Dennis - postrach okolí (TV seriál)

Dennis the Menace

Animovaný / Rodinný / Komedie

USA, 1986, 30 min

Haim Saban
  • Babbsi

Kdysi na Fox Kids to pro mě byla zázračná bomba a děkovala jsem Bohu, že někdo vytvořil hodně moc dílů o TOM slavném klukovi Denisovi. Nemohu zapomenout, ale dnešní myšlení mi nepovoluje dát vysoké hodnocení - protože když se na to koukám zpětně, je to hodně se podobajících zážitků malého grázlíka, které mají v konečné fázi stejně ten sám kořen, na kterém je vše postaveno.(4.9.2012)

Tyvoe tady se fakt dá narazit na všechno :o)). Jeden z méně oblíbených seriálů z dětství.(12.3.2009)

• Marek1991

Tak toto bolo tak dávno, normálne sa mi to meno znechutilo až do chvíle, keď som stretol jedno pekné dievča menom Denisa. Ale po novom ho opäť nemám rád, nehovoriac že sa v dnešnej dobe na Slovensku zaužívalo a najmä u rómskej menšiny, ale tento seriál bola taká podpriemerná zábava. Niekedy sa hovorí, že pomôžme chorým deťom, aby mohli znova vystrájať, ale na druhej strane je to prípustné do určitej miery a nemám rád rozprávky, ktoré k vyvádzaniu podnecujú deti. Podľa mňa však lepšie ako samotný film.(23.4.2012)

• AngelAngie

Animovaný Denis bohužel trošku nudí, své celovečerní verzi nemůže konkurovat.(5.7.2008)

viac zaujalo než neskorší film /60%/(2.12.2012)