Reklama

Reklama

Denní směna

  • USA Day Shift
Trailer 1

Jamie Foxx hraje dříče, co chce vlastníma rukama zařídit dobrý život svojí bystré dceři. Čištění bazénů v údolí San Fernando je ale jenom fasáda pro jeho skutečné živobytí: lov a zabíjení upírů pod křídly Mezinárodní unie lovců upírů. (Netflix)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (292)

Eliott 

všechny recenze uživatele

Solidně zpracovaná a celkem vtipná upírská řežba. Vlastně je to takový moderní Van Helsing, který zprvu dosahoval kvality pětihvězdičkového akčňáku s velice obstojnou příběhovou zápletkou. Finále se bohužel, stejně jako u mnoha podobných novodobých děl, prokázalo být bez špetky nápadu a film byl ukončen překombinovanou parodií. Vytáhnout se v posledních minutách stopáže s co možná největším pérem a předvést tu nejvelkolepější závěrečnou scénu na světě, je v poslední době velkým nešvarem. Proto to začíná být okoukané a osobně si z takto nelogického šaškovaní, jenž se nese v úplně jiném duchu než zbytek filmu odnáším negativní dojmy. Pak je tu ještě jedna věc s velmi hořko kyselou pachutí. Vzhledem ke směru, jakým se snímek ubíral a jeho hororovému nádechu, jsem byl takto růžovoučkým happy endem přinejmenším zaskočen. Přes zmíněnou kritiku, stále hodnotím velmi kladně. 71% PS: Tímto byl Snoop Dogg již obsazen opravdu ve všem. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

 „TAK CO MÁME DNESKA NA PROGRAMU?“... „JAKO KAŽDEJ DEN. LOVÍME UPÍRY!“…   Duo lovců, který má bavit protiklady (nebo tím, že se jeden vždycky pochčije…) a upíří sebranka, která vtipná není, ale je jí hodně, takže je koho lovit. Jde o akci, která občas zaujme vychytávkama nebo nasnímáním (jo, občas je super!), nebo tím, jak je blbá (jo, občas je to fakt trapný…). Podobně je to s příběhem, kterej je pitomější víc a víc (prostě čím víc se blíží konci…). Standardní Netflix, kterej pobaví náctiletý a ty, co nejsou „dějově“ náročný.     /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Miluju, když filmy točej kaskadéři.  2.) V baráku mám upíří hnízdo.   /// Thx za titule „Vít Bezdíček“.                PŘÍBĚH  ***  HUMOR  *  AKCE  ***  NAPĚTÍ  ne ()

Reklama

Slasher 

všechny recenze uživatele

Celkem zábavná letní kravina, místy připomene Planet Terror. Béčková upíří komedie nemá laťku nijak vysoko, tudíž tady to se kvalifikuje. Snoop jako bonusový zabiják, Franco baví v roli sidekick pochcánek, je tu jedna efektní auto-honička, jinak mraky CGI krve, L.A. sluníčko a pěkný havajský košile. Žádná divácká povinnost, ale jen tak na relax je v pohodě. ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Vyloženě Blade se mi po tom nechtělo, i když se jedná o standardní slaboduchý netflusanec pro evily. Však proč se taky jebat s nějakým sofistikovaným podkladem, když dvě hezky udělané a svižné desetiminutové upíří vyhlazovačky v míchách cílové skupiny zcela odmažou těch zbylých 93 minut přitroublé, pásové a neinventivně sterilní pičočalamády, růžoví předplatitelé vyrachtaného, degenerativního neomarxismu se slastným chrochtáním hltají pomeje a ten krpatý plagiátorský trumbera, co už má na dozajista bezvýčitkovém "scénáristickém" svědomí kvocientně děsivou Armádu Lu-pičů a tato veledíla patrně seká s nebývalou lehkostí za deset minut po vychlazeném kefíru ráno doma na hajzlu, je teď určitě přesvědčen, že je Trumbo. Čili škoda (zase za pár miliónů) no, režisér je zjevně zručný řemeslník, ty dvě výše zmíněné etudy jsou parádní, a i prachy jsou v tom vidět, ačkoliv když zatáhli fuckturu pana Liššky, zbylo jim pro roli jeho přicmrndávače už jen na sekndhedového Franka, oproti bratrovi slizkého a prkenného to neumětela, a pro BLM privilegizaci čokoládových krimošů na veskrze trapný štěk ubohého, mentálně atrofovaného a imrvére zfetovaného recitátora - Slídícího pssa. ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Welcome to the Motherfuckin Night Shift! JJ Perry natočil debut snů, nejlepší netflixovský Blockbuster a nejlepší vampire film tak za dekádu minimálně. Náááálož jako Prase! Neskutečnéj MASAKR. Tolik ustřelených hlav a urvaných končetin jsem v životě neviděl, absolutní vrchol blaha a spokojenosti. John Wick křížený se Zombielandem v ultra nahláškované buddy komedii s šíleně brutální a skvěle natočenou akcí a s hodně cool vymyšleným světem s upíry. Jamie Foxx je neskutečný bad ass, frajer a sympaťák ( dost možná jeho nejlepší role vůbec). Potěší i Dave Franco, který hraje uplakaného side kicka z kanclu skvěle a Snoop Dogg, tak ten si finále pro sebe vyloženě urval. Black Cowboy s rotačákem a doutníkem. Styl jak hovado. Day shift má zajímavě a inteligentně vymyšlen svět s upíry, kde fungují cool pravidla, je tu hromada inovativních a efektních nápadů jak upíra zneškodnit a sympatické mi bylo i obchodování s jejích zuby. Nadšený jsem byl i z té urputné kadence hlášek, to je neskutečná mela ( Medvěda bych sejmul i celý pokrytý od medu!), ty hlášky tesat do kamene, řezal jsem se smíchy až po střechu a povedla se i akce, která je neskutečně brutální, intenzivní, choreograficky pestrá s plno nápady a hromadou poctivého Gore. Některé ty fatality, comba a killy si budu pamatovat až do hrobu! Povedlo se i cameo Adkinse, který tu vyloženě ukopává hlavy! Nevadilo ani mi tu nepřekáželo vůbec nic. Za mne instant cult classic. Freakin Loved that shit. Works every time .Příběh 4/5, Humor 5/5, Násilí 5/5, Zábavnost 5/5 Hudba 4/5, Vizuál 4/5, Atmosféra 4/5, Napětí 4/5, Emoce 3/5, Herci 5/5. 9/10, ()

Galerie (178)

Zajímavosti (12)

  • Všechna vozidla lovců a „klaďasů“ mají poznávací značky odkazující na biblické verše. (mikki089)
  • Keď Bud (Foxx) a Big John (Snoop Dog) vstúpia do únie môžeme vidieť fľašu s nápisom „BSB“. Je to Brown Sugar Bourbon, značka alkoholu ktorú vlastní herec Jamie Foxx. (maramashi)
  • Bud (Jamie Foxx) ve filmu vystřídá několik tzv. aloha/havajských košilí. Diváky je nejvíce vyzdvihována květinová košile Day Shift 2022 se vzorem oranžových květů ibišku a ananasů s knoflíky ve stejné barvě. Jen u jedné z košilí si můžeme všimnout vsazené a napasované náprsní kapsy, tak aby nebyl narušen její vzor. U originální havajské košile z Honolulu bývá zvykem, že motiv kapsiček ladí s motivem vlastní košile a kapsy nejsou na první pohled vidět. Tyto košile jsou pak doplněny knoflíky, které jsou vyrobeny ze skořápek kokosových ořechů. (DJMaroko)

Související novinky

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

Srpen se ponese v duchu velkých premiér

01.08.2022

Měli jste pocit, že letošní léto bylo, alespoň co se nabídky v kinech a na streamovacích službách týče, doposud poněkud chudé? Pak vás nejspíš potěší zpráva, že srpen v tomhle směru ledacos napraví.… (více)

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

Čtvrtý John Wick nabírá další hvězdu

01.07.2021

Obsazení čtyřky Johna Wicka nepřestává bobtnat. Mimo představitele titulního hrdiny Keanu Reevese se tak ve filmu dočkáme například i Donnieho Yena, Billa Skarsgårda či Hirojuki Sanady. A teď se k… (více)

Reklama

Reklama