk tomu nemůže upřít, že xy vyjádření už asi zůstane legendární. Formát je zaměřený na děti a hodně mladé lidi žijící sociálníma sítěma - právě pro ně jsou aktéři zajímaví, i kdyby se tam jen šťourali v nose. Pro mě byli všichni jedna neznámá, ale zajímalo mě, na koho tak právě dnešní děcka koukaj. Jelikož to má (zatím) dvě pokračování, asi to zajímavou sledovanost mělo (i přes zdejší komentáře a hodnocení 6%). O tom, že se účinkujícím rapidně zvýšili čísla na sockách, asi psát nemusím. ()

Jirk4 odpad!

V podstatě jsem jenom někde viděl krátký prostřih, což je ovšem více než dostatečná doba na fundované zhodnocení. :D ()