Tvůrci projektu Vyšehrad si váží všech fanoušků původního onlinového seriálu, a tak se rozhodli jim zkrátit čas při čekání na jeho filmové pokračování. Proto přišli s unikátním projektem, v němž spojili všechny epizody původního internetového seriálu a přidali nové scény z připravovaného filmu jako malou ochutnávku. Projekt nabízí zcela nový mix zvuku, vylepšenou obrazovou kvalitu a mnoho dalších příjemných překvapení pro ty, kteří seriál již znají. Pojďte s námi sledovat Laviho v podání Jakuba Štáfka v možná nejhorší situaci, ve které se dosud ocitl. Když svlečený jen v tílku a trenkách, ohořelý a dobitý sedí spoutaný na židli v připravené mučírně, a snaží se vzpomenout, co ho do této situace přivedlo. Byl to snad jeho samotný příchod do Vyšehradu? Došla s ním šéfovi klubu trpělivost a rozhodl se ho zbavit? Nebo na něj ty dva maskované týpky poslal Tomáš Řepka, když prozradil jeho trik s týmovou kasou? Diváci uvidí ne/oblíbeného trenéra Žloutka (Jiří Ployhar), předsedu FK Slavoj Vyšehrad Krále (Ondřej Pavelka), ale hlavně Laviho agenta Jardu (Jakub Prachař), který sice v průběhu času změnil tvář, ale hlas mu oproti onlinovému seriálu zůstal! Prostě jedno pozitivní překvapení za druhým. (Bioscop)

jack_scott

Na české poměry docela fajn seriál z fotbalového prostředí, kde však to naprosto zásadní je mimo hřiště. Lavi a jeho skeče jsou většinou vtipné, občas trapné...ale pobaví to dobře. 65%. ()

Filans odpad!

"Snad by ses s toho neposral!"  odchází naštvaná a spadne a posere se. Nejlepší vtip co jsem kdy viděl. Čistá bolest tohle sledovat. Nedoporučuji pokud máte rádi svůj volný čas. ()

HanzoBureshi

Skoro každý, kdo toto viděl si stěžoval, že se jedná jen o seriál, když se to jmenuje Vyšehrad: Seryjál. Každopádně tento projekt obsahuje i scény, které v normálním seriálu nebyly a vznikl, protože už příští rok dorazí Vyšehrad: Fylm. I když druhá polovina trochu ztrácí, jedná se o docela zábavnou podívanou. Dávám 65%. ()

rigby

Společně s Lajnou stejné téma, pro mě navíc ještě naprosto mimózně zpracované. Tady jsem se opravdu nechytal, je to zcela mimo moji věkovou a inteligenční kategorii. 2- ()

Saxos

Slepenina jednotlivých on-line dílů, tak bohužel pro mě nic nového. Závěr: doporučuji, pro toho, kdo neviděl na netu a chce dát Fylm. ()

Hombre8

Pár hluchejch míst by se našlo, občas je to pitomoučké, ale jinak na dnešní časy slušná satirická komedy s hutným břinkem. Divák musí mít určitou orientaci v časoprostoru i personách, ale když to dal i takový fotbalový nýmand jako já...  Je ale fakt, že skalním fans se to líbit nemusí. ()

DiableBlanc

No, nevím, ale zlatý Okresní přebor, kde se zasmál i neznalec fotbalu jako já ...každopádně film taky nebyl žádná sláva, tak se celkem bojím, co vyleze z chystaného "fylmu" Vyšehrad ... Nějak neshledávám arogantní a vulgární chování hlavního hrdiny i lidí kolem za vtipné - asi nejsem cítlovka :) ale čekal jsem holt něco lepšího ...tři díly stačily bohatě :))) ()

SatanHell odpad!

Seriál o hlúposti Sparťana ( tomu sa ale nedivím) a blbosti ako celku.Našťastie sú krátke epizody,takže tá hodina a niečo utiekla rýchlo.Nie je absolútne nič,čo by sa dalo vyzdvihnúť na tomto počine....Teda je.....V areály Slavoj Vyšehrad som strávil nejeden víkend keď tam bola ešte krčma/reštaurácia a bar.. Ale seriál je brak,brak a ešte raz brak.Totálny odpad ()

FildasCZ odpad!

Mám rád české komedie, ale tohle je všechno jen ne komedie. Už, když promluvil Štefánek a proběhla rádoby první trapná hláška jsem si říkal, že to bude průser, no vydržel jsem 30 minut a to ještě pod tlakem, co jsem schopen vydržet. No do háje, co to sakra bylo ? Trapný film, který oplývá jen trapnosti, kde jaká česká béčková komedie, nebo ještě lépe, kde jaký český komediální odpad je lepší než tahle kupa nestavitelného hnoje, který neměl spatřit světlo světla. . ()

bratr_jezek

Seriál seřazený podle epizod za sebe nemůže bohužel úplně fungovat jako film. Jednotlivé epizody jsou spíše krátké skeče, které mají za cíl kritizovat český fotbal a jeho zákulisí prostřednictvím typické "kopačky", která moc rozumu nepobrala a sláva z jeho egem zacloumala tak, že návrat do "reality" moc nedává. Vtipnost jednotlivých epizod má kolísavou tendenci, kdo se trochu víc zajímá o fotbal, zasměje se i pár cíleným vtipům parazitujícím na skutečných "aférách". Objeví se tu i pár reálných fotbalistů, kteří si nebojí udělat legraci  sami ze sebe. Bohužel mělo to asi vyšší ambice a zůstalo u dost průměrné podívané. ()

Hanka_M

Místy velmi vtipné, škoda že tam zavazí Jakub Štáfek, nějak jsem k jeho osobnosti a herectví stále nenašla sympatie. ()